PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Essen de iyi tamirci

smarty55
08 Ekim 2016, 18:11
Slm arkadaslar. Ben Essende kaliyorum bildiginiz iyi güvenilir bir araba tamirci ariyorum.
Tavsiyeniz icin tessekürler

ZSworld
08 Ekim 2016, 22:25
kac seneden beri ben hic iyi bir tamirci bulamadim denk gelmedi, hepsi de sömürgeci. neler yaptirmak istiyorsun, yardimci tamirhaneler tavsiye edilebilir.

Balikesirli10
09 Ekim 2016, 11:32
Gladbeckde Slabinski var cok iyi Fiyati bana uygun bu BMWin ustasi ama baska markalari da tamir ediyor Google Slabinski yazarsan bulabilirsin ben 2007 den beri oraya gidiyorum cok memnunum

smarty55
09 Ekim 2016, 12:12
Tessekürle.. fiyat bir tarafa. Yapilmasi gerekmedigi halde tamir cikaranlar ile karsilastim onun icin güvenilir ve saglam tamirci aradim. Zylinderkopfdichtung vw touran tdi icin.

Balikesirli10
09 Ekim 2016, 22:28
Birsey degil
Dedigim gibi bi ara sor belkim olur ama kesinlikle güvenilir öyle fuziri masraf cikarmaz...ok78rcp

Nostradamus
11 Ekim 2016, 09:03
selam arkadasim ben de essende kaliyorum 22 yillik ailecek gittigimiz tamircimiz ve hemserim http://branchenbuch.meinestadt.de/essen-ruhr/company/7287634 bülent akarsu essen. Nekadar güvenilir söyle bir örnek vereyim iki arabam var biri aldigimizda 2 yil tuv aldik gene arkadasin orda iki yil doldu gene tuv icin gittim ön kontrole arabayi biraktim aksam aradi arabada herhangi bir sorun olmadigini ve tuv e girecegini söyledi isim geregi arabanin basinda duramadim bana en azindan bremsklötze degiscek bile diye bilirdi bunun gibi birsürü sebebim var güvenmek icin tavsiye ederim ok78rcp