PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Sigortası Değiştirme Hakkında

hekimoglu
30 Kasım 2016, 16:49
Üzerime sigortalı olan iki ayri arabanın sigortasıni daha uygun şartlarda ucuz sigortalamak üzere bugün eski sigortama çıkış verdim.
Bir başka sigortadan teklif aldim toplamda eskisinden 92 Euro pahalli, eski sigortadan farkı çocukların sigorta poliçesinde kayıtli olmaları. Eski sigorta kaydetmedende sürebilirler dedi yazılı istedim vermediler o yüzden huylanıp çıkma kararı aldim.
Sorum şu, check24 da yaptığım karşılaştırma sonucunda en uygun 3 sigorta şirketleri "BarmeniaDirekt" ,"AdmiralDirekt" , "DAdirekt" te sigorta yaptirip tercübesi olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.

bambumbam
30 Kasım 2016, 17:21
Mesajinizi gördükten sonra yardimci olacak bir konu (http://ozbeceriksizler.com/showthread.php?37350-Cashback-Portallarin-Siteleri-Ve-Angebotlari-Buraya)actim

Dikkat etmen gereken seyler mesela Arabayla Türkiyeye giderken Yesil kart varmI ? Sirketlerde ?

Parasiz telefon numaralari varmi ?
aklima ilk gelen seyleri yazdim.

giresun28
30 Kasım 2016, 17:22
birde toptarif.de adresinde karsilastirma yap.

ondan sonra en ucuz cikan sigortanin sitesine gidip ordan fiyat al.

ben hep öyle yapiyorum.
araba ile TR ye gidiyorsan sigortanin TR nin tüm bölgelerini kapsadigindan emin ol

Üzerime sigortalı olan iki ayri arabanın sigortasıni daha uygun şartlarda ucuz sigortalamak üzere bugün eski sigortama çıkış verdim.
Bir başka sigortadan teklif aldim toplamda eskisinden 92 Euro pahalli, eski sigortadan farkı çocukların sigorta poliçesinde kayıtli olmaları. Eski sigorta kaydetmedende sürebilirler dedi yazılı istedim vermediler o yüzden huylanıp çıkma kararı aldim.
Sorum şu, check24 da yaptığım karşılaştırma sonucunda en uygun 3 sigorta şirketleri "BarmeniaDirekt" ,"AdmiralDirekt" , "DAdirekt" te sigorta yaptirip tercübesi olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.

Egal77
30 Kasım 2016, 18:12
Ben Bavaria direkt teyim
TR var yeşil kartta herhangi problem yaşamadım.

Ayriyeten HDI --ALLSECUR--DEVK BUNLARDA TR VAR GRÜNER KARTTA DAHA ÖNCE BU SIGORTALARDAYDIM
SAYGILARIMLA
EGAL77

enes67
01 Aralık 2016, 00:07
selam, TR icin Asya tarafini kapsayan sigorta biliyormusunuz

turgutgs
01 Aralık 2016, 01:42
selam, TR icin Asya tarafini kapsayan sigorta biliyormusunuz

DEVK tüm türkiye yi kapsiyor ben ordayim ve menunum.

dadaloglu38
01 Aralık 2016, 20:35
check24 de yada verivox dan ara daha uygun sigortalar var

enes67
01 Aralık 2016, 23:08
Selam , sorumu eksik yazmisim , TR Asya tarafina Vollkasko yapan sigortalar varmi

trakyali39
01 Aralık 2016, 23:58
alilanz cok uygun

beni_7_in_bitirdin
02 Aralık 2016, 00:16
alilanz cok uygun
Bence en pahalılardan biri ALLIANZ.
Gecen Hafta hesaplattirdim. SF 21 İle sf 4 arasinda bir fark olmasi gerek. Bana cikardigi hesap suanda SF 4 ile SF 21 ayni neredeyse. Kendi sigortam daha uygun.

SF 4 suan ikinci araba Icin kullabdigim. SF 21 babam sigortasini aldim.