PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanyada sac ekimi hakkinda bilgi istiyorum

Acemibiri
13 Kasım 2016, 13:11
Arkadaslar saclarimda artik seyrelme bayagi artti.
Fazla acilmadan sac ektirmek istiyorum.
Almanyada Frankfurt ve Dortmunda Türk hekimler varmis.
Acaba Almanyada sac ekimi yaptiranlar varmi yada bilgisi olanlar.
Fiyatlar nasil?
Bazilari Türkiye'den pek farki yok diyorlar fiyat bakimindan.
Simdi TR'ye git gel ucakti, oteldi, is yerinden urlaub al falan filan derken oraya verecegim paraya acaba Almanyada sac ekimi yaptirabilirmiyim?
Uygun fiyata yapan yer varmi bildirginiz ve önerebileceginiz?

smeilet
13 Kasım 2016, 13:59
Dortmund ta fiyati 3400€ yapmışlar.Azalacağına artmış.
Türkiyede yaptırmak en iyi yol.Tutmasa ve ikinciyi yapsan bile buradaki fiyati bulmaz.

sswiss
13 Kasım 2016, 15:32
bir hafta önce TR de biriyle görüstüm ve benim kafa icin 2 seyans olmasi lazimmis ilk seyans i yaparsam 2. seyans seneye yapilacakmis.Fiyat 1. seyans 1500 euro hotel ve transfer icinde 2. seyans 1300 euro dedi .

bana kalirsa aslinda benim kafa icin 2 seyans gerekmiyor ,cünkü ense bölgesinde cok sacim var arti kafada kel degil sadece tepede seyreklik var.Bunlar extra 2 seyans yapiyorlar fiyatin yükselmesi icin

moralist
13 Kasım 2016, 15:52
Almanlarin dedigi gibi doppelt hält besser

Acemibiri
13 Kasım 2016, 16:27
@smeilet , Dostum

3400 € kac greft icin acaba?
Eger 2000 greften az ise bayagi cok bu tutar.
Simdi 3400 €N ama kac Greft icin?

@sswiss
Bana kalirsa isi bir seansda bitir, cünkü sanirim ikinci seansi belki birdaha istemeyebilrisin.
o kadar aci, agri git, gel.

smeilet
13 Kasım 2016, 17:27
4000 Greft 3400€

Acemibiri
13 Kasım 2016, 21:06
4000 greft ise iyi fiyat.
Türkiyede sanarim 1 greft yaklasik 1 eur diye duydum.

smeilet
13 Kasım 2016, 21:24
Türkiyede 4000 Greft 4000-5000 TL arasi.Euro kesinlikle değil.

Acemibiri
13 Kasım 2016, 21:42
5 sene önce bir arkadas 1500 greft 1200 € ya yaptirmisti.
o demisti yaklasik 1 greft 1 € diye.
yaklasik diyorum.

smeilet
13 Kasım 2016, 21:48
5 sene önce fiyatlar pahalıydı.Saç ekim merkezleri arttıkça fiyatlar düştü.Ama mahalesef burada çok pahalı.
Türkiyedeki fiyatlari bir araştır.Zaten senden fotoğraf isteyip ona göre fiyat veriyorlar.

Acemibiri
13 Kasım 2016, 21:53
haklisin.
birde Dortmund cok uzak bana.
Bayernde kaliyorum.
iyi arastirmam gerek sanirim.

MiAy
15 Kasım 2016, 13:34
Ustam,
3 sene evvel Türkiyede sac ektirdim.
3600 greft ekildi demistiler o zaman, ne kadar dogru bilemiyorum.
4500 TL o zamanin parasi ile 1500 Euro tutuyordu, ödedigim para bu.
Almanyada bu paraya yapilabilecegini tahmin etmiyorum.
Söyle düsün, 3 tane bayan ekimi yapanlar, birde arada gelip giden doktor.
Tam 12 saat islem yaptilar.
Bu kadar saat bu paraya Almanyada calismazlar.
Saygilar

smeilet
15 Kasım 2016, 17:36
Bende gelecek ay termin yaptım.Memnun kalırsam sonucu yazıp tavsiye ederim.

Acemibiri
15 Kasım 2016, 18:36
@MiAy
Dostum peki memnun kaldinmi?
simdi TR den whatsapp ie Foto isteyip fiyat biciyorar.
Ama yanlis isik altinda kafada acik cok görünebiliyorus.Acaba fotoyu led lamba latinda mi cekip göndersek?

MiAy
15 Kasım 2016, 23:11
@Acemibiri Ustam,
memnunum hemde çok memnunum, gören herkes beğeniyor. Hiç belli olmuyor saç ektirdiğim.
Ustam ışık veya led ışıkları konusuna bir şey diyemeyeceğim.
Benim tavsiyem, kendine aynada iyice bak. Afedersin rahmetli Demirel gibi kafa varsa yani açık alan çok fazla ise bu alanı kapatamazlar bu kesin. Biraz seyreklik varsa güzel iş çıkarıyorlar Türkiyede.
Biraz zahmetli iş sonrasında epey bir süre dikkat etmek gerekiyor ama bana sorarsan gerçekten tavsiye ederim.
Saygılar

Acemibiri
17 Kasım 2016, 14:05
@MiAy
dostum sac ekimi yaptirdigin yerin Adresini alabilirmiyim?
bunlara whatsapptdan foto göndermek mümkünmü??

MiAy
19 Kasım 2016, 18:01
@MiAy
dostum sac ekimi yaptirdigin yerin Adresini alabilirmiyim?
bunlara whatsapptdan foto göndermek mümkünmü??
Ustam,
sac ekimini televizyonlarda reklami cikan Femme Palast (Ibrahim Askarín binasi) binasinda yaptilar.
Buradan fazla bilgi vermek istemiyorum cünkü önceki beceriksizlerde detayli yazmistim. Bana ortakmi calisiyorsunuz, yüzde kaci senin gibi msj atanlar bile oldu.
Özelden tel numarami atarim, istersen yasadiklarimi sana anlatabilirim.
Saygilar

@Serdar77
Bana msj atmissin bu konuda ama msj kutun dolu bosaltman lazim. Sana cevap yazamiyorum.

smeilet
19 Kasım 2016, 18:27
Ibrahim Aşkar kendisi doktor ama saçı yok.Acaba kendine niye ekmiyor onu anlamış değilim.Reklamlarında hep saçını mendil gibi şeylerle kapatıyor.Bana ilginç geldi.
http://www.femmeplast.com/doktorlarimiz/doc-dr-ibrahim-askar/

MiAy
19 Kasım 2016, 18:59
Ustam,
dikkatini çekerim, İbrahim Aşkar yaptı yazmadım.
Bana operasyonu yapan doktor bu Femme Plastdan oda kiralamış ve ameliyatları orada yapıyor.

smeilet
19 Kasım 2016, 20:31
Tamam bende o yapti diye yazmadim zaten.Bildiğim kadariyla orasi ona ait galiba.Ait olmasa bile saç ekimi reklamlarinda çıkması bile yeterli.
Herneyse belki bir sorunu yada bir bildiği vardir.
Önemli olan o mekanda iyi bir saç ekimi yapılması ve müşteri memnuniyeti.

Acemibiri
20 Kasım 2016, 21:16
Arkadaslar Hair OF Istanbulda Adem Kösenin ekibinde Termin yaptim.
Bakalim insallah iyi olur.
Acaba Burda sac ekimi yaptiranlar oldumu?
Memnunlarmi?

MiAy
21 Kasım 2016, 20:10
Ustam,
burada önemli olan cesaretini toparlayıp kesin kararını verebilmiş olman.
Çok kişi tanıyorum yaptırmak isteyen ama bir türlü cesaretlenip yaptıramıyorlar.
Umarım memnun kalırsın, herşey istediğin gibi olur.
Saygılar

smeilet
21 Kasım 2016, 20:16
Hair OF Istanbulda yaptiran arkadaslar taniyorum.Hepsi memnun dilerim sende memnun kalirsin.

Dirilis
21 Kasım 2016, 21:44
4500 greft iki gece konaklama benim kafaya tek seans 1500 euro istediler.

Acemibiri
22 Kasım 2016, 01:01
Hair OF Istanbulda 3500 greft (Alabilecekleri Maxiumum Greft sayisini alacaklarini söylediler) ve 2 kisi (Esim be Ben) 3 Gece 5.Yildizli Otelde konaklama hersey icin 5600 TL anlastim.

smeilet
22 Kasım 2016, 08:15
Ekilecek greft sayısı önemli ama ensenin de bozulmaması daha da önemli.
Böyle bir olayda eşinin seninle gelmesi ve desteklemesi güzel birşey!

Acemibiri
06 Aralık 2016, 01:20
ve istanbuldayim!!
bakalim nasil olacak.
hair of istanbul polikliniginde sac dikimi gerceklesecek.

smeilet
06 Aralık 2016, 02:32
Merhaba
Ben bugün yaptirdim.
4000 Greft düzgün yapilinca uzun sürüyor.
Acı mahalesef var.
Uzun sürmesi nedeniyle saatlerce aynı şekilde durmak vücudu uyuşturuyor.
İlk gece uyumak yok bu yüzden hala ayaktayım.
Ameliyat esnasında tansiyon yada kan şekeri düşmesi oluyor.Ani hareketlere dikkat.
Benim izlenimlerim bunlar.Saçlar yıkandıktan sonra tam olarak işlem belli olacak.
Dilerim istediğin gibi olur.

Acemibiri
06 Aralık 2016, 06:44
gecmis olsun.
bende birazdan girecegim.

Acemibiri
06 Aralık 2016, 21:55
Allaha sükür atlattim.
3700 Greft yaptilar(ne kadar dogru bilmiyorum) ve 5600 TL euronun yüksek olmasindan dolayi 1500 EUR ödedim.
Insallah cektigim agrilara deger.

smeilet
07 Aralık 2016, 05:48
Hadi bakalim gecmiş olsun.
Bir ekleme 2.günden itibaren yüzde büyük bir şişlik olacak .Bunada hazır ol.

smeilet
11 Aralık 2016, 05:06
Arkadaşım ameliyat sonrasi birşey yazmadın.
Ne durumdasın ?

Acemibiri
11 Aralık 2016, 21:57
valla su an iyiyim.
almanyaya geri döndüm dün.
artik agri sizi yok.birde sonucdan memnun kalirsam cok daha iyi olacak.

smeilet
11 Aralık 2016, 23:21
Bende kafadaki şişlik 1 hafta sürdü ama inşallah sonuçtan memnun olurum.
Çevremdekiler genelde hepsi beğendi.Kabuklar düşünce belli olacak.

Haziran
12 Aralık 2016, 15:31
hepinize gecmis olsun arkadaslar

Mister
12 Aralık 2016, 15:45
bende yaptirmayi düşünüyorum ama okadar hastane klinik varki hangi birine güvene bilirim istanbulda bilmiyorum
bi sorum olucakdi ön görüşme için yani fiat ögrenme whatsapp den resim yetiyormu yoksa gitmemiz lazimi

Acemibiri
12 Aralık 2016, 19:43
@Mister
whatsapp ile iletisim kuran yerlere yaz ve fotoyu gönder.
Bana iyi bir fiyat bicin de.
Anlasma yapmak icin gitmene gerek yok.
whatsapp üzeri anlasabilirsin.
@smeilet
bende gözde ve yüzde siskinlik olmadi.
Doktor cok gezmememi söyledi cünkü operasyon sirasinda enjekte edilen sivinin asagi dogru kayip yüzde ve gözlerde siskinlik yapabilecegini o nedenle devamli uzanip dinlenmem gerektigini söyledi.
bende öyle yaptim.
Sislik olusmadi bende!

MiAy
14 Aralık 2016, 09:01
@smeilet , @ Acemibiri
aradan bir müddet geçtikten sonra şu anda geçirdiğiniz sıkıntılı günleri unutup iyiki yaptırmışım saç ekimini diyeceksiniz, bundan eminim 😃
Geçmiş olsun sizlere

smeilet
14 Aralık 2016, 10:34
Arkadaşım moral verdiğin için teşekkürler.Bende şişkinliğin sebebi oradan aldığım antibiyotikler çıktı.Buraya gelince hemen kestim iyileştim.

Acemibiri
14 Aralık 2016, 10:55
haydi neyse hepimize gelmis gecmis olsun, yaptiracak olanlarada simdiden bol cesaretler!

smeilet
14 Aralık 2016, 20:25
Saç ekimi yaparken çevreden bazı soru ve tepkiler geliyor haliyle.Bu video yaralı olacaktir.

https://youtu.be/XkXtWF_Kv5c

maltepeli54
14 Aralık 2016, 20:51
Bende ektırdım sonucları buraya yazarım ben kardesımı tanıdık bır arkadasıydı buraya yazamam reklama gırer turabi ve bır cok dızılerde fılmlerde hatta tanıdıgınız futbolcularıda bu sac ekim merkezı yapıyor ben yenı yaptırdım hatta ekilen saclar döküldü nasıl cıkacaklar buraya yazarım durum nasıl dıye

smeilet
14 Aralık 2016, 21:17
Sayın @maltepeli54
Sana da hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun.
Sana 2 sorum olacak cevaplarsan sevinirim.
1-Ekilen saçların kaç gün sonra döküldü?
2-Ekilen saçların hepsi mi döküldü ?
Sanırım 3. yada 4. aylarda tekrar çıkmaya başlayacak.

maltepeli54
15 Aralık 2016, 22:15
merhaba arkadaslar
ortalam 1 ay sonra belki 1 kac gun fazla olmus olabilir suan durdu hepsi dokuldu söyle soyleyim 23.10.2016 dikilme islemi oldu 1 ay sonra dökülmeye basladi suan dokuldu ama benimde merakim var tabiki hala kafam uyusuk morfinlenmis gibi daha gitmedi doktora email yazdim kendisi mesgul galiba belki yapan arkadaslar cevaplar uyusukluk ne zaman gider azaliyor git gide tabiki ama doktorun verdigi dosyalarda 3 ,4 ay icerisinde kendi saclarinizin gelecegini yaziyor

smeilet
19 Aralık 2016, 11:56
Bugün 14. gün.Ense bölümünde köklerin alindigi bölgede sivilceler var ve sadece onlar cok az bir rahatsizlik veriyor.Genel olarak bakarsak tamamen memnuniyetlik var.Allaha sükürler olsun.

keno
21 Aralık 2016, 11:09
acele etmeyin yeni teknoloji cikmis agrisisz sizisis inceleyin haberi http://www.yenisafak.com/foto-galeri/hayat/sac-ekimi-tarihe-karisiyor-2021676?utm_source=facebook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak&utm_medium=facebook-yenisafak

keno
21 Aralık 2016, 11:11
SAÇ SİMÜLASYONU KANAL D ANA HABER

https://www.youtube.com/watch?v=vS1f28Qp1QI

https://www.youtube.com/watch?v=WYvyF4yZlLs

Metin75
06 Ocak 2017, 17:30
Merhaba arkadasalar
ben 16 aralikta sac ekimi yaptirdim istanbulda suana kadar memnunum hemde euro olarak degil TL olarak anlastim hastaneden.
istanbul esenlerde özel avicenna hastanesinde 2600TL +150TL sampuan ve krem paketi. cok arastirdim hepsi ayni islemi yapiyor fais fiyat istiyorlar bende sonunda bu hastaneye karar verdim. zaten bir günde en fazla 4500 Gref ekebiliyorlar , benim ekim yaklasik 8 saat sürdü 3700 gref ekebildiler. Suana kadar herseyden memnunum.

önemli olan sac ektirmeye karar vermek, ben son dakkaya kadar cok kararsizdim o yüzden cok heyecan yasadim ama suan iyikemde ektirmisim diyorum.

karayigit
11 Ocak 2017, 22:30
Iyi günler arkadaslar
Bende sac ektirmek istiyorum ama cok tedirginim, ekim yapilirken izledim korktum kanamalar falan. Ama genede burdaki sonuclar dan memnun olan kisiler beni cesaretlendirdi. Burdan bir yerle anlastim Istanbul da iki büyük hastane birinde yapiyorlar isim verebilirmiyim bilmiyorum. 1700€ 3500 graft Transfer yok Hotel icinde degil. Iki arada bir derede kaldim bide ekim güzel olacakmi? bide seyrek olursa dogal görünmezse. Haftaya kadar karar vermem lazim bu Angebot icin. Nelere dikkat etmek lazim ne gibi seyler ters gidebilir?

smeilet
11 Ocak 2017, 23:11
Merhaba,
Senin sacini görmedigimiz icin 3500 greftin ne kadar yarayacagini bilemeyiz.Ama icinde birsey yoksa bence cok para.4000 Greft icin 1200 Euro kadar parayla rahatlikla yaptirabilirsin.
Aci konusuna gelince dislerini eger yaptirdiysan onun acisini iyi bilirsin.Dis acisi kadar degil ama uzun sürdügü icin sorun oluyor.Ama aksama kelligin gidecegini düsünen biri icin o kadar agri dayanilmayacak birsey degil.Birazda insanin yapisina bagli birsey.

Metin75
13 Ocak 2017, 21:11
Iyi günler arkadaslar
Bende sac ektirmek istiyorum ama cok tedirginim, ekim yapilirken izledim korktum kanamalar falan. Ama genede burdaki sonuclar dan memnun olan kisiler beni cesaretlendirdi. Burdan bir yerle anlastim Istanbul da iki büyük hastane birinde yapiyorlar isim verebilirmiyim bilmiyorum. 1700€ 3500 graft Transfer yok Hotel icinde degil. Iki arada bir derede kaldim bide ekim güzel olacakmi? bide seyrek olursa dogal görünmezse. Haftaya kadar karar vermem lazim bu Angebot icin. Nelere dikkat etmek lazim ne gibi seyler ters gidebilir?

kardes ben 3700 graf 2600TL ye yaptirdim istambul avicenna esenler hastanesinde