PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar akilli saat alacagim tavsiyeniz varmi

akdenizli33
08 Kasım 2016, 11:47
Hayirli Sabahlar Dostlarim kizim icin akilli Saat almak istiyorum cok modeller var ama sizin tavsiyeniz varmi bir akin lutfenn mesele su linkteki Saat nasil
neye dikakt etmem lazim
http://www.ebay.de/itm/New-DZ09-Smart-Watch-Armbanduhr-Bluetooth-fur-Iphone-Android-Samsung-SIM-Kamer-/272253611243?var=&hash=item3f63946ceb:m:mX4Kpc4bPDK8h1EkS8MBFag

moralist
08 Kasım 2016, 12:12
hemen gold olani siparis ettim

Mister
08 Kasım 2016, 12:18
bu fiyata cok iyi whatsaap gibi appler oluyomu acaba?

moralist
08 Kasım 2016, 12:26
Evet gördügüm kadar icine sim kart koyup telefon edebiliyorsun bide camerasi varmis

kuckam
08 Kasım 2016, 12:56
hic tavsiye etmem iki adet cope attim hemen akusu bitiriyor tehleikeli pil asari sistii ve kapagi cikti bence markali bir tane al uzak durun bunlardan

akhisar
08 Kasım 2016, 13:03
kolunuzda patlamasin :)

akdenizli33
08 Kasım 2016, 18:38
hic yokmu tavsiye edeceiniz bir Saat hangisini alsam

sswiss
08 Kasım 2016, 18:51
hocam aslinda arkadaslarin tavsiyesini sende tahmin edebiliyorsun,ancak arkadaslardan duymak istiyormussun gibi :)
sen bütceni yazmamissin nasil birsey ve kaliteden söz etmemissin.

benim tavsiye tabiki apple watch dir ,ben kullaniyorum.saat ,kolye,bileklik v.s gibi seyler kullanamiyorum ve neredeyse 360 derece etrafimizda saat var ve akilli saatin yapabileceklerinin fazlasini elimizdeki akilli telefon yapiyor :) gereksiz birsey yani saat almak .ancak aksesuar olarak birsey diyemem kullanilabilinir . bu apple watch dogum günümde cocuklarim almis almis bana yaklasik 1 yildir takiyorum saat olarak baktigim yok yüzüne ama hosumada gidiyor aksesuar olarak .
kisacasi apple den sasma derim eger bütcene uygunsa
selamlar

moralist
08 Kasım 2016, 19:00
bu pahalidir herhalde?

44Malatya
08 Kasım 2016, 19:29
Hayirli Sabahlar Dostlarim kizim icin akilli Saat almak istiyorum cok modeller var ama sizin tavsiyeniz varmi bir akin lutfenn mesele su linkteki Saat nasil
neye dikakt etmem lazim
http://www.ebay.de/itm/New-DZ09-Smart-Watch-Armbanduhr-Bluetooth-fur-Iphone-Android-Samsung-SIM-Kamer-/272253611243?var=&hash=item3f63946ceb:m:mX4Kpc4bPDK8h1EkS8MBFag

VOSMEP Smartwatch Apro Watch Phone Unterstützt Facebook WhatsApp mit Bluetooth 3.0 mit eingebautem in 8G Speicher Smart Armbanduhr Telefon Sport Armband mit Kamera Touch Screen für Apple / iOS, Samsung / Android, HTC, unterstützt SIM Smartphones SM007

VOSMEP Smartwatch Apro Watch Phone Unterstützt Facebook WhatsApp mit Bluetooth 3.0 mit eingebautem in 8G Speicher Smart Armbanduhr Telefon Sport Armband mit Kamera Touch Screen für Apple / iOS, Samsung / Android, HTC, unterstützt SIM Smartphones SM007
Preis: EUR 49,99
KOSTENLOSE Lieferung.
Weitere Informationen: https://www.amazon.de/dp/B019Z1V11G/ref[URL="https://www.amazon.de/dp/B019Z1V11G/ref"]

özfenerli
08 Kasım 2016, 19:31
Apple Watch 1 ler 245.-€
Apple Watch 2 ler 450.-€ civarında

deluxe
08 Kasım 2016, 23:49

U linkteki saatin aynisini ben almistim Bende patlamadi.
Ama program yukleyemiyorsun android man. yok sadece uzerine yuklu olanlari kullaniyorsun

sim ve sd kart takiliyor headset olarak kullanabiliyorsun pili 1-2 gün gidiyor

Osmanbey34
10 Kasım 2016, 23:57
apple watch ski modelli tavsiye ederim. Samsung smartwatch varsa Samsung Gear tavsiye ederim diyerleri ucuz ama " schrott"
Smartwatch olmiyacaksa Fitness Uhr tavsiye ederim Amazonda 29 Euro

https://www.amazon.de/endubro-plus-Fitness-Armband-Benachrichtigung/dp/B01C5XTUZ0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478814837&sr=8-1&keywords=fitness+armband

Bir kam tane siparis verdim ve herkez memnun

scamt
12 Kasım 2016, 02:32
arkasim bende o dedigin cin mali aldim ama 1 gunde bil bitiyordu telefonla baglanmiyordu bir suru sikiniti

2 gun kullandim arkadasin dedigi gibi cöpe attim.. simdi Garmin 236 kullaniyorum battarisi 10 gun rahat gidiyor bana birde kalite

tavsiyem vede 3 ay oldu cok memnunum.

kullandigim link (https://buy.garmin.com/de-DE/DE/prod529988.html) burda
ama ben ebaykleinanzeige 220 euroya aldim. garantili olsun
sagilar

Adem
13 Kasım 2016, 21:34
Samsung Gear S ilk modeli 2 yıldır kullanıyorum bence en iyisi her özelligi var

yarali/kurt
16 Kasım 2016, 21:43
slm kardes aceba fiyati nekadar ve akkuladezeit hakkinda bilgi vere bilurmisin, bide kac gün gidiyo dolduktan sonra?

sawran
23 Kasım 2016, 20:01
fazla para vermeye gerek yok bence xiaomi miband 1s veya miband2 tavsiye ederim,
fiyatıda 1s 12-15 euro civarı, miband2 de 23-28 euro civarı,
1s 40 güne yakın şarjı gidiyor ama saat özelliği yok, akıllı bileklik.
miband2 ise saat özelliği bulunuyor şarjı ise 25-30 gün civarı.
tavsiye ederim hem şık, hem hafiftir, fiyat olarakta çok uygun.

SesSizliK
05 Mayıs 2017, 21:04
Samsung Gear S ilk modeli 2 yıldır kullanıyorum bence en iyisi her özelligi var

güncel detay lazim

24erzincanli24
12 Mayıs 2017, 00:18
neye dikakt etmem lazim

arkadsim sana tek söylecegim markali olan saatlerden sasma derim neden dersen simdiye kadar 4 tane degisik marka akilli saat aldim ama 5nci olan Samsung Gear S3 frontier en saglam kararim oldu
neden markali dersen
1 - diger aldigim Android 4.1 yada 5.1 isletim sistemli saatlerin hepsi kötü degil ama asil problem pil ömürleri bu taninmamis marka akilli saatlerde her sey var ama pilini doldurup sabah koluna takinca aksami zor ediyorsun
2 - taninmamis akilli saatlerdeki her özelligi kullanammya kalacak olsan pil öglen demeden bitiyor.
3 - whatsapp ve buna benzer programlari kullanmakta ayni hep pilden yiyiyor
4 - whatsapp ve buna benzer programlari kullnamayim diyecek olsan hem gözlerin saglam olmasi lazim hemde parmaklarin cok mince olmasinki harfleri düzgün basabilesin basamadigin zaman sil bastan derken zaman kaybindan dogan pil kaybi ve cektigin stresde cabasi
---------------------------------------------------------
daha cok diyeceklerim varda hangi birini diyeyim
elimde mevcut olan saatler
1 - ZG PAX s8 Android 4,0
2 - ZG PAX S99 Android 5.1
3 - LEMFO Z80 Android 5,1
-----------------------------
4 - Smasung Gear S3 Frontier ( en iyisi ) pil ömrü kesin 2 gün korkusuzca kullan su gecirmez toz gecirmez
--------------------------
diger isimsiz akilli saatlere para verecegine az sabir et para biriktir en iyisini al
samsung - apple - moto - htc - sony buna benzer olani al
ama bu pahali saatlerin isletim sistemlerini iyi takip et
örnek
samsung gear s3 Android degil ( Whatsapp yok telegram yok play store giremezsin ama süper kullnisli kaliteli bir saat ) ama moto g saati bildigim kadari ile android sistemi destekliyor
bilmek istedigin bir sey varsa samsung gear s3 hakkinda bildiklerimi seve seve paylasirim
ama alirsan kaliteden sasma derim paranda yoksa bir sey diyemem
kal saglicakla

SesSizliK
14 Mayıs 2017, 14:20
ben arastirmami yaptim saat olarak degilde bileklik olarak almaya karar verdim Garmin vívosmart 3 en son yeni cikan modeli benim icin önemli olan ihtiyaticim olan seyleri karsilamaya yetiyor fiyati 150 euro bakalim haftaya gelir ebayden iki tane esim ve kendim icin siparis verdim.

Blade55
22 Mayıs 2017, 21:15
xiaomi lere bakabilirsiniz

imparator29
20 Haziran 2017, 08:37
Bencede bunlar uyduruktan çin malı saatler göründüğü gibi değiller aldanmayın akıllı saat alacaksanız paraya kıyıp markalısını almak lazım.şunuda belirteyim yanlış anlaşılmasın her çin malı dandik değildir tabi parantez içinde belirteyim.
Huawei ın var smartwach motorolanın var samsung un var bunların modellerine bakabilirsiniz mesela.