PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tankstelle isletmek

Romeo29
08 Kasım 2016, 11:30
Selam arkadaslar,

bana bir Total firmasinda hali hazirda calisan bir bayisini teklifi gettiler. Bugüne kadar yapmis oldugum islerle hic alakali degil o yüzden teredütteyim.
Teklifin detaylarina girmeden önce kisaca teklifi aktarayim size belki icinizde bu isi yapmis olan yada halen yapan arkadaslar vardir.
Tankstelle münih yakinlarinda ve onlarin dediklerine göre suana kadar sene de 2 milyon litre satis yapiyormus. ( litre basina totalin isletmeciye verdigi para 0,137 cent ).
Waschanlage yari yariya , Backwaren den 30%.
Elemanlar icin sene de 137 bin EUR ödenek veriyorlarmis.
Tankstelle 7/24 acik.

Bilgilendirirseniz sevinirim!

dipnot : Daha önce bir arkadasimizda sormustu sanirim tankstelle isletmeciligin , arattim ama bulamadim!.

Osmanbey34
17 Kasım 2016, 02:40
senin verdigin bilgilere göre bir cevap vermek zor . herkezin durumu farkli olabilir . baska birisi icin kötü iyse senin icin kötü anlamina gelmez !
ve benim tahminim burada sana hic kimse bir tavsiyede bulunamaz. bir tavsiye icin bütün bilgiler lazim.

örnek Kac kisi yaziyor, kac tane petrol istasyonu, masraflar vs vs..... Sirket GMBH ise bundesanzeiger.de bilanco yu görürsün bunu steuerberater ine verirsin o sana sayilari aciklar.

söyle bi soru sorsam. Ben MC Donalds acmak istiyorum tavsiye eder misiniz ? Yer önemli bir Merkez ici var ve bir disi vs vs.....

Kolay gelsin