PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gecmişden sigorta bilgisi

orma
07 Ekim 2016, 18:58
Mereba Arkadaşlar
Sorum Ablam 1971 ile 1973 arası Almanya Nürtingen şehrinde
Entres Fabrikasında çalışmış.Tam Sigorta başlangıç tarihini
nasıl öğrenebiliriz

Saygılar

haveri68
07 Ekim 2016, 20:14
Mereba Arkadaşlar
Sorum Ablam 1971 ile 1973 arası Almanya Nürtingen şehrinde
Entres Fabrikasında çalışmış.Tam Sigorta başlangıç tarihini
nasıl öğrenebiliriz

Saygılar

Lva Bayreuth olmali sizin ora ama emin degilim sonucta. lva dan Versicherunsverlauf isteyeceksin orda hersey yaziyor ne zaman ise basladin ne kadar süre calistin ve sigortaya yatan para

dalga
07 Ekim 2016, 20:33
Sevgili Kardesim.

Esim ve benim icin gerekli bilgilere Hastalik Sigortasindan Ulastim. Hanimin Mini Joblarida dahil bilgilere ordan ulastim. Lva kendileri söylediler gidin ordan calistigi senelere ait bilgileri bize getirin diye.
Senelik Emeklilik kasasindan verilen belgede olmayanlar , Hastalik Sigortasinda vardi. Gerekli eksikleri lVA Ekledi hic bir eksikligimiz kalmadi. Birde burdan deneyim derim.

Saygilarimla

orma
07 Ekim 2016, 21:17
Bilginiz için teşekkür ederim dalga ve havari68 arkadaşlarım ama biz türkiyede yaşıyoruz buradan nerden öğreniriz

hOrOz
07 Ekim 2016, 21:26
Bilginiz için teşekkür ederim dalga ve havari68 arkadaşlarım ama biz türkiyede yaşıyoruz buradan nerden öğreniriz

Bağlı olduğun SSK nın Yurtdişi servisine başvuracaksınız - Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne

haveri68
08 Ekim 2016, 13:46
isterseniz dilekceyle müracat edebilirsiniz kisaca bir dilekce sigorta numaranizla birlikte 1 hafta icerisinde bilgi verirler .
birde burdaki calismanizdan dogan sigorta paranizi cüzüde olsa cektiniz mI ?