PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Internet üzerinden kaufen/ Verkaufen isinde Dikkat edimesi gereken seyler

Sivaslim
17 Ekim 2016, 20:27
Iyi aksamlar arkadaslar,
kardesim ile birlikte Internet üzerinden alim satim isine baslamak istiyoruz (Kleingewerbe üzerinden, yani nebenher. Hauptverdienst olmayacak).
Canta ve Accessoires düsünüyoruz. Garantie yönünden en az Anspruch olan Branche bu olsa gerek.

Size sormak istedigim seyler:
-Bu isi yapan arkadaslar var ise tavsiyeleri ne olur yani ilk etapta nelere dikkat etmemiz gerekiyor.
-Türkiyeden Import isi mantiklimi, yapilirmi, Zoll yönünden islemler nasil oluyor, hangi islemler gerekli.
-Diyelimki Italyadan Ware getirdik, Almanyadan almis gibi devam satabilirmiyiz yoksa onlarida anmelden yapmamiz gerekiyormu (EU oludugu icin Problem olmasa gerek)
-Baska tavsiyeleri olan varmi.........

Tesekkürler e Iyi aksamlar..

Osmanbey34
17 Kasım 2016, 02:47
merhaba sivaslim,

senin sorularina cevap vermek isterdim ama yarim günümü alir.

Ilk önce sana

https://www.haendlerbund.de/de

tavsiye ederim. diger soru lar türkiyeden import etc.... bunlar icin tecrübe gerek benim sana tavsiyem önce ufak siparis ler ver.

Eori Nr. beantragen yapman lazim ürünlerde Pflegehinweise olmasi lazim

Bakma sen herkez internet te birsey ler satmak istiyor. bi abmahnung yiyiyorlar ve dükkani kapatiyorlar....

Bu is ile gerecten para kazanmak ve yapmak istiyorsan sana yardimci ola bilirim yani tipps vere bilirim. Nerde Hangi Plattformalarda ne satilir / rechtliche angelegenheiten vs....

Kola Gelsin