PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parkschaden kaca patlar bana?

sswiss
05 Ekim 2016, 20:13
Selam arkadaslar
dün benim arabaya parktayken biri parka girerken sürtmüs arkadasn tampona

bu parkschaden kaca patlar bana bes asagi bes yukari

Araba Audi A4 2.0 TDI 3.2009 Model
kendim yaptirmam lazim(parkschaden sigortam yok)
http://i.hizliresim.com/kEaE9J.jpg

talo176
05 Ekim 2016, 20:54
resim de iyi görünmüyor..
stossstange de sadece boya mi atmali yoksa delle si varmi?

tr-22
05 Ekim 2016, 21:15
Görünürde bir tek boya sigirmis herhalde,200-300€ arasi en azindan tutar,oda tanidik yerlerde yaparsan.Sigorta üzeri yaptiracaksan git bir gutachten yaptir,yada karsi tarafin sigortasindan gelebilir.
Ister parayi alirsin Türkiyede boyatirsin istersen burada boyatirsin,bana sorarsan gutachtern yaptirip Parayi alirsin,sonrada pulyatur alirsin kendin denersin cikabildigi kadar cikarirsin,sanirim cok az derin olan yerler kalir,onuda stift boyalar var bir tane alirsin hafifte kendin üzerinde boyarsin.

sswiss
05 Ekim 2016, 21:51
yok delle yok ancak politurlada olacak gibi degil politur baya bir temizler orayi ama yinede belli olur .stossstange yaklasik 6 ay önce komple boyandi ,yani stossstange yarisi boyansa yine olur .cünkü boya yeni yarisi boyansa ,boya farki gözükmez diye düsünüyorum

sswiss
05 Ekim 2016, 21:59
Görünürde bir tek boya sigirmis herhalde,200-300€ arasi en azindan tutar,oda tanidik yerlerde yaparsan.Sigorta üzeri yaptiracaksan git bir gutachten yaptir,yada karsi tarafin sigortasindan gelebilir.
Ister parayi alirsin Türkiyede boyatirsin istersen burada boyatirsin,bana sorarsan gutachtern yaptirip Parayi alirsin,sonrada pulyatur alirsin kendin denersin cikabildigi kadar cikarirsin,sanirim cok az derin olan yerler kalir,onuda stift boyalar var bir tane alirsin hafifte kendin üzerinde boyarsin.

Karsi Tarafin sigortasinin ödemesi icin ,önce karsi tarafin kim oldugunu bulmamiz lazim :))

fuk_18
06 Ekim 2016, 02:34
birsey yok bunda sen bi polsaj ile dene cikabildigi kadar ciksin ondan sonra duruma göre bakarsin cok belli olmaz ise bosa para harcama derim

tr-22
06 Ekim 2016, 06:57
Karsi Tarafin sigortasinin ödemesi icin ,önce karsi tarafin kim oldugunu bulmamiz lazim :))

ben karsi tarafi taniyorsun sanmistim,neyse dedigim gibi yaparsin, resimde görünenin 60% politur ile gider diye düsünüyorum,belki daha fazlasida olabilir,boyatirmadan önce denemenin faydasi var onu kendide yapabilirsin.

talo176
06 Ekim 2016, 07:07
Delle yoksa 200-250€

sswiss
06 Ekim 2016, 11:00
Resmi bir ve iki karosserie garegeye gönderdim az önce birinden angebot geldi
Regulärer Preis 660,00 €. Ich kann Ihnen einen Herbst-Rabatt von 20% anbieten, das wäre dann 550,00 € inkl. MwSt.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
yukarida yazmistim 6 ay önce yine parkschaden vardi ayni stossstange de komple yeni lack yapilmisti ve ben 2400 Frank yani yaklasik 2200 Euro ödemistim ,tabi isvicrede fiyatlar ucmus (yapanda Türk tü)

bende önce kendim bakacam yapabildigim kadarini yaparim cok az bir iz kalsada sorun olmaz,sonucta 7 yillik araba .ama cizikler gitmezse sizce 550 euro ya yaptirayimmi yoksa daha uygun bir yer arastirayimmi

talo176
06 Ekim 2016, 11:23
Arkadasim benim sana söyledigim fiyat almanya icin gecerli.. schweiz da biraz daha pahali.
Peki baden württemberg de yaptiramazmisin?

sswiss
06 Ekim 2016, 13:10
Arkadasim benim sana söyledigim fiyat almanya icin gecerli.. schweiz da biraz daha pahali.
Peki baden württemberg de yaptiramazmisin?

evet anladim ve biliyorum hatta az önce yazdigim almanya fiyati idi
Bu bana gelen mail Almanya Rheinfelden den Regulärer Preis 660,00 €. Ich kann Ihnen einen Herbst-Rabatt von 20% anbieten, das wäre dann 550,00 € inkl. MwSt.

Tabi almanya isvicreye nazaran daha ucuz hatta almanyanin daha icine dogru gidilse dahada ucuza patlar bu is

tr-22
06 Ekim 2016, 15:17
evet anladim ve biliyorum hatta az önce yazdigim almanya fiyati idi
Bu bana gelen mail Almanya Rheinfelden den Regulärer Preis 660,00 €. Ich kann Ihnen einen Herbst-Rabatt von 20% anbieten, das wäre dann 550,00 € inkl. MwSt.

Tabi almanya isvicreye nazaran daha ucuz hatta almanyanin daha icine dogru gidilse dahada ucuza patlar bu is

Bence kesinlikle bu cok para vermene degmez,kendin politur ile dene cok az denecek kadar görüntü olur,Türkiyeye izine gittiginde 100€ tamamini yaptirirsin.

Kalacak olan derinlikleri kendinde kapatabilirsin seni rahatsiz etmiyecek sekilde olur.