PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : privat kredi 10.000€

delitürk
29 Ağustos 2016, 10:09
Arkadaslar benim amcam Kendisi Emekli aylik 950€ aliyor..Kendisi yillar önceleri isyeri vardi ve bir muddet sonra zarara ugradi ve sufe ye dustu ..simdi ise kendisine TR de kullanmak uzre 10.000€ ihtiyaci var ve Kredi cekmek istiyor bu sartlarda kredi cekebilirmi...Tskler

mercanadasi
29 Ağustos 2016, 10:20
mümkün degil schufada olan birisinin kredi cekmesi
saygilar

talo176
29 Ağustos 2016, 11:55
bazi privat bankalar schufa de olsan bile veriyor kredi..
internetten (google (http://www.lmdfdg.at/?q=kredi+trotz+schufaeintrag)) arastirabilirsin..

smarty55
29 Ağustos 2016, 12:56
Schufada herkez var schufada isim geciyor diye banka verir vermez diye birsey yok. Benim bildigim herkezin schufa score % var ona göre veriyorlar belirli % düsük olursa risikosu cok diye vermezler. Yanlisim varsa özür.
ve herkez senede 1defa bedava schufa selbstauskunft yapabilir

haveri68
29 Ağustos 2016, 13:47
Arkadaslar benim amcam Kendisi Emekli aylik 950€ aliyor..Kendisi yillar önceleri isyeri vardi ve bir muddet sonra zarara ugradi ve sufe ye dustu ..simdi ise kendisine TR de kullanmak uzre 10.000€ ihtiyaci var ve Kredi cekmek istiyor bu sartlarda kredi cekebilirmi...Tskler

Malesef usta hic ugrasmasin alamaz ben de emekliyim sufamda yok bana bile 40 dereden bahane üritiyorlar , bosuna ugrasmasin sadece zaman kaybi olur.

Mister
29 Ağustos 2016, 15:42
schufada borcun varsa kapatim 3 sene beklicen ondan sonra schufa scorun iyse cekebiliyorsun basima geldi ordan biliyorum

delitürk
29 Ağustos 2016, 17:11
Tesekkürler arkadaslar,,TVde bazi reklamlar cikiyor Schufada olsaniz dahi diye böyle reklamlar heralde pek inandirici degil anlasilan,,

Gercekler
29 Ağustos 2016, 21:06

Sana söyle cevap vereyim? Amcan olmasa sen bu kisiye kredi verirmisin? Vermezsin. Yiyecek kendisine parasi yok. Birde daha önce borclarina sadik kalmamis. Yas olmus 60 üzeri, banka deli mi?

Schaufsiz kredi yoktur. Schufasiz diye verenler teminat istiyor. Yada senden islem parasi alip sonra olmadi deyip konuyu kapatiyor.

Adanasporlu
30 Ağustos 2016, 22:57
bedava degil ben oglumun üniversite icin ev kiralamasi icin schufaya bas vurduk 29.90 aldilar

Amca
30 Ağustos 2016, 23:05
Benim Evim var degeri 200000€ Kredi borcu yok kirada emekliyim! Banada 10000€ Kredi vermediler......
emekli Maas 1000€ +800€ kira geliri
Bilginize,
Selamlar

Not: Kredi karti limitim var 12000€ +2900€ +3000€ Bunlar kredi sayiliyormus

Yildirim.a
31 Ağustos 2016, 16:08
Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin

Gercekler
31 Ağustos 2016, 19:14
Benim Evim var degeri 200000€ Kredi borcu yok kirada emekliyim! Banada 10000€ Kredi vermediler......
emekli Maas 1000€ +800€ kira geliri
Bilginize,
Selamlar

Not: Kredi karti limitim var 12000€ +2900€ +3000€ Bunlar kredi sayiliyormus

Gayet normal. Senin 200000 € evinde olsa, 800 Euro kira gelirinde olsa, bunlar sadece kagit üzerinde degerler. Sen diyelim 10000 Euro ödemedin. Tamam evin var. Ama o evi hipotek etmesi icin dava acmasi lazim banka, avukat tutmasi lazim, sen itiraz edersen, mahmekemeye gidersin, üst mahkemye gidersin, üst-üst mahkemeye gidersin. Adam senden parayi alasiya kadar en az bes sene gecer. Bankayda masrafi cabasi. Bu aradas Allah gecinden versin ölürsen, mirascilar isin isine girecek...ugrasdur.

1000 Euroluk emekli ayligin aclik sinirindaki miktar oldugu icin ona el koyamiyorlar. Kiranada güvenmiliyorlar. Sen formalite icabi kiraciyi cikarirsin ozaman ne olacak diye düsünüyorlar. Banka senin borcunuda sigorta edemiyor. Ya yastan veya malüliyetden emeklisin. Sigorta risikoya girmek istemiyor.

Banka gayet mantikli karar vermis. Banka aninda paraya cevirebilecek garanti istiyor, tas tugla degil.

Ayrica acik söyleyim, Türklere kimse kredi vermek istiyor. Bir ton hain var aramizda, iki üc sene sonra iflas gösterip paranin üstüne yatip veya parayi alip Türkiye'ye kacan.

Gercekler
31 Ağustos 2016, 19:17
Bende ayni durumdayim.sadece maxda veriyor.oda netto 850 € maasi olan kefil istiyor.ben kefil bulamadigim icin olmadi.
Birde dikkat sakin myfinance ve lyon dinanz tan internette bir basvuruda buounma otamatik seni borclandiriyorlar.ben kredi cejecegim diye 250 birine 290 birine borclu kaldim.kucuk yazilari iokuyamadigimizdan otamatik evet dedigin icin borclaniyorsun ben yandim aiz yanmayin

Bakin arkadaslar, normal bankalar haric, hepsi tefecidir. Maxda da ayni.

Yildirim.a
04 Eylül 2016, 21:25
Arkadaslar bir onceki mesajimda anlatmistim liyon finansa kredi talebinde bulundum imzaladim gonderdim.bana bir hafta sonra posta ile belfe gondermisler.posraneye gittim.297 euro yatirirsam belgeyi cereceklerini soylediler.bende kalsin geri adresine gonderin dedim acamadan geri gitti.sonra telefon actim bu liyon finazsa bu nedir dedim.islem parasiymis.ben kredi isteniyorum vaz gectim dedim hatta ogun bunlara email bile gonderdim ana karsilik gelmedi.ben vazgectigimi soyledim ana karsimdaki kisi olbilir ana bu islem parasini mecbur odeyeceksiniz dedi.oyle sacmalikmi olur dedim.siz bana kredimi verdiniz ben islem parasini odeyim.kanun boyle dedi .birde cok lakayit konusuyorlar bir calisana ben zer taraflari yok ja ja he he tabi tabi gibi kelimeler soyluyorlar odemessem bir sey olurmu acaba bana sanki odemes isem bir sey olmaz odersemde enayiyim gibi geliyor ne dersiniz

talo176
04 Eylül 2016, 22:11
Burayi oku arkadasim..

http://www.finanztip.de/kreditgebuehren/

Yildirim.a
04 Eylül 2016, 23:22
Sagol arkadasim kanuna gore kredi islem ucretleri gecersizmis.ben saten o parayi odemedim.bana haberi tekrar mektup geliyor bir sey yapmama gerek varmi tani avukata verirlerse haksi cikarlar.zaten konusmuyorlar telefonu suratima bile kapattiklari oldu