PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'de araba çekme faturası ADAC

ibicam
25 Aralık 2016, 15:09
Türkiye'de arabam bozuldu, ADAC ye telefon açtım, kendin çektir faturayı bize yolla dediler ama bu işlem Internetten nasıl yapılacak bilmiyorum. ADAC sitesinde de bir ipucu bulamadım.

beni_7_in_bitirdin
25 Aralık 2016, 15:36
Arabani Cektirip geri dondugunde vereceksin faturayı ben bOyle biliyorum

eseslim26
27 Aralık 2016, 19:16
Dogrudur dondügünüz zaman adaceye gidiyorsun faturayi veriyorsun sana forum veriyorlar onu dolduruyorsun € olarak ne kadar yaptigini yaziyorsun sana cek olarak gönderiyorlar

ayontar
27 Aralık 2016, 22:49
Benim Canakkalede bozulmustu adac aradim gelip cektiler ,herhalde arkadasin oldugu yerde yoktu adac.ben taxi ve otelin rechnungunuda aldim adac den gelince ama cekme zaten kendi arabasi adac in di.

H@K@N
28 Aralık 2016, 12:00
Almanya Pannen hilfe arandiginda normalde ADAC arabanin cekilmesi icin ilgileniyor,yukarida arkadasin dedigi gibi o bölgede olmayabilir.
Yurt disinda araba cekme kurallari var.
Bundan yillar önce basima geldi ama o günden bugüne birsey degistimi bilmiyorum.
Arabani en fazla 150 km cektirebiliyorsun.
150 km fazlasini ödemiyor.

ibicam
28 Aralık 2016, 14:26
Arkadaşlar, acaba ADAC'a gitmeden de bahsedilen formu almanın imkanı yok mu?

beni_7_in_bitirdin
28 Aralık 2016, 15:11
Arkadaşlar, acaba ADAC'a gitmeden de bahsedilen formu almanın imkanı yok mu?

İnternet sayfasında yoksa mecbur gidersin herhalde. Yada telefon edersin eve yollasınlar formu

7minareli
24 Aralık 2017, 01:32
Selam 2017 yilinda ADAC artik baska türlü yapiyormus Ben bir yakinim arabasi bozuldu ana gümrüge Kadar getir orda arablar birikince bir tir dolunca alip getiririz demisler bir aydan fazla sürebilir demisler.