PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göz lazer nerde yapdira bilirim

player6767
12 Ocak 2017, 17:20
slm arkadaslar

gözlerim lazer yapdirmak istiyorum bügun untersuchung vardi kontroll etirdim yer bana iki göze 3200euro istiyor duisburga yakin...

kölnde lasikland var orayi aradim fiyati sormak icin bana iki göze 1800euro dediler ..
l

lasikland duyan veya lazer yapdiran oldumu aranizda erfahrung olarak insan ister istemez biraz cekiniyor.

sizin bildiniz biyer varmi ? türkiyeden haric türkiyede 1000euro ucak bilet hotel velan derken degmez benim icin..

simdikden tsk ederim

Musti
12 Ocak 2017, 17:41
Dünyagöz Frankfurt
http://worldeye.de/augenlasern/augenlasern-kosten/?utm_source=gadw&utm_medium=gsearch&utm_campaign=worldeye&gclid=CjwKEAiA79zDBRCgyf2FgeiY-CESJABzr0BMJkwysjTtTwkl88bqeis-6eQrPoNGjGNpATV2Pjm7PRoCO7Dw_wcB

player6767
12 Ocak 2017, 17:59
burdada ayni fiyat herhalde pro auge 900 ama bana baya bir uzak ben duisburga yakin oturuyorum.

tskler

djpascal
12 Ocak 2017, 23:59
Selam Arkadalar,
Ben 10 yil önce türkiyede Lasik gözden ameliyat oldum. Burdaki doktorlar dedi cok iyi yapmislar.....

iki gözüme toplam 350 Euro verdim :-)

TR de yaptir derim, cünkü TRde adamlar daha cok göz ameliyati yapiyorlar yani bu icin professionelleri TR de!

cenk1978
13 Ocak 2017, 00:43
Ben 2007 yılında İstanbul'da dünya göz de yaptırmıştım. 7 gün icinde istanbul a gidip laser yaptirip geri döndüm berline..toplam 900 euro civari ödemistim.

Dedikli
13 Ocak 2017, 09:31
burdada ayni fiyat herhalde pro auge 900 ama bana baya bir uzak ben duisburga yakin oturuyorum.

tskler

Arkadaslar sagliksigortasi (AOK) bu konuda yardimci olmuyormu ödeme yapiyormu/yapmiyormu.. bilgisi olan varmi..
tsk,ler

arkadas
13 Ocak 2017, 14:15
Slm, saglik sigortasi bu hususta Sehhilfe yani gözlük olarak yardim edebilir. Laser ameliyati keyfi estetik e giriyor o yüzden bir yardim bekleme.
Benim esim TR de Dünyagöz Istanbul/Ataköy de oldu iki göz 900 Euro ya.
Yalniz sunuda yazim ameliyatin hangisi olacak türüne göre gözlerin yas kanallari laserle zarar görüyor ve uzun bir müddet veya devamli gözleri islak tutan damla kullanmak zorunlugu var.
Ben sahsen kendim laser olmam esim illa olcak edi oldu. Sonucta herkesin kendi karari.

Osmanbey34
13 Ocak 2017, 16:30
merhaba ben 2007 yani 10 yil önce trde yaptirdim. bu is ile kendim urasiyordum o zaman.... ben tavsiyem tr de yaptir... doktoru ve hastaneyi iyi sec !

bu dünya göz olur alman hastanesi olur..... büyük tanilmis hastaneyi git. ben kendim alman hastaneside yaptirdim. o zaman icin en yeni aletler vardi... almanyada yaptirma kac para olursa olsun ....

tr de doktorlarin daha cok pratik bilgileri var. ister göz, sac ne konusu olursa olsun doktorlar daha pratik sahibi.

buda benim doktorum internet adressi http://www.drdilekuzer.com

baska doktor olarak sana http://sinangoker.com.tr tavsiye ede bilirim.

player6767
13 Şubat 2017, 18:05
Karar verdik dünya gözde olcak insallah bu hafta frankfurta gitcem artik yaklasik 250km
Insallah iyidir doktorlar biraz cekiniyorum..

ich
13 Şubat 2017, 20:06
Doktor Fazil Peru'nun ameliyati yapmasini iste bu iste gercekten uzman

Karar verdik dünya gözde olcak insallah bu hafta frankfurta gitcem artik yaklasik 250km
Insallah iyidir doktorlar biraz cekiniyorum..

beni_7_in_bitirdin
13 Şubat 2017, 20:48
Karar verdik dünya gözde olcak insallah bu hafta frankfurta gitcem artik yaklasik 250km Insallah iyidir doktorlar biraz cekiniyorum..

Allah yardimcin olsun Arkadasim. Insallah bizleride bilgilendirirsin

akif1976
14 Şubat 2017, 13:03
İsterlerse bedava yapmak istesinler gözlerime dokundurtmam.cünkü sonu körlüge kadar gidiyor.doktorlarin kendisinde niye gözlük var.

Osmanbey34
14 Şubat 2017, 14:42
ben yazdigim gibi yaklasik 10 sene oldum ve cok memunum.

genel olarak buraya yazmak bence dogru degil. cünkü herkezin gözü baska, Hornhaut olabilr vs vs vs

ALSANCAK-35
14 Şubat 2017, 14:54
Bende on yil oldu cok cok memnunum,hem yakini hem uzagi kartal göz misali gözlüksüz süper görebiliyorum. Dr.Sinan Göker istanbul cerrahide olmustum fakat simdiki aklim olsa cok memnun oldugum halde gözlerime dokundurtmam.Allah korusun bu göz en önemli organ mesuliyetsiz veya acemi doktor olsa veya bir aksilik olsa al sana büyük riziko yani.

Osmanbey34
14 Şubat 2017, 14:58
benim yazdigim gibi

1. hasten önemli
2. doktor önemli

trde büyük hastanelerde iyi doktorlar var onun icin ben herzaman türkiyeyi tavsiye ederim cünkü doktorlarin pratik bilgisi cok .

Dolunay35
14 Şubat 2017, 16:27
istanbulda sinan göker diye uzman doktor var hatta kaç defa tv ye çıktı,çok tecrübeli doktor tavsiye ederim.

musti50
15 Şubat 2017, 20:08
Ben bu sene yaptirdim 650€ya iki gözüm icin kayseride ve cok memnunum

player6767
17 Şubat 2017, 18:05
dün gitim frankfurta cok iyi karsilandik doktor peru ve ekibi cok iyidiler ilgilendiler bizimle bekleme cok yoktu ama malesef laeser isi bana olmadi yani olmuyormus dioptrin cok yüksek sadece künstliche linse oluyormus oda malesef ock pahli 5bin euro istediler iki göze ilerki zenelerde düsunuyorum artik.

ozhilal
17 Şubat 2017, 18:27
player 67 kardes sen hic Türkiyeye izne gitmiyormusun?Bu isin temelini baslatan istanbul menseili Dünya göz Hastaneleridir,ben orda oldum,gözlükten kurtuldum,1.5 a 1.75 uzaklik gözlügü kullaniyordum,benim almanyadaki göz doktorum kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi,ben Nihayi karari verip Lazer oldum.Cok sükür memnunum,saygilarimla
Reklam olmasin orasi benim babamin oglu degil fakat bu isin ustalari onlar
www.dünyagöz.com

player6767
18 Şubat 2017, 01:51
usta anliyorum bende saten frankfurt dünya göz hastanesine gitim kontrollden gectim dioptrin sah göz 12 dioptrin oldu icin bana lazer olmuyor o yüzden bana künstliche linse tavsiye eti ama bende biraz pahli oldu icin suan düsunmuyorum yani istanbulada gitsem bana lazer olmuyor dicekler tabi künstliche linse biraz daha uygundur türkiyede ama suan izinim yok nazip olursa zeneye bir denicem insallah.
player 67 kardes sen hic Türkiyeye izne gitmiyormusun?Bu isin temelini baslatan istanbul menseili Dünya göz Hastaneleridir,ben orda oldum,gözlükten kurtuldum,1.5 a 1.75 uzaklik gözlügü kullaniyordum,benim almanyadaki göz doktorum kesinlikle tavsiye etmiyorum dedi,ben Nihayi karari verip Lazer oldum.Cok sükür memnunum,saygilarimla
Reklam olmasin orasi benim babamin oglu degil fakat bu isin ustalari onlar
www.dünyagöz.com

player6767
21 Mart 2017, 22:45
ICL diye bir methode var sadece o oluyormus bana malesef oda 5bin euro yani icl tamm olarak künstliche linseymis bir ara türkiyeye gitim zaman insallah göstericem