PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bel Fitigi icin uzman Dr ariyorum

dreamceng
02 Aralık 2016, 20:11
Selamlar,Bel fitigindan dolayi cok sancilarim olmasi beraberinde is hayatinida etkiledigi icin cok sikintilarim oliyor,25 yildir bu sorun var ama son 5 senedir agirlasdi.NRW de yasiyorum cok kez belimin tutulmasi dolayisiyla hastaneye yattim,serum veriyorlar - gun sonra taburcu olup eve geliyorum,ayricada baska bir Dr da belden igne vuruyorlar, Bu tedavilerin hic biri bir sonuca ulasmiyor,hatta Dr a sorunumu anlatmaya calisincada kasapa yetisecekmis gibi dinlemiyor bile.
once psikolojik dediler kura gondediler sonra mrt cekince sorun görüldü,isin zor yani yalniz yasiyorum vede dolayisiyla belim tutulunca hayat dahada zorlasiyor
Ben NRW civarinda Bir Turk Dr ariyorum,yardimci olacaklara sonsuz tesekkurl ederim,artik corabimi bile giymez hale geldim,
saglikli gunler sizin olsun

göremeli
02 Aralık 2016, 21:45
Arkadasim öncelikle gecmis olsun. Moralini yüksek tutmaya bak... bu herseyin ilacidir. Bendede bel fitigi sorunu var, ben dr degilim ama sana bazi tavsiylerde bulunayim ...ameliyata hemen karar verme.. benim doktorum bana ameliyatin ancak su durumlarda kacinilmaz oldugunu söyledi ; ayak basparmagini oynatamaz isen, bacaginda uzun süren bir uyusukluk olursa bu durumda ameliyat kacinilmaz dedi.. sana tavsiyem yapabiliyorsan egsersiz yap, yüzmeye git, bisiklet sür, yatagin sert olmasina bak gerekirse yatagiyin altina sunta yani spannplatte koy, belini sicak tur hele bu kis günlerinde. Allah yardimcin olsun kardesim. Sayet Mannheimde isin olursa Soner Muhcu diye bir Türk doktoru var, bel icin uzman bir doktor.

MEGAbond
02 Aralık 2016, 21:46
gecmis olsun Allah sifalar versin ustam nrw nin neresindesin?

tr-22
02 Aralık 2016, 21:58
Öncelikle gecmis olsun,senin mrt cekilmis ama ne oldugu yazmamisin.Bel agrisi bendede var bes yildir cekiyorum iki yildirda schmerzterapiye gidiyorum oda devamli igne vuruyor ve agri kesici aliyorum,yalniz bu belagrilarinin degisik olanlari var,mesela bendeki asinma,bana söylenen bol bol spor yapmak,egzersiz bel kaslarimi güclendirmem gerekiyor.

Bundan dolayi kendine cok dikkat etmelisin,sayet sendede asinma varsa?bol spor,yüzme egzersiz ve kaslarini güclendirmelisin,nereye gidersen git sana ayni seyi söyleyecekler,zaten rehaya gitmisin orada yeterli bilgi vermislerdir sana.

Labarnas
02 Aralık 2016, 22:40
gecmis olsun Allah sifalar versin ustam nrw nin neresindesin?

Slm,arkadaslar;bu ve benzeri sikayetleri bazi eksersiz ve görülmemis masaj teknikleriyle(normal masörlerin yapmaya korktuklari tarzda)gideren bir ortopedie uzmaninin oldugunu biliyorum.Ama su an itibariyle kesin bir Adres veremiyecegim.Yer NRW Mülheim (Ama hangisi Köln oder Mülheim an der Ruhr ikisinden biri oldugu kesin.Pazar günü insaallah kesin bir paylasim yapacagim.Adres bilgileri vs.Hepinize gecmis olsun dileklerimle...

moralist
02 Aralık 2016, 23:24
Önce bir chiropraktikere git

dreamceng
03 Aralık 2016, 18:03
Dortmund Paderborn arasi

moralist
03 Aralık 2016, 19:19
Yalniz bu chiropraktikeri kendin ödüyorsun ben 5 aylik bebegi götürdüydüm 250 DM falan tuttu tabii bu tedavi basarili oldu sihhat oldumu paraya kiyarim anlamam

Bancek
04 Aralık 2016, 00:31
Usta gecmis olsun Ayaklarin uyusana kadar bekleme Hasar birakir Ben iki Defa oldum teknoloji cok ilerledi korkma hatta benim iki tane daha var simdilik fena degil cok sikarsa onuda aldiririm yalniz Ameliyat olacagin doktoru hastaneyi iyi arastirman gerekir Frankfurt civarinda olsaydin yardimci olurdum gecmis olsun.

turan38
04 Aralık 2016, 01:38
http://bonn-fix.com/priv-doz-dr-med-habil-nabi-mohammad-nemati-neurochirurgie-bad-godesberg

buraya bir göz atmani tavsiye ederim Türk degil iranli ben 2003 te ameliyat etti. 5 sene birsey olmadi ayni yerden tekrarladi.

MEGAbond
04 Aralık 2016, 02:16
arkadasim bende sana süchteln landesklinik i tavsiye etmek isterim.

bende bir zamanlar kreuzband ameliyati olmustum,yanlis hatirlamiyorsam bir zamanlar,galatasarayli okan burukta orda ameliyat olmustu.

gitmeden hastahane hakkinda internetten arastirma yapabilirsin.cok fazlada abartmak istemiyorum,ama belki derdine care olabilir.

hastane viersen e bagli süchteln kasabasinda,,, sana uzakligi tahminimce 120-130 km

Allah sifalar versin gecmis olsun tekrardan.

moralist
04 Aralık 2016, 09:50
http://www.klinikbewertungen.de/klinik-forum/erfahrung-mit-st-irmgardis-krankenhaus-suechteln
5 üzerinden 3.8 almis fena degil

Dedikli
04 Aralık 2016, 13:23
Arkadasim öncelikle gecmis olsun. Moralini yüksek tutmaya bak... bu herseyin ilacidir. Bendede bel fitigi sorunu var, ben dr degilim ama sana bazi tavsiylerde bulunayim ...ameliyata hemen karar verme.. benim doktorum bana ameliyatin ancak su durumlarda kacinilmaz oldugunu söyledi ; ayak basparmagini oynatamaz isen, bacaginda uzun süren bir uyusukluk olursa bu durumda ameliyat kacinilmaz dedi.. sana tavsiyem yapabiliyorsan egsersiz yap, yüzmeye git, bisiklet sür, yatagin sert olmasina bak gerekirse yatagiyin altina sunta yani spannplatte koy, belini sicak tur hele bu kis günlerinde. Allah yardimcin olsun kardesim. Sayet Mannheimde isin olursa Soner Muhcu diye bir Türk doktoru var, bel icin uzman bir doktor.

Selam kardes Dr. Soner Muhcu adresini paylasirsan bizahmet..
Birde buraya göz atin: http://www.drsenyurt.de/

tsk,ler

cemoo58
04 Aralık 2016, 14:17
Usta gecmis olsun Ayaklarin uyusana kadar bekleme Hasar birakir Ben iki Defa oldum teknoloji cok ilerledi korkma hatta benim iki tane daha var simdilik fena degil cok sikarsa onuda aldiririm yalniz Ameliyat olacagin doktoru hastaneyi iyi arastirman gerekir Frankfurt civarinda olsaydin yardimci olurdum gecmis olsun.

Slm ustat benimde bel sorunum var bir kaç Dr gittim hiç birinden fayda görmedim aynı şeyleri söylediler...ben frankfurttan kalıyorum senin tavsiye edeceğin bir Dr varmı ortopedi....

brian_usta
04 Aralık 2016, 14:42
slm,

benimde 6 yildir bel fitigim var (bandscheibenvorfall) 4 hafta reha, kemer takma spor derken 3-4 ayda bir siddetli agrilarim oluyor.en iyi yüzme gelyior sahsen.

ama bir arkadasimin hamburgda bir doktora gitmis ve 15dk. ameliyatsiz fitigi yerine yerlestirmis..suan cok iyiyim diyor hatta futbola yeniden baslamis..bana siddetle tafsiye ediyor..

bewertunglari okudum sadec pozitif..hic sikayetci yok.

bakalim randevu alip oraya gidecegim..cok uzak ama iyilestirecekse dünyanin öbür ucuna gitmeye raziyim..ücret pek fazla degimis..100-150 €civariymis

dreamceng
04 Aralık 2016, 18:54
Yalniz bu chiropraktikeri kendin ödüyorsun ben 5 aylik bebegi götürdüydüm 250 DM falan tuttu tabii bu tedavi basarili oldu sihhat oldumu paraya kiyarim anlamam

Selam Bu tedaviden biraz bahsedermsiniz

dreamceng
04 Aralık 2016, 18:55
slm,

benimde 6 yildir bel fitigim var (bandscheibenvorfall) 4 hafta reha, kemer takma spor derken 3-4 ayda bir siddetli agrilarim oluyor.en iyi yüzme gelyior sahsen.

ama bir arkadasimin hamburgda bir doktora gitmis ve 15dk. ameliyatsiz fitigi yerine yerlestirmis..suan cok iyiyim diyor hatta futbola yeniden baslamis..bana siddetle tafsiye ediyor..

bewertunglari okudum sadec pozitif..hic sikayetci yok.

bakalim randevu alip oraya gidecegim..cok uzak ama iyilestirecekse dünyanin öbür ucuna gitmeye raziyim..ücret pek fazla degimis..100-150 €civariymis

adresini veya telefon Nr sini verebilirmisiniz

moralist
04 Aralık 2016, 20:16
arkadasin bahsettigi chiropraktiker iste dortmund da dr.sacher yapiyor bu isi hastayi evirip cevirip kemiklerini dogru pozisyona yerlestiriyor

moralist
04 Aralık 2016, 20:19
http://www.sanego.de/Heilpraktiker/Hamburg/2988-Hamburg/Chiropraktik/480337-Alexander-Mallok/?

Labarnas
05 Aralık 2016, 00:11
Slm,arkadaslar;bu ve benzeri sikayetleri bazi eksersiz ve görülmemis masaj teknikleriyle(normal masörlerin yapmaya korktuklari tarzda)gideren bir ortopedie uzmaninin oldugunu biliyorum.Ama su an itibariyle kesin bir Adres veremiyecegim.Yer NRW Mülheim (Ama hangisi Köln oder Mülheim an der Ruhr ikisinden biri oldugu kesin.Pazar günü insaallah kesin bir paylasim yapacagim.Adres bilgileri vs.Hepinize gecmis olsun dileklerimle...

Arkadaslar,yukarida belirtigim gibii doktorun adi ve Telefon nr.paylasiyorum:Herr Kopp. Tel:02088484215 Sehir -Mülheim /Ruhr Sahsen giden hastalar özellikle tavsiye ediyorlar.Umarim sikintida olan arkadaslara faydali olur.

brian_usta
05 Aralık 2016, 00:37
kendim bugün aradim ve konustum..öncelikle ameliyat olmussaniz olmuyor..

5 gün evde ön hazirlik ,6. gün onun yanina gidit 15dk.lik bir tedavi ile bel diski yerine yerlestiriliyor.

yukrdada belirttigim gibi bu bir ameliyat degildir ..adam elleri ile fitigi tekrardan yerine koyuyormus.

bu kendi saayfasi

https://de-de.facebook.com/kirikcikikcioemer/

Ozdeniz
05 Aralık 2016, 10:43
Doğal yağlarla falan idare et. Hemen ameliyat olma.

coskun
05 Aralık 2016, 21:49
kendim bugün aradim ve konustum..öncelikle ameliyat olmussaniz olmuyor..

5 gün evde ön hazirlik ,6. gün onun yanina gidit 15dk.lik bir tedavi ile bel diski yerine yerlestiriliyor.

yukrdada belirttigim gibi bu bir ameliyat degildir ..adam elleri ile fitigi tekrardan yerine koyuyormus.

bu kendi saayfasi

https://de-de.facebook.com/kirikcikikcioemer/

Hamburg daki Ömer abiye gecen sene bende gitmistim, belimi cekti tam gecmesede baya rahatlamistim, bu sene izinde yine kötü oldu tekrar düsünüyorum.

brian_usta
06 Aralık 2016, 01:14
Hamburg daki Ömer abiye gecen sene bende gitmistim, belimi cekti tam gecmesede baya rahatlamistim, bu sene izinde yine kötü oldu tekrar düsünüyorum.

bana 1 kg.kuru incir ve yarim kilo yurmayi karistirip agriyan yerine 5 gün boyunca bir bez ile bagla dedi ve altinci yanima geldedi..sende aynisini yaptinmi?

500km yol yapacagim arti 100€aliyormus. tekradan geliyorsa ne anladim benbu isten?

Bancek
06 Aralık 2016, 12:18
Cemo biraderim önce gecmis olsun fakat bel agrisinin bel fitiginin ortopedi ile hic ilgisi yok sana tavsiye edecegim Yer, Frankfurt Sekbach da katherin Krankenhaus da Dr.Lehata bunlar 4 Doktor ve 2015-2016 da Almanyada en iyi Doktor diye de sertifikalari var. Ben orda iki defa Ameliyat oldum simdiye kadar bir sikintim yok.

Bancek
06 Aralık 2016, 12:20
Usta bunlara inanmayin patlamis ve icinde suyu bosalmis Disk'i nasil yerine getiriyor Akil var mantik var Hari bunlar gectik Tekniloji var be Usta..!

arkadas
06 Aralık 2016, 15:06
Slm benim Bandscheibenvorwölbung vardi yani fitik patlamamisti. Belden igne vuruldum biraz rahatlatiyor sonra yine ayni. Reha ya gittim Bad Bentheim a 4 haftada sabahtan aksama kadar spezielle Training. Vücut kaslarini gelistirme, Arbeitstraining, Entspannung, yüzmek, Sauna. Yani volles Programm ondan sonra iyi oldum simdi bir sorunum yok Ameliyat mecbur olmadikca hic tavsiye etmem.

Asansör yerine merdiven, yürüyüs haftada bir yüzüyorum. Rehada zaten bunlari söylüyor. Ben im isim büroda oldugu icin ve hareketsizlikten dolayi bunlar oluyor.
Arabada televizyonun karsisinda Bilgisayarin önünde cogunlukla oturuyoruz buda bize yaramiyor.

Hepinize gecmis olsun. Allah sifa versin.

coskun
06 Aralık 2016, 18:54
bana 1 kg.kuru incir ve yarim kilo yurmayi karistirip agriyan yerine 5 gün boyunca bir bez ile bagla dedi ve altinci yanima geldedi..sende aynisini yaptinmi?

500km yol yapacagim arti 100€aliyormus. tekradan geliyorsa ne anladim benbu isten?
Evet usta bende sana anlatildigi gibi 5 gün boyunca incir ve hurma bagladim 6. gün belimi cekti. ilk gittigimde 20€ belimi cektirmek icin gittiğimde de 70€ ödemiştim.

resadiyeli
06 Aralık 2016, 19:45
Selam öncelik ile gecmis olsun,2000 yilinda bende de basladi MR cektiler ,doktorlar hemen ameliyat olmalisin dediler 0lmalisin dediler,Bendeki L5 ve L6 idi,28 eylülde ameliyat oldum,4 hafta Kur a gittim ve Allaha sükürler olsun agrim filan yok,türkiyedeki profesörler ile konustum verdikleri cevap önemli olan ameliyattan sonra ki devir dediler.Su an sorunum yok.

moralist
06 Aralık 2016, 20:09
Evet aynen sonraki bakim önemli

moralist
06 Aralık 2016, 21:11
https://m.facebook.com/groups/442913699214419?ref=m_notif&notif_t=group_activity

Babacan03
12 Aralık 2016, 23:22
Selam Kardesim,

Öncelikle gecmis olsun der, acil sifalar dilerim.
Ben kendim iki tane Ameliyat gecirdim ve bu konuda seni gayet iyi anliyorum.
Sana tavsiye edebilecegim iki tane Hekim var.

1) Priv.Doz.Dr.Med. Habil.M-Nabi Nemati
Facharzt für Neurochirurgie
Waldstr.73 (Waldkrankenhaus)
53177 Bonn
Telefon: 0228/383850

1) Nr'da belirttigim Hekim Nrw'de oldugu icin yazdim.
------Top Adresse ve kendim Ameliyat oldugum bir Hekim var ve kendisi Münihtebir yabanci uyruklu Hekim ve Hastalari hatta ve hatta Yurtdisindan bile geliyordu --------

2) Dr.Med. Samer Ismail
Facharzt für Neurochirurgie und Chefarzt des Neurochirurgiezentrums.(Wirbelsäulenzentrum München)
Sonnenstr.29
80331 München
Telefon: 089/454545-14

yakali
16 Aralık 2016, 03:28
Slm ,Kardesim öncelikle gecmis olsun ben sana Hamburgta bir isim verecem ismi Ömer Kilic kirik cikikci bu sahis 25 seneye yakin bu islerle ugrasiyor her giden cok memnun bir tel ac sor derim bende en kisa zamanda gidecem selamlar,

Sinanay12
17 Aralık 2016, 16:53
Ben Dede belfitigi var daha sali hägünü ameliyat oldum birde mayista olmustum bazi arkadaslar yazmislar Yok ameliyat olma falan kardes kimseyi dinleme kendi agrilarima göre KARAR ver ilk ameliyattan önce banada dedileer olma iyi degil egsersiz yap falan vallahi bana hepsi bos geldi frankfurta iyi bir Doktor Bär Dr. Wagner spezialist onu tavsiye ederim orda bir kac Doktor Bär ama Termin aldiginda Dr. Wagner den iste LIGAMENTA INTERNETTE BULURSUNUZ

göremeli
15 Ocak 2017, 02:06
arkadas kusura bakma epeyden belli internete girememistim ve dolayisiyla sorunu ancak simdi gördüm.
Dr.Soner MUHCU
Belchenstr.1-5
68163 Mannheim
Tel.0621-86089880
Muayene yeri Diakonissen hastanesinin icinde.

moralist
15 Ocak 2017, 11:38
https://m.facebook.com/profile.php?id=772325962785302