PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renault Scenic Grand 1.5 dCi Arabam Calismadi

Cihan
07 Aralık 2016, 12:09
Arkadaslar - Renault Scenic Grand 1.5 dCi 2009 Model. Arabam Sabah marja bastim zar zor calisti 1 dakka sonra durdu bir daha calismadi. Sonra tekrar denedim calismadi. acaba neden kaynaklaniyor. akü 1 yil oldu degiseni. bilgisi olan varmi acaba tskl

knylm
08 Aralık 2016, 03:30
Arkadaslar - Renault Scenic Grand 1.5 dCi 2009 Model. Arabam Sabah marja bastim zar zor calisti 1 dakka sonra durdu bir daha calismadi. Sonra tekrar denedim calismadi. acaba neden kaynaklaniyor. akü 1 yil oldu degiseni. bilgisi olan varmi acaba tskl

Almanyadan katiliyorsan Motortalk ta sormani tavsiye ederim.

hope41
08 Aralık 2016, 11:25
ADAC yok mu sende? Cagirip bir baktirsaydin belki basit birseydir... yani cok nedeni olabilir simdi ne desek burdan bos. Elektrik ile ilgili sorun olabilir, mars bozuk olabilir vs.. vs....

Cihan
09 Aralık 2016, 01:36
yarin Arkads bakmaya gelecek. Herhalde Ana Sigortasi atmis olabilirmis yarin insalllah hal olur

Cihan
09 Aralık 2016, 01:38
ADAC yok mu sende? Cagirip bir baktirsaydin belki basit birseydir... yani cok nedeni olabilir simdi ne desek burdan bos. Elektrik ile ilgili sorun olabilir, mars bozuk olabilir vs.. vs....

AdAc Vardi Cikis vermistim. 1, Kac ay sonra tekrar üye olacam herhalde cünükü araba Allah korusun bir yerlerde bozulr ise Cekme gerkecek. tskl