PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camasir Makinasina elektirk gelmyior

akdenizli33
16 Ağustos 2016, 20:56
Arkadaslar Cmaasir makinasi calsirken Durmus elbeselr icinde kalmis ceryan gelmyior zor kapagini actim.icini bosalttim am ceryan gelmyior ne olabilri acaba.miele w1000 model

elektroniker
17 Ağustos 2016, 19:35
ceryan gelmedigini nasil anladin ??

BndD
17 Ağustos 2016, 19:40
http://jason.teknobox.de/leben-und-alltag/miele-waschmaschine-funktioniert-nicht-mehr-keine-funktion/

https://forum.teamhack.de/thread/5917-miele-w715-kriegt-kein-strom/

akdenizli33
17 Ağustos 2016, 21:31
ustam fisi takili ceryanda ama hic bir isik felan yanmyior dugmelere basiyorum.sigortas felan hepsine baktim.prizde sorun yok

Gercekler
17 Ağustos 2016, 21:58
Usta sen birde baska bir fise tak makinayi! Fisin ici bozulmus olabilir. Aksi takdirde steuergerät veya Netzteil gitmis olabilir.

Benim bulasik makinasida öyle gitmisti. Hic bir hareket yoktu. Tam söküyordum cöpe atip yenisini almaya gidecektim. Fisi cekmek isterken reaksiyon gösteridi. Megersem Steckdosenin ici bozulmus. Satlerce makinanin sökmedigi yani kalmamisti.

akdenizli33
17 Ağustos 2016, 23:02
Usta sen birde baska bir fise tak makinayi! Fisin ici bozulmus olabilir. Aksi takdirde steuergerät veya Netzteil gitmis olabilir.

Benim bulasik makinasida öyle gitmisti. Hic bir hareket yoktu. Tam söküyordum cöpe atip yenisini almaya gidecektim. Fisi cekmek isterken reaksiyon gösteridi. Megersem Steckdosenin ici bozulmus. Satlerce makinanin sökmedigi yani kalmamisti.
onuda denedim Dostum..melesef...:(

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
21 Ağustos 2016, 14:14
Uzakdan teshis koymak zor hocam, Ein/Aus dügmesi veya salteri, Elektronik plattesi, veya Batterie si olabilir, bunlari ölcmeniz gerek.

Antakya
21 Ağustos 2016, 14:23
Allah Allah,

forumda bir hafta icinde üc camasir makinesi ile ilgili mesajlar cikti. Benim Makinemde bozulmustu. Yoksa bunlar telepati ile birbirleriyle iletisimmi kuruyorlar ve bozulma zamaninimi belirliyorlar?

Soru üzerine soru.

-¬=©ÄÑåVã®=¬-
21 Ağustos 2016, 15:00
...ve ikisi Miele ?? !!! :)