PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyede Arabami soydular

enes67
24 Ağustos 2016, 13:44
Selam arkadaslar,
Hamd olsun sag salim memlekete varip geldik , yalniz Istanbul Bagcilar da bir dostumuzun yanina misafirliye gitmistim saat 19-20 siralarinda , bize illa o gece orada kalmamizi rica ettiler bizde orada o aksam yattik , yalniz yatma niyetimiz olmadigi icin arabada Fotograf Makinesi Nikon D90 ve Videokamerasini vardi , ogün Istanbulu gezmistik ve hatira Fotosu ve Videosu cekmek icin yanimiza almistik ,
O gece malesef arabamizin ön camini kirarak 10 zoll Navigasyon ototeyibi ve diyer esyaliri calmislar .
ertesi gün ancak farkina varabildik , ve Polis rapor tuttu ,
Suan Almanyadayim ve arabamin Vollkaskosu var , ne yapmaliyim sigortadan masraflari geri alabilmek icin . Arabamin camini orada yeni taktirdim ama halen hirsizlarin yaptigi hasar belli oluyor kapida .

Lütfen arabada nasil Birakilir demeyin bana olan oldu , arabamda Koyu Siyah folya vardi ve ici görülmüyordu , yalniz Oto teyibi 10Zoll oldugundan Hirsizlarin ilgisini cekmis olmasi gerek .

S&S

mafya69
24 Ağustos 2016, 15:21
gecmis olsun Usta - hic sIkInti yapma kendine KFZ- Vollkasko öder ama SFR in cikar haberin olsun. Arabanin camini Parasini Teilkaskasko dan alabilirsin. Polis Raporunu ilk an ki fotorafini yolla onlar gerekeni yaparlar - fotoraf makinesi ve kamerayi öderler mi sanettmiyorum onun icin Hausratversicherunguna bi sor derim orda Außenversicherungdan parani belki alabilrisin ama faturasi lazim haberin olsun. Saygilarla

tokkli
24 Ağustos 2016, 17:30
gecmis olsun kardesim olan mala olsun nasil yapacagini arkadas sana yazmis yaparlar pislikler esyalarin faturasi varsa kine lazim hausrat dan alabilirsin

hOrOz
26 Ağustos 2016, 16:47
Hırsızlıkları Vollkasko ödemez Teilkasko öder ..Vollkasko arabanın kaza hasarlarlarını öder

onunda belirli bie değerdeki araba radyosunu ödüyor eğer pahalı bir şeydiyse extradan sigorta ettirmen gerekli

kameraları da Teilkskoa ödemesi gerekli

gamberoglu2000
26 Ağustos 2016, 17:02
bu sigortalar butun dunyada geciyormu yoksa eu lander veya almanya olarak ayriliyormu araba sigortasi gibi?