PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burnum hep tikaniyor, doktor Radiofrequenztherapie tavsiye etti, yaptiran oldu mu ?

gurbetci1
17 Ekim 2016, 14:27
iyi günler arkdaslar,

burnum yaz kis tikaniyor, burun damlasindan biktim artik. Doktorda bana Radiofrequenztherapie bana önerdi. Nasenmuschel yani türkcesi konka, onu yakacakmis ve 5 yil garantie veriyor birdaha tikanmaz diye. Yaptiranlar oldu mu ? Veya baska bisey önerirmisiniz.

Tesekkürler

acipayamli
17 Ekim 2016, 16:59
gurbetci arkadasim ayni sorun benimde vardi grib olmadim ama 2011 den 2015 e kadar sorun ( burnumdan nefes almada )yasadim ozellik le geleri cok asiri terliyordum sonra kulak burun bogaz doktorumu degistirdim sonra (sinizit degil ) burun boslugundan ameliyat oldum... (burnumun bir tarafi kucuk imis onun icin zorlaniyormusum nasenholle ) su an rahatim doktorunu gegistir eger ayani tedhisi koyarsa ameliyat ol hic cekinme saglikli gunler seni bekler insallah

74karadenizli74
17 Ekim 2016, 17:53
Aynı sorun bende de var. Burnum hep tıkanıyor.yazın tr. Gidince bir sorun yok. Bende allergie test yaptılar. Yoza karşı( milbe) allergim varmış.igne tedavisine başladım hayırlıdı

arkadas
17 Ekim 2016, 17:54
Slm,

herhangi bir alerjin varmi? Burnunun tikanmasinin sebebi ne? Ikinci iyi ve "güvenilebilir" bir doktora git ayni teshisi koyarsa ameliyat ol derim.
Doktorlarin senimi yoksa cebinimi düsündügünü anlamak icin bunu yap derim. Ben burundan iki sefer 10 sene ara ile ameliyat oldum.

iyi günler arkdaslar,

burnum yaz kis tikaniyor, burun damlasindan biktim artik. Doktorda bana Radiofrequenztherapie bana önerdi. Nasenmuschel yani türkcesi konka, onu yakacakmis ve 5 yil garantie veriyor birdaha tikanmaz diye. Yaptiranlar oldu mu ? Veya baska bisey önerirmisiniz.

Tesekkürler