PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Beceriksizler?

Mesut64
08 Temmuz 2015, 13:47
Selam Arkadaslar,
su gecen 3 ay icersinde büyük bir kaos yasadik, kac senelik Boardumuz kapandi, dagildik, üzüldük, google bile bizden bikti, her aramamiz
icersinde "beceriksiz" olan bir yerdi; cesitli yerlerde teselli bulmaya calistik ve cok sükür yine burada Fedakar Arkadaslarimiz sayesinde Toplandik.

Evet soru simdi su;
NEDEN BECERIKSIZLER?

Anlatin bakalim, kendimizi bizden dinleyelim, neymis bizleri böyle ayrilmaz yapan? :)

Sdt
08 Temmuz 2015, 13:50
aslinda cok sebep var,
aklima gelen ilk üc seyi yazayim...

1) herkesi cok samimi bulmam, dolayisiyla aliskanlik durumu
2) oturmus bir düzenin, kural sisteminin olmasi (yönetim sagolsun)
3) google'de bile cevap bulamadigin sorulara, burada cevap bulunmasi :D

memo82a
08 Temmuz 2015, 13:51
Insan bir yerde dogar
bir yerde büyür
Bir yerde de ölür !!!

Bende burada dogdum ,burada tesellimi buldum ,burada da son nefesimi vermek isterim !!!

Biraz Sacma gelecek sizlere ama benim Vazgecilmez Beceriksizler Ortami gercekcesi hic bir yerde bulamadim
kendimi Evimde gibi hissediyorum burada nedendir bilmiyorum.

karam82
08 Temmuz 2015, 14:10
Selam guzel konu olmus

Karınca o küçük gövdesiyle cok çalışıp büyük isler yapmiyormu.!!
bizlerde karınca misali kendimize misyon edindiğimizi düşünmekteyim...

neden beceriksizler dersek, bizler kendimizi bir aile gibi gördüğümüzden olabilirmi.?
bir sorunun olur çözüm ararsın, derdin olur derdine care, yada dert ortağı baskasına olursun,
cogu üzüntümüzü beraber his eder sevincimizde paylaşabileceğimize gore biz bir Aile degilmiyiz.?

nette aradığını bulursun, albüm program film artık ne varsa bizler kadar hızlı sunulmasada 1gün sonra iki gün sonra ama mutlaka bulursun..

ama dost ve güvenebileceğin ortam zor bulursun ki bizler bunu sağlama hedefimiz

Arada Sırada çürük olanlarda temizlenip saygı çerçevesinde oldugundan
onun icin ben beceriksizler diyorum

saygilar

karam82

cassano
08 Temmuz 2015, 14:29
Bana kalirsa burasi bi aile ortami gibi. Belki de cogu yurt disindan katildigindan dir. Tabiki bende cok zaman gecirdim beceriksizler de, aradigimi bulup cözüyordum. Veya bilgi ediniyordum. Unutmamak gerek hertürlü paylasim konulari yok yokdu.

Burada kisitlama yok ama cok iyi isleyen de kurallar. Dolasiyla temiz kaliyor. Yeri geliyor herkes aninda yardimlasiyordu. Su an da öyle :) Velhasil toparlarsak söyle yazim.

1- Aile ortami gibi olmasi.
2- Yardimlasma her konuda
3- Genel Bilgiler, sabit konularda olusanlar.
4- Paylasimlar film den tut herseyine kadar IP TVsine kadar, hakkini vermek gerekir yardimci olanlara.
5- Cocuklukdan beri buradayim. Insallah burada yola devam. :)

Saygilar.

sahin66
08 Temmuz 2015, 14:57
herseyi paylasan büyük bir aileyiz

beyazkurt
08 Temmuz 2015, 19:14
Bilgisayar kullanmasini ve inceliklerini beceriksizlerden ögrendim.

selo65
08 Temmuz 2015, 21:02
Beceriksizler denince aklima karsiliksiz yardimlasma ve paylasma geliyor. burada herkes birbirine karsi cok saygili. spor ve siyasetin tartisilmadigii her yerde huzur vardir. kimse kimseyi incitmez ve asagilamaz. ve ben bu yüzden beceriksizler benim icin ekmek su gibi vazgecilmez
saygilar
selo65

Burclu
08 Temmuz 2015, 21:05
Beceriksizler demek İnternette benim için en Seviyeli, Saygılı ve birbirine Yardımlaşmayı severek yapılan bir yer.

Aslında Yardımlaşma ve Paylaşmayı millet olarak çok severiz ve karşılık beklemeyiz, Beceriksizler tam Yardımlaşmanın ve Dayanışmanın yeri.

Ben 2003 Senesinde katıldım Beceriksizlere ve Forum kullanmayıda burda öğrendim yaşım 36 ve diyer Forumlara baktığımda arada dağlar kadar fark var.

Bu Vesileyle Admin ve Moderatörlere burdan Teşekkür ederimki Forumu hiç boş bırakmıyorlar ve en ufak saygısızlık, hakaret vs. gibi olumsuzluklara hemen müdahale ediyorsunuz, işte Tam bu nedenden dolayı Beceriksizler bu seviyeye geldi.

Beceriksizlere bir Rakip tanımıyorum, yanlış hatırlamıyorsam 50.000 Üyesi vardı, buranında zaman gelir o kadar olacağından eminim.

Bence Beceriksizlere Üye olmak bir ayrıcalıktır.

Herkese Selamlar ve Saygılar dilerim Hayırlı İftarlar
Burclu

memo82a
08 Temmuz 2015, 21:16
https://www.youtube.com/watch?v=wHGVz5iEY_Q

Eeee O Zaman hep beraber bir Aile oldugumuz icin Klibimiz de bu olsun

44Malatya
08 Temmuz 2015, 22:06
Smartphonumuzda whatsapp ve Facebook nasıl insanları çekiyorsa burası da beni öyle çekiyor, buraya girdiğim zaman mutlu oluyorum.

.onur
08 Temmuz 2015, 23:11
İnşallah birdaha hiç ayrılmayız buası kapandığında haftalarca resmen gözüme uyku gimediydi tekrar vesile olup emek harcayıp
Bizi kavuşturan arkadaşlardan allah binkere razı olsun

f4scistx
08 Temmuz 2015, 23:16
valla cok güzel soru. acikcasi elbette cok isimiz gücümüz olursa buraya girmeye vakit de olmaz ama beceriksizlerin kapanmasi benim icin ayni türkiyedeki kaos süreci gibi oldu.
cünkü :
her türlü yardimi buluyoz, aliskanlik oldu iyice, güzel bir aile ortami kurmusuk.
internette zaten fazla birsey yok, ilk yaptigim haberleri ve bu siteyi acmak.

bir daha ayrilmamak üzeri saglicakla kalin

tarikali
08 Temmuz 2015, 23:21
En büyük sebeplerden birisi cok bllgili arkadaslarin bu board'da olmasi, kaliteli paylasimlar yapmalari, yardimi severek yapmalari. Tabi herkesin bilgisi ayni olmuyor, bilgiye, yardima ihtiyaci olan arkadaslarin aradigi herseyi burada bulmasindan dolayi baska yere gitmeye gerek duymamalari. Gitselerde görüyorlarki böyle üst düzey board yok denecek kadar az. Uzun zaman kalinca, diger nickleri taniyinca, ufak tefek seyler disinda düzey düsmeyince aliskanlik yapiyor ve aile ortami olusuyor.
Saygilar

LocDog
09 Temmuz 2015, 16:33
Neden Beceriksizler?

Cünkü ben bu board sayesinde cok seyler ögrendim :) bu board a 2002 yilinda üye oldum ve ozaman elimde sadece birtane Humax 5400 vardi ve hic birsey den anlamiyorum. Bu board sayesinde digital uyu, frekanslar, card file ler nasil yazilir vs. Ögrendim( tabiki baska seyler de). Ve en önemlisi burda herkes bir bir ine yardim ediyor ve yardim etmeye calisiyor! Bu özeligi baska board lar da görmedim ve beceriksizler haric zatan baska board a üye olmadim ve olmak da istemiyorum.14 sene sonra bu board kapandimda baya üzülmüsdüm ama simdi yeniden board acildi ve bende cok sevindim:) tabiki benim de görevim elim den geldi kadar yardim etmek cünkü bu board bana cok yardim etti ve halen yardim ediyor:) admin ustalara ve mod arkadaslara cok tessekürler :) saygilar LocDog

hakan1
09 Temmuz 2015, 23:01
Konuyu acan arkadasimizin basligini okudugumuz zaman saten her seyi anlatiyor,konu basligi beceriksizler olarak geciyor,demekki beceriksizler insanlarimizin havizasina öyle bir yerlesmis ki akillardan cikmiyor,oysa burasi beceriksizlerin eski kadrosuyla ve yeni ismiyle ozbeceriksizler board.

Gerci ister beceriksizler ister ozbeceriksizler olsun.Sonucta ikiside ayni board.

Beceriksizlerin diger sitelere göre saymakla tükenmeyen bir sürü farki bulunuyor.Sirasiyla saymaya kalkarsak söyle sayardim.

-Bir insan sitenin rengine hic asik olurmu megersem olurmus ,tabi bunu beceriksizlerin kapanmasiyla anladim,üye olmadan bir kac siteyi ziyaret ettim,bir türlü istedigimi bulamiyordum, sonunda pes ettim anladigim tek sey vardi ben beceriksizlere benzeyen bir site aslinda ariyordum.

-Burda paylasilan sadece filmler ve muziklerle sinirli degil,saymakla bitmiyor,tutun avukatlik isleri olsun-Araba sorununuz olsun-Okulla alakali bilgiler olsun-Sifreli kanallar-Oyunlar-Programlar-EmeKlilik-borsa-Askerlik-Navigation alakali sorunlar -Telefonuzla alakali sorunlar,Ebayle-alis veris kendi aranizda-Banka -Pc sorunlari -IPTV ile alakali bilgiler yardimlar,daha aklima gelmeyen her türlü sorular aninda en dogru sekilde cevap almak mümkün.

-En güzel tarafi ise burda sadece görevli arkadaslar degilde burada her üye sanki burda görevliymis gibi herkes bildigi dalda birbirine yardimci olmaya calisiyor,iste bence buda beceriksizler neden bu kadar seviliyor ,neden bu kadar tutuluyor, ap acik nedenlerinden biri,buraya sadece görevliler degil en büyük yardimci olmaya calisan altin degerinde üyelere sahip.

-Sevgi Saygi en ön planda.

-Burda herkes birbirine iyi bir Dost ve Arkadas oluyor.

-Sitede kücük kardeslerimizin bulundugunuda düsünülerek hic bir sekilde Ayle ortami uymayan konulara ve paylasimlara asla ve asla müsade verilmiyor.

-Ben ne ögrendiysem burdaki görevli ve üyeleri sayesinde ögrendim.Iste bu yüzden her zaman ben bir beceriksizlerdenim ve bu yüzdende beceriksizler diyorum.

orhan-sude
10 Temmuz 2015, 00:18
o Klavyeye bastigin Parmaklarina Agzina Yüregine saglik @hakan1 Hocam, senin kadar benimde düsüncem ayni..

önceleri teknolojiyle hicmi hic alakam yoktu..

yanilmiyorsam ilk buraya 2010'da Üye olamadigim zamanlari (Bayramdan Bayrama Üyelik acik), bi Arkadas tanistirip burayi, onun Nick'iyle giriyordum...

Arkadas ilk gösterdiginde, kendi Telefonuna burdan Uygulamalar, Naviler felan indiriyordu, yada yardim istiyordu Konu acip,

ve aaninda Cevaplar geliyordu...

Bendede ozamanlari Iphone 3GS vardi, ozamanlari yeni ve sadece onu biliyorduk,

Arkadasin Nick'ini kullanip kendim burda Konular actim ve Cevaplar aldim...

zaman gectikce, bu Beceriksizler cok hosuma gitti, burdaki Üyelerin yardim etmesi felan baya merak sardi..

ilk basta, heleki cok sevdigim ve Saydigim Üstadim IOS Bölümünden @Sene Hocamin bana cok cok yardimi dokunmustu, bunu hic unutamam..

Gün gectikce kendimi gelistirdim, sabahlara kadar Iphone hakkinda neler varsa ögrendim ve uyumadan I$e gittigim Günler oldu...

IOS Bölümünde Elimden geldigi kadar Bende yardimci oldum, az cok Paylasimlarim oldu...

sonra ise Arkadasin Nick'iyle girdigim Profil'i ''Yeni Üye'''den ''Tecrübeli Üye'' yaptik :D

dedim bu böyle olmaz, gercegi @karam Hocama anlatip, sükür kendi Nick'ime kavustum ''orhan-sude'' :D

zamanla iPhone'u birakip, gectik Samsung S3 i9505 LTE'ye :D

altimizda Arabada var, ilk aklima saglam Navi Programi kurmak oldu..

bu sayedede cok degerli, benim icin büyük Navi Ustasi @garaveli Hocamla tanistim... Vallahi 1 Numara yardim sever Insan, hic geri cevirmedi beni sagolsun...

sonrada gectik Android Bölümüne, ve bana deger verip sagolsun ister Konularda, isterse özel Mesajlara @Prens66 Hocamda hic geri cevirmedi beni,

Android hakkinda cok seyler ögrendim @Prens66 Hocamin sayesinde, sagolsun ne Dertlerden kurtardi beni Telefon hakkinda, bu sayedede @Prens66 Hocamin verdigi Bilgileri sayesinde cok seyler ögrendim...

I$te, gelde sevme böyle yardim sever Üyeleri ve Modlari, inanin bende cok kötü asik oldum bu Board'un rengine ve Insanlarin sicakligina..

ne diyeyim, bastan beri sagolsun buranin Patronu @karam Hocamla süper konusuluyordu, her yazdiklarimda PM üzeri bilmek istediklerimlerin Cevabini aaninda aliyordum...

Admininden tut, Üyelerinden tut, Modlarindan tut, hepsi sicak Kanli Insanlardi, iste gelde sevme bu Boardu, benim icinde vazgecilmez oldu burasi..

ALLAH birdaha ayrilik göstermesin Arkadaslar

Sevgi ve Saygilarimla

orhan-sude
Android Bölümü

yarali/kurt
10 Temmuz 2015, 17:45
hasta ilac meselesi gibi��aliskanlik yapiyor. aile ortami, kimsenin kimseyi rencide etmemesi vs, gercekten cok güzel bir platform

ZSworld
10 Temmuz 2015, 22:44
Tam oturmuş bir site beceriksizler hiç bir site yerini dolduramaz.

egeli-20
10 Temmuz 2015, 23:16
Aradigim herseyi bulabildigim ve gercekten beni tek mutlu eden Beceriksizler

aydin1977
11 Temmuz 2015, 00:18
Beceriksizler deyince arkadaslik, dostluk, kardeslik, saygi ve sevgi (tabiki birbirimizi kirmamak suretiyle) a... dan z... ye herhangi bir konu hakkinda bilgi sahibi olmak, kisacasi beceriksizler bizler icin hersey demek

pecenekli
11 Temmuz 2015, 01:00
Beceriksizler bizim icin cok egitici bir forumdu 2006 yilindan beri üye idim kapaninca inaninki agladim tekrar faliyete gecince cok sevindim iyi forumlar saygilar hepinize.

yniobe45
11 Temmuz 2015, 03:54
Merhaba,
neden Beceriksizler? Beceriksizler demek benim icin;
-ilk board üyeligim
-ilk digital-receiverimin (Humax 5400 (ne cihazdi)) Emusu
-ilk bilgisayar programi
-ilk mp3
-ilk PC oyunu
-ilk PS oyunu
-ilk android apk si
-ilk Auto diagnose programi
-ilk, ilk ilk
kisacasi ve en önemlisi 2003 yilindan beri, on iki yildir sanal alemde bir cok board olsa da ilk göz agrim.
Ondan Beceriksizler.
Kapanmasiyla gercekten cok üzülmüstüm, ama sükür ki gene acildi, buradan emegi gecen ve boardumuz icin emek harcayacak bütün arkadaslara tekrar tekrar tesekkür edip minnetlerimi sunuyorum. Esimin ilk gördügünde "gözün aydin, gene board acilmis" diyebilecegi kadar tek, Beceriksizler ibaresini kullanmasak bile bizim evde akla gelen tek board oldugu icin Beceriksizler.

Saygilar.

Samsunlu55
11 Temmuz 2015, 09:37
slm arkadaslar benimde tuzum bulunsun bende 2001 beri beceriksizlere üyeydim ve birden kapandi ve bende o andan itibaren sanki bir bosluga düstüm ya olamaz böyle birsey cünkü nedeni belli o gecen 14 sene icerisinde ben hergün beceriksizlere ugrardim ve pc olsun receiver hakkinda olsun yani vesayre daha nice konulari ben hep burdan ögrendim cünkü beceriksizdim vede baska forumlar öyle ayak üstü ugrar cikardim burdaki aile ortami hicbir yerde yok malesef buranin ruhu bir baska havasi bir baska en kisa sürede eski üye sayisina erisir insallah ve artik allah bizleri burasiz birkmasin insallah ve buranin kiymetini iyi bilelim el elle ve gönül gönüle tüm emegi gecen arkadaslardan simdikten allah razi olsun selamlar ve saygilar tüm üye olan arkadaslarima

Akcan
11 Temmuz 2015, 13:38
Beceriksizler benim sag Kolumdu. Kopan kolumu yerine takanlara tessekürler.

baltali
12 Temmuz 2015, 00:35
benim icin beceriksizler demek internet demek bilgi demek dostluk demek sanal bir aile demek yani olmazsa olmaz demek ne ögrendiysek simdiye kadar beceriksizlerde olan ustalarimizdan ögrendik biz ne kadar beceriksiz olsakda onlar sabirla bize anlatti anlayana kadar yardimci oldu iyiki varlar ben beceriksizlerde gördügüm samimi ortami baska bi yerde görmedim bordumuzu ayakta tutmak her beceriksizin görevi birbirimizi sevip sayalim ne kadar ayri takimlari tutsakda ayri siyasi görüste olsakda bordumuza zarar verecek herseyden sakinalim ricamdir saygilar sevgiler nice seneler beraber gecirmek dilegiyle iyiki varsiniz bu arada konuyu acan mesut64 hemsoma tesekkür ederim 64galiba usaki temsil ediyor;)

OmOz
13 Temmuz 2015, 03:28
Merhaba Beceriksizler Ailesi.
Cok sey ögrendim cok da yararlandim beceriksizler den.
ilk göz agrim da diyebilirim.
Yoklugunda özledim. Varliginda da cok sevindim.
Allah basarilarin devamini getirsin insallah... Selam, saygi ve sevgilerimle...

bekci74
30 Temmuz 2015, 00:40
Insanin vazgecemedigi aliskanliklari vardirya , beceriksizlerde öyle bir sey iste,

Ozanonur38
31 Temmuz 2015, 14:29
Neden Beceriksizler?

2005 senesinde ben kayit olmustum, ozamanlar ben daha 7 yasindaydim. Bilgisayari actigimda herzaman Boarda girer cikardim. Bundan bir kac ay önce kapandi. Piyasada cok var bizi taklit etmeye calisan, ama genede Beceriksizlere uymuyor.

kelkitlim
25 Ağustos 2015, 13:39
her seyi becerdikleri icin

haso61
25 Ağustos 2015, 16:09
bir cok konuyu tek bir cati altinda bulabildigimiz icin ayrica mavisine asigim

aksarayli
25 Ağustos 2015, 16:14
Cünkü cok sey ögrendim burdan.

egeli-20
30 Ağustos 2015, 23:50
cünkü Dostluk, Arkadaslik, Paylasim ve Yardimlasma burada...

baltali
05 Eylül 2015, 21:38
benim icin ha internet hattim yok gibi birsey insana hava lazimsa internetin laptopun varsa beceriksizler olmadan internetin manasi yok birde burdaki dostluk hic bir bordda yok var diyen yalan söylüyor biz baskayiz arkadas tabiki ustalarimiz sayesinde onlar olmasa biz ne yapardik onlar sayesinde beceriksiziz beceriksiz olmak bir marka herkese saygilar sevgiler konuyu acan arkadasa ayrica tesekkürler

saskin74
16 Eylül 2015, 22:38
cevapa gerek yok board konusuyor <3
15 yasimda buraya katildim suan yasim 24

DJ TENAY
18 Eylül 2015, 20:47
ilk önce tekrar emek verip özbeceriksizler olarak burayi acanlara sonsuz tesekür ederim, ben taa 2004 te üye olmustum ve GSWorld usta kapanacak diye yazinca gercekten cok üzülmüstüm.

Neden Beceriksizlermi? Burasi bir Güvenilir, hicbir zaman siyaset kavga küfür olmayan, herkez birbirine her konuda yardim eden, Aile ortaminda bir Site..Yani olmazsa olmz bir yer..Saygilarimla

bir cok konuyu tek bir cati altinda bulabildigimiz icin ayrica mavisine asigim

mavisine asigim....öyle valla:)

makroman
04 Kasım 2015, 20:20
Cünkü beceriksizler, tekrar aranip bulunacak kadar degerli bir yer. Olgun yöneticileri ve zengin iceriginin yanisira burasini diger forumlardan ayiran en büyük özellik yapilan paylasimlarin karsiliksiz ve gercekten sonuca ulastiran bir yapida oldugudur. Ayrica gurbette bir dayanagimiz yok diyenlere söyleyin buraya gelsinler. Memleket hasreti cekenlerde buraya gelsinler. Burasi anadolunun misafirperverligini ve yardimseverligini internet ortamina tasiyanlarin yeridir

darkbizon
23 Kasım 2015, 19:31
Rahmetli babam ve rahmetli amcam buranın müdavimlerindendi bende gelenek sürdürüyorum bir nevi :)
Babamın kullanma nedeni tam bir teknoloji adamı olması, gazeteciydi kendisi seyyah idi bir nevi eski zamanlarda Türkiye'de olmayanları getirir millete hava atardı :) severdi teknolojiyi ilk olmayı sanırım bizim genlerde var yurtdışına çıkmak nasip olmadı ama burada babam gibi hissediyorum kendimi :)

satobyte
23 Kasım 2015, 20:38
Neden Beceriksizler bir huzur bulma bir yardim arama bilgileri yasamislardan, bir aile nasil türkiyede avrupali avrupada yabanci iste birbirimize bagliyan kenetlenme yeridir Beceriksizler ,bütün dislanmis hisseden avrupalilar in birlestigi bir bütün oldugu dertlerine cözüm buldugu ortamdir Beceriksizler,söyle eskilerden beri bir gözünüzde canlandirin yazilan konulari sorulan sorulari hepsinde birlik beraberlik yardim vardir bir avukattan bile fazla bilgi sahibi oldugumuza inaniyorum iste bu Beceriksizlerdir bizi bir bütün yapan,burdaki ortama alistiginizda kopamazsiniz sanki sizi ceker asik eder kendisine ama farkina varmazsiniz ta ki birgün siteye giremediginiz gün uzuntuye kilitlersiniz kendinizi iste Bunun adi Beceriksizler Ailesi bunun icin burdayiz her zaman ki gibi

brian_usta
23 Kasım 2015, 20:46
neden nefes alma ?
neden su icme ?
neden yemek?
neden beceriksizler?

cünkü olmassa olmazlar:)

karam82
23 Kasım 2015, 21:12
@darkbizon Allah Rahmet eylesin arkadasim, okurken hem hüzünlendim hem de sevindim.

bizler insallah bizden sonraki kusaklara devir edip, yeni nesillere dostlugu birligi asilayabiliriz.

Saygilar

karam82

murat666lord
24 Kasım 2015, 00:59
En degerli kaliteli insanlarin sofrasindan bulunmak, onlarlarin türk kültürünü elektronik aleme tasimasini görmek icin sadece bu board diyorum... sene 2005 den berri sizinleyim ve sizinleyim, bu mutluluk verici..

darkbizon
24 Kasım 2015, 17:24
@darkbizon Allah Rahmet eylesin arkadasim, okurken hem hüzünlendim hem de sevindim.

bizler insallah bizden sonraki kusaklara devir edip, yeni nesillere dostlugu birligi asilayabiliriz.

Saygilar

karam82

@karam82 Allah razı olsun kuşağınız hazır hep beraberiz inşallah saygılar bilmukabele

BEKiRiM 01
24 Kasım 2015, 20:20
Aklima 3 cümle geldi !

A E G...............
AUS ERFAHRUNG GUT !!!!!

traky39
12 Mart 2016, 03:17
Hocam Galiba Beceriksiz Oldugum icin;)
Saka Bir Yana
Ben Bu Siteyi Gercekten Cok Faydali Buluyorum Usta
Insan Bazi Konulardan Gercekten Yararlaniyor
Mesela Kafana Takilan Bir Soru Var ve Acaba Bunun Cevabini Burda Bulabilirmiyim Diye Soruyorsun kendine
Ve Insanlarin birbiriyle Tanisma Acisindan Ortam Cok Güzel Burda
A-Z ye Hersey Var Burda
Her Bakimdan Yararli Forumlar Var Bilgi Amacli

Saygilar Sevgiler.
Uzun Seneler Kalici Olmak Umuduyla Ve Hosca Vakit Gecirmek Dilegiyle bu Siteye Emek Veren herkeze Tsk.ler..:)

murtazza
17 Mart 2016, 17:50
Çünkü, 2006 da ilk araba ile ilk iznime gitmeden önce, tanıştığım beceriksizler ailesinden edindigim bilgiler sayesinde, korkmadan ilk iznime gittigim ve bir cok faydalı konular işlendigi için beceriksizler.

01beren
17 Mart 2016, 20:21
Slm Arklar...

Neden Beceriksizler? Güzel bir soru olmus üstad.
Okuyunca sorunu evet neden diye biraz düsündüm.
Illaki cogu arkadaslarin bir macarasi olmustur beceriksizler borduyla karsilasmasi.
Benim üyeliyim biraz macera gibi oldu..
Benimde beceriksizler`le karsilasmam söyle olmustu:
Bir arkadasim sevdiyim saydigim frankfurtan 2006/7 senesiydi yanlis hatirlamiyorsam beceriksizlerden bahsetmisti bana,o üyeymis zaten.
Bana anlatirdi devamli , ona gittiyimde ise ziyaretine,beceriksizler sayfasina girdik gezdik okuduk cok beyenmisitim.Bende hemen tabi üye olmak istedim ama bir sorun vardi,
Bir Bayramlarda üye alimi vardi.
Üye olmak icin kac bayram bilgisayar basindaydim ama gene bir sorun vardi her bayramda alim yoktu arada kacirdigim takip edemediyim bayramlarda oldu maalesef.
Artik ne ümüdüm vardi nede hevesim kalmisti,
üye olmak icin cok bekledim iyice sinir olmustum bir türlü üye olamadim diye.Bakmiyordum artik cünkü her sayfayi actigimda su yaziyordu
ÜYE ALIMI YOKTUR.....
ÜYE ALIMI BAYRAMDA DIYE....
Iyide Bayramda üye alimi varda ama hangi bayramda yazmiyodu üye alimi var diye,artik beklemekten bikmistim,sirf bayramlarda bakmiyordum her bilgisayari actigimda bir beceriksizler bordu acip bakiyordum.
Bir bayramdi iste bilgisayar basinda aklima geldi bir bakayim dedim uzun zaman olmustu bakmadigim.
Iste sans demiyelimde kac sene sonra nasip oldu üyelik, üye alimi vardi 2009 üye olmustum cok sükür.

SONRA...
Beceriksizler bordu kapanmis cok aradim cok bekledim tekrar gecen ay iste burayi gördüm hemen gireyim dedim de üyelim yokmus burda,hani arkadas gelde sinir olma :)
hemen yanlis hatirlamiyorsam Karam82 arkadasa yazdim sagolsun cvp verdi hafta sonu üye alimi var dedi cök sükür dedim arada Bayram yokmus :))))

Neyse arklar sonunda burdayim tekrar

karam82
17 Mart 2016, 22:44
01Beren arkadasim üyelik aliminda basvuru yapan arkadaslara imkanim oldugunda üyelik alimi basladiginda bilgisini veriyorum.
Suan yeni oldugumuzdan hafta sonlari sadece acik, ileriki sürecte bunu daha uzun vadeli yapacagiz insallah.
Suan umdugumuzdan daha hizli gelisiyoruz hayirlisiyla..

Cok Üye degil Saygiyi paylasimi ve anlayisi bilen kaliteli üyeler bizim icin yeterli.
Kaliteyide üyelerimize verebiliyorsak ne mutlu bize..

Mister
07 Nisan 2016, 13:49
Neden Beceriksizler 18 yasimdan beri mavi sayfada cok sey ögrendim cok iyi insanlar tanidim internet internet olali bu kadar önemli olmadi sabah aksam hergün aliskanlik yapdi
Bide burda din politika sporun yasak olmasi cok iyi bir ortami sagliyor kavgasis gürültüsüs konusa biliyoruz...

MEGAbond
17 Şubat 2017, 16:51
nedenmi beceriksizler ? burasi beceriksiz dolu oldugu icin;)

disardaki cahillerle ugrasmaktansa,beceriksizlerle lak lak etmeyi yeglerim smilie_hops_096smilie_hops_005smilie_hops_096

ha birde buraya 2003 te üye oldugumda,,beceriksizlerin önde gideniydim,,,hala öndeyim:cool:

yadikar
17 Şubat 2017, 18:35
Bende ilklerdenim 2000 yilinda beceriksizlere üye oldum tam 17 sene gecmis bu arada coluk cocuk evlendi torun torba sahibi olduk, demek istedigim belki bir katkim olmadi ama burada cok yardim gördüm ve cok seyler ögrendim Allah herkesten razi olsun, söylemek istiyordum icimde kalmasin:)

bitirim27
25 Şubat 2017, 13:10
senelerdir beceriksizlerideyim, pek fazla konulara girmesemde hep takip ederim, hastaligimdan dolaya piskolojik bu arada konulara pek fazla el atmiyorum
fakat son zamanda kendmi iyi hisediyorum onun icinde konulara cevap vermeye karar verdim
anlayisli insanlar bulmak zordur benim durumumda olan insanlar icin
cok sükür böyle insanlar hayatimda...........................

tolgahamburg
25 Şubat 2017, 16:24
iyi bir site olduğundan dolayıok78rcp24edq50

kemence
02 Mart 2017, 09:13
Bilgi , yardimseverlik ve memleket dolu oldugu icin beceriksizler.

Gercekten güzel ve kaliteli bir site

Bülocan
02 Mart 2017, 09:40
12 senedir bir aile gibi olduk onun için

konyali 42
04 Mart 2017, 01:13
Nedenmi Beceriksizler:Ben bilgisayar aldığımda ilk önce bana bir arkadaş tavsiye etmişti ondan beri yani 2006 bu yana devamlı beceriksizlerden bir şeyler öğrendim.
Burdaki özbeceriksizlere çok teşekkürler ederim.