PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford mondeo 2012 kombi

firstantepli
04 Ekim 2016, 20:34
Slm arkadaslar,

Yillardir vw kullandim sindi birtane gözüme ford mondeo otomatik 2012 200ps bir araba gözüme kestirdim. Ford nasil bir araba neye dikkat etmek lazim felan hic ford sürmedim. Tavsiye eddrmisiniz

Laz ziya
05 Ekim 2016, 12:47
Slm
bende simdiye kadar VW sürmüstüm ama 2 ay önce Ford Mondeo 2,0 TDCI 131 PS 2007 Model aldim simdiye kadar niye Ford almadim diye pisman olmustum nasip bu sene imis. Allah Sükür iyiki almisim yakit olarak 6,5-7,0 litre Mazot yakiyor yedek parcalari da uygun almadan önce iyi arastir derim herkesin kendi görüsü vardir benim görüsüm bu

Saygilar

hope41
05 Ekim 2016, 14:09
Kendim Ford sadece kiralik araclarda kullandim bir iki kez, tabi onlar yeni arabalardi ama genel manada özellikle de Mondeo lar hakkinda hep olumlu seyler duydum. Yani illa ki her arabanin kroniklesmis hatalari vs.. olabilir ama bir tamirci arkadasinda ben gecen sene araba ararken bana tavsiyesi Ford olmustu. 2012 Model, birde 200 PS araba, yani hem yeni sayilir hemde güclü motor... Internette de o model hakkinda biraz arastir al bence kafanada yatarsa... tabi ki git kullan önce icine otur komforunu filan gör.

firstantepli
12 Ekim 2016, 10:49
selam arkadaslar cevap icin tskler. araba gitti peki opel astra kombi ab baujahr 2013 ne düsünüyorsunuz nasil bir türlü karar veremiyorum, mondeo opel yada s max arasinda kaldim. yada sizin baska tavsiyeleriniz?

hOrOz
12 Ekim 2016, 11:32
ben S-Max derim Opel e sakın bulaşma 10 sene sürdüm ..
3 senedir VW Golf sürüyorum ..arada çok büyük fark var

firstantepli
12 Ekim 2016, 13:48
sagol usta benimde favorim s max baya hosuma gitti araba dikkat edilmesi gereken hastaliklari vsrmi