PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arac Sigortasi hakkinda yarim lütfen

EMTY
01 Aralık 2016, 17:40
Saygi deger arkadaslarim,

benim Araba sigortasi hakkinda bir sorum olacakti. Sigortacilarin eline kalmamak icin soruyorum burada.

Benim ehliyetimi aldigimdan bu yana hep Babam in sigortasi üzerinden arabalarimi actirdim (beraber sürüyoruz). Ehliyetimi 2007 yilinda aldim ve aldigimdan bu yana hep kendime ait aracim oldu. En son Volkswagen Versicherung üzerine sigorta yaptirdim da Babam Sigortasini gecici olarak üzerime vermisti yani tüm SF leri bana ait olmustu (SF 35 de kendisi), tüm kagitlar adima idi, sonra ise Volkswagen Sigorta dan ciktim baskalari hep Babamin üzerine oldu. Simdi ben kendi üzerimden Sigorta acmak istesem tekrar 0 dan basliyorum yoksa 2007 den bu yana sigortam hesaplaniyormu ?? Sonuc olarak her araba benim üzerime acilmisti sadece Sigorta sahibi baska idi. Yoksa SF 9 yada SF 10 dan baslayacam ?? Bilgisi olan varmi bu konuda

Özet;

2008 de ilk araba üzerime acilmisti, Sigorta sahibi olan Babam (bana verdi gecici olarak) ama Ruhsat sahibi ben
2009 da Neuwagen aldim, Sigorta sahibi olan Babam (bana verdi gecici olarak ama tüm kagitlar adima idi) ama Ruhsat sahibi ben
2012 de Versicherung wechsel yapark tüm Sigortalar hep Babamin üzerine ama arac sahibi ben

Cevaplar icin simdiden tesekkür ederim.