PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskilerden kim kaldı

belalim32
15 Ağustos 2016, 23:18
Selam Arkadaşlar..
Eskiden beceriksizler.beep.to sayfasında Mp3 bölümünde moderatörlük yapmıştım.
Bilmem beni hatırlayanlar varmıdır.
Özellikle mp3 paylaşımlarda bulunmuştum.
Bu yeni beceriksizler sitemiz hayırlı ugurlu olsun..

Bartini 74
15 Ağustos 2016, 23:29
Selam usta. Aramiza hosgeldin.

ZSworld
15 Ağustos 2016, 23:30
Arkadaşım seni forumda herkes tanır. Nerelerdesin sen coktan beri, bazı sebeplerden dolayı forumdan uzak kaldin,
inşallah herşeyi atlatmışsındır. Tekrar hoşgeldin.

Speedy123
15 Ağustos 2016, 23:52
Tanimayan cok azdir, aramiza tekrar hosgeldin arkadasim

karam82
16 Ağustos 2016, 00:07
Selam Hocam

Eskiler bilir zaten tekrar seni görmek sevindirdi, üyelik önce almissin yeni mesaj cekmissin ama.

Eskilerden bir cok kisi varda farkli isimler kullananlarda var..

Iyi forumlar

Gercekler
16 Ağustos 2016, 00:30
Ben seni tanimiyorum, ama yinede hos geldin.

Ben kendimi tanitayim. Tam 12 kere forumdan kovulup geri gelmis birisiyim. :D Öldürmeyen Allah öldürmüyor iste.

Antakya
16 Ağustos 2016, 00:43
@ gercekler

senin dördüncü kickten sonra saymayi biraktim. Ne zaman gelsen iki hafta sürmüyordu nickin altinda ya kick ya ban yaziyordu. Masaallah simdi iyi dayaniyorsun, yani daha burdasin :)

aman nazar degmesin tü tü tüü....

tolgahamburg
16 Ağustos 2016, 01:28
;););):cool::):cool::cool:

akdenizli33
16 Ağustos 2016, 02:49
eskilerden Angarali vardi.GS worlda aynen selamlar bu arada.

belalim32
16 Ağustos 2016, 04:49
@karam82

Hocam sana hayranım gerçekten..
Yıllardır her Bölümde inanılmaz bir azimle çalışıyorsun.
Eskiden olduğu gibi hâlâ bizleri güzel paylaşımlardan mahrum bırakmıyorsun.
Allah seni başımızdan eksik etmesin.
Evet üye olalı baya oldu fakat bir türlü yazmak nasip olmamıştı. .
Tekrar sizlere kavuştuğuma çok sevindim.
Allah Yeni sitemizi nazarlardan korusun.

belalim32
16 Ağustos 2016, 04:50
@Akdenizli33

A.s.
Eyvallah.
Aynen sende edkilerdensin..

belalim32
16 Ağustos 2016, 04:54
Tanimayan cok azdir, aramiza tekrar hosgeldin arkadasim

Eyvallah hoşbuldum sağol.
Seni hemen tanıdım.

belalim32
16 Ağustos 2016, 04:55
Selam usta. Aramiza hosgeldin.
A.s
Bartınlı74
Senide tanır gibiyim.

belalim32
16 Ağustos 2016, 04:57

Ben kendimi tanitayim. Tam 12 kere forumdan kovulup geri gelmis birisiyim. :D Öldürmeyen Allah öldürmüyor iste.

Memnun oldum.
Demekki baya yaramaliklar yapmış olmalisin.
Gsworld kimsenin gözünün yaşına bakmaz,
Anında Bannlardı..

belalim32
16 Ağustos 2016, 05:04
Arkadaşım seni forumda herkes tanır. Nerelerdesin sen coktan beri, bazı sebeplerden dolayı forumdan uzak kaldin,
inşallah herşeyi atlatmışsındır. Tekrar hoşgeldin.

Teşekkür ederim.
Hoşbulduk.
Evet herkes gibi bende biraz bunalım geçirdim, hoş daha hâlen bunalımdayım :))
Atlatmaya gerek kalmadı,
Bağışıklık oldu artık .. :)

Gercekler
16 Ağustos 2016, 20:43
@ gercekler

senin dördüncü kickten sonra saymayi biraktim. Ne zaman gelsen iki hafta sürmüyordu nickin altinda ya kick ya ban yaziyordu. Masaallah simdi iyi dayaniyorsun, yani daha burdasin :)

Sagol ustam. Ama ne hikmetse, modlar haric paylasim bazinda baz alirsak, en cok benim tesekkürüm olurdu. Hatda bagzi mod arkadaslarla ile bu forumun disinda bile görüsüyorduk. Isim vermeyim, ama onlada hakli oldugumu düsünüyordu.

Ben her zaman direk dogrulari söylerim. Em gem yapmam. Zaten beni boarda taniyanlar biiyor, dostun herzaman net ve acik konusdugumu. Hatda kitlenmeme ragmen board disinda bagzi mod arakdaslar ile bile görüsüyorduk. Özel hayatda da böyleyim. Ne hikmetse etrafimdaki cogu kisiler bana biraz kizar, cünkü islerine gelmez dogrulari duymak, sonrada dedigim cikinca, sen com agzini actin ondan oldu derler. Bende derimki onlari "dagi herkes görür, önemli olan dagin arkasini görebilmek"

hOrOz
16 Ağustos 2016, 20:46

Valla sen iyiyimişsin beni bir kovdu araya yedi düvvel girdi adamı ikna edemedi

Gercekler
16 Ağustos 2016, 20:58
Araya yedi düvvel sokmam. Allahtan baska kimse yalvarmam. Ülkede eposta adresi mi yok. Hatta bir ara modun biri, benim ip adresim ozamanlar sabit oldgu icin, IP adresi kitlemisti. Sanki IP adresini degistirmek zor birsey. Hatda baska bir boarda modum, halen istesem hemen mod olurum, orada baktim bir kac modlarda vardi buradan, onlarida kitlemistim. ;)

hOrOz
16 Ağustos 2016, 21:34
Araya yedi düvvel sokmam. Allahtan baska kimse yalvarmam. Ülkede eposta adresi mi yok. Hatta bir ara modun biri, benim ip adresim ozamanlar sabit oldgu icin, IP adresi kitlemisti. Sanki IP adresini degistirmek zor birsey. Hatda baska bir boarda modum, halen istesem hemen mod olurum, orada baktim bir kac modlarda vardi buradan, onlarida kitlemistim. ;)

hocam ben bizzat kendim yalvarmadım buradaki bazı MOD arkadaşlar yardım etmek istedi
zaten bende ileri bir tarihte başka bir isimle girmiştim

Gercekler
16 Ağustos 2016, 21:44
Ben ismimi hic degistirmedim. Sadece arkasina bir isaret koydum. Ben kimseyi kandirmam.

serif09
17 Ağustos 2016, 00:51
selam bende eskilerden 1-nikim satseref 2-nikim serif09 suan kulandigim herkese selamlar.

kartal58
17 Ağustos 2016, 13:16
Slm Özbeceriksizler...

Sizleri saygıyla selamlıyor basarilar diliyorum...
İlk mesajımı yazma kısmeti bugünmüş...

@Gercekler
Adın gibi gerçekleri yazıyordun , ara sıra sivri dilli ve sert çıkışların olmasına rağmen katkın fazla idi ama açılan konularda tartışma büyüdüğünden sende dahil bir kaç kişi kick leniyordu... yanilmiyorsam gene hararetli bir
tartışmadan dolayı defalarca uyarmama rağmen istemiyerek de olsa 7. Ban lanman tarafimdan olmuştu :)

GSworld hocam la bu konuyu çok tartıştık, Bord kurallarında yenilik ve değişikliklerin yapılması gerektiğini konuşsakta Üstat ve bazı Mod arkadaşlar ile bir ilerleme sağlayamadik...
Benim için daha sonraki zamanlarda @ gareveli arkadaşımın bazı durumlardan dolayi bütün konularının silinmesini talep etmişti Mod odasında bu konuyu tartışmaya açtığımda katı kurallardan dolayı @benjon hocamın katkısıylada bir sonuca ulaşamayınca Mod görevimden ayrıldım ... Bir süre sonrada nedenini bilmiyorum @benjon hocam görevi bıraktı.

Her ne olursa olsun biz bir aileydik... acisiyla tatlısıyla güzel günler geçirdik...
Beceriksizleri Özbeceriksizler olarak hayata geçiren @karam82 Üstada ayrıca @garaveli Mod kardeşime saygilar sevgiler....

KETLA
17 Ağustos 2016, 14:55
ölmüş eşeğin arkasından ağlamanın pek faidesi yok ama sonuçta o Boarda bazi insanlarin emeği geçti daha önemli olan
BeCeriksizler de büyük bir kitle toplanmisti evet büyük bir kitle. Illaki eksiği yanlışı filan vardi ama bunlar yeniden düznlenebilirdi.

en dogru olan seyi yapilmadi, bazi alman Boardlarinda ki gibi yapilmasi gerekiyordu, madem bu isi yapmak istemiyorsun.. bir arkadas devret, devam sürdürmek isteyen birine devr edilmesi lazimdi...zaten talip
olan arkadaslarda vardi, ama bizde öyle olmadi...bu benim babamin eşeği hesabi, ben eşeğimi alip gidiyorum hesabi oldu, evet biraz öyle oldu. :)

aslinda bunlari buraya yazmak bilen bu Boarda saygisizlik..

sevgiler ve saygilarimla
KETLA

alp_21
17 Ağustos 2016, 16:32
eskilerden Angarali vardi.GS worlda aynen selamlar bu arada.

Üstatın dediği gibi eskiden Angaralı vardı acep yine buralardamı?

hOrOz
17 Ağustos 2016, 16:47
Üstatın dediği gibi eskiden Angaralı vardı acep yine buralardamı?

@angaralı beceriksizler zamanında ortalıktan kaybolmuştu
bacanağa bir sorayım onda çoğu adminin ev/tel adresi vardı

gamberoglu2000
17 Ağustos 2016, 17:19
angarali bir bayandi bildigim kadar o zamanlar islerim var deyip birakmisti insallah sagliklari yerindedir buna benzer o kadar cok arkadasimiz kaybolduki saymakla bitmez.Ben burdaki yazilarin bu borda haksizlik oldugunu dusunmuyorum cunku ordada emek veren ay admin-modarator karamdi onun icin ben tam aksine alkisliyorum cunku ordada insanlar icin bir seyler vermeye calisan bir arkadasimiz karam ayni hareketi artirarak devam ettirmeye calisiyor ben ordada takipciydim burdada takip ediyorum ve tesekur ediyorum.

hOrOz
17 Ağustos 2016, 17:41
@Lastikci vardı adam Türkiye gitti nicki gibi Lastikçi dükkanı açtı ..sanirım Kuşadasın da veya Aydın da

@Sazan

@Akıncı şuanda başka bir Boardu yönetiyor

Humax ın Humax olduğu zamanlar@HUMAX @tilki1 sanırım tilki hala buralarda

Xbox un Ustası @GeminiServer adam hobby sini işi yaptı şuanda büyük bir telekomunikation araçları üreten şirkette yönetici

Eski Modlardan @Germencikli @Doğan

Ergene
17 Ağustos 2016, 18:05
Bir ara birde sebelebettin vardı, Mod ları bıktırmıştı :-)
Hatırlayan varmı?
Hemen hemen her gün ihtar alıyordu, daha sonra Board'dan atılmıştı.

BEKiRiM 01
17 Ağustos 2016, 19:13
Viele Grüsse Aus Viersen Germany nach Berlin!!-karam82, Türkpol, bey_tu Arkadaslarla Müzik keyfimizin artacagina inandigim
belalim32, nin tekrardan aramizda olmasindan mutluluk duyuyorum.

Gercekler
17 Ağustos 2016, 21:20
Slm Özbeceriksizler...

@Gercekler
Adın gibi gerçekleri yazıyordun , ara sıra sivri dilli ve sert çıkışların olmasına rağmen katkın fazla idi ama açılan konularda tartışma büyüdüğünden sende dahil bir kaç kişi kick leniyordu... yanilmiyorsam gene hararetli bir
tartışmadan dolayı defalarca uyarmama rağmen istemiyerek de olsa 7. Ban lanman tarafimdan olmuştu :)

Sivri dilli degilim. Dogrulari hep söyledigim icin bagzilarin isine gelmiyordu. Adam hukuki soru soruyor, hukuki cevap veriyorum dogru olarak, öyle sagdan soldan link paylasarak degil, adamin hosuna gitmeyince, adam sinirleniyor. Hani vardir ya, adam avukata akil sormaya gider, istedigi gibi akil alamazsa, o avukat sucludur.

belalim32
17 Ağustos 2016, 21:30
Teşekkürler BEKİRİM 01,
Senide burda gördüğüme çok sevindim.
Bana yaptığın kıyağı unutmuş değilim.
Bir zamanlar uzun süre arayıp ta bulamadığım bir Filmi
Üşenmeden posta ile ev adresime yollamıştın..
Smartphone çıkalı evde bilgisayar bulundurmuyorum,
O yüzden upload işlemleri yapamıyorum şu anda ama en kısa zamanda inşallah uploadlara başlayacağım uygun bir upload sitesi bulamadım..
Uploaded.to var ama oda indirmesi çok zahmetli.
Ne güzel eskiden Rapidshare.com vardı ama onun gibi bir çok siteler kapanmış malesef.
Neyse bişeyler buluruz inşallah.
Herkese Selamlar...

Gercekler
17 Ağustos 2016, 21:57
Uploaded.to var ama oda indirmesi çok zahmetli.

Buradan Premium Accountsiz indirebiliyorsun. Bir kac reklam tiki ve full hizla iniyor.

Debridnet.com

Piyerloti
17 Ağustos 2016, 22:21
slm iyi aksamlar usta hosgeldin umarim gene güzel paylasimlarini bizlere sunarsin.

Saygilarimla

Piyerloti

belalim32
17 Ağustos 2016, 22:26
Teşekkürler linkler için
Bi inceleyelim bakalim.
Az evel Müzik bölümünde Orhan Ölmez son Album indirdim.
https://cloud.mail.ru sitesine yüklenmiş.
Hiç sorunsuz reklamsız ve 2 Dakkada 60 MB lik Album indi.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. ..

Yakamoz 34
18 Ağustos 2016, 21:52
Selam Arkadaslar, bende tekrar buradayim.

belalim32
19 Ağustos 2016, 02:38
As.
Sende hoşgeldin ..

cabbar336
20 Ağustos 2016, 19:54
Selamun aleykum arkadaslar tekrar birlikte olmak ne guzel ALLAHIN rahmeti bereketi uzerinize olsun!!!

ASLAN1905
21 Ağustos 2016, 02:27
Bende Tekrar Buradayim ayni Nickle ASLAN1905
Vallahi bi ara kapandiginda üzülmüstük tekrar bu boardu emegi gecen arkadaslara tesekkür etmek isterim bu baslik altinda Elleriniz dert görmesin.

Antakya
21 Ağustos 2016, 05:59
Eskilerden laf acilmisken.......

Alpen......Allah rahmet eylesin
Excess......Allah rahmet eylesin

ve daha nice rahmetli olup unutulan eski üyeler.
o zamanlar daha genctik, daha dogrusu cogumuz gencti. Tahmin ediyorum simdi burda yas ortalamasi oldu 40-50 arasi.
Eski boardda aksamlari cay yapar saatlerce yazisir muhabbet ederdik. Her konu üzerine mesajlar yazilirdi, simdi ise genelde iptv üzerine sohbet ediliyor.

Karam admine burdan gene takdirimi söylüyorum. Cok ugrasti didindi ve bu sayfayi bizlere geri verdi.

GSWorld malesef hata etti ve inatci bir sekilde sayfasini kimseye önceden haber vermeden aniden kapatti. Bu hareket senelerin üyelerine karsi yapilan saygisizca bir davranisti.
Neyse, olan olmus artik.

Burdaki üyelerden bir ricam olacak.....lütfen IPTV üzerine artik yazmayin. Burda iptv den baska konu olmazmi? Gina geldi bana bu TV lerden.
Ilk baslarda windows ve bilgisayar üzerine konular agirlikli olurdu. Simdi ise iptv almis basini gidiyor.

gamberoglu2000
21 Ağustos 2016, 08:06
antakya yazdiklarina katiliyorum eskiye ragmen ben su an bu bordu daha iyi buluyorum.Nedeni paylasimci arkadaar ayni ben fazla aramiyorum eski bordu.Alpen arkadasin uye oldugu zamani gunu hatirliyorum sonradan soyledi rahatsiz oldugunu ve aci haberi gelmisti bordda uzuldum allah rahmet eylesin mekani cennet olsun niceleri geldi niceleri gecti hayat devam ediyor yasimiz aldi basi gidiyor saglik saglik saglik diliyorum herkeze.

Kanoce
05 Eylül 2016, 11:36
belalim32
Büyük ihtimal seni oradan herkes hatirlar. Hepimizin aradigi Sarkilari buldugumuz hatta aradigimizi bir sekilde kisa zamanda sundugunu hatirlamamak imkansiz.
Bizde burayi yeni bulduk ve Herkese hayirli olsun.
Sende Sefa getirdin belalim32

manisali
07 Eylül 2016, 02:41
bende varmiyim bilmem?

belalim32
08 Eylül 2016, 18:51
Tesekkürler.

Eskisi gibi olmasada insallah yine elimden geldigince aktif olamaya çalisacagim.
Saygilar

tacido
07 Ekim 2016, 02:12
Merhaba arkadaslar,
ben yine burdayim, ayni nickname ile: tacido
20 yildan fazla beceriksizlerde üyeydim ve tekrar acilinca cok sevindim.
Eski ve yeni arkadaslari selamliyorum.

Saygilarimla

TipiTip
07 Ekim 2016, 02:23
Merhaba arkadaslar,
ben yine burdayim, ayni nickname ile: tacido
20 yildan fazla beceriksizlerde üyeydim ve tekrar acilinca cok sevindim.
Eski ve yeni arkadaslari selamliyorum.

Saygilarimla

20 yıl ???

smeilet
07 Ekim 2016, 08:00
Bende aynı isimle yine burdayım.

clon
07 Ekim 2016, 10:33

@ gercekler

Bunlar güzelmis
Yine kiklenmis :) :) :) :) :) :) :)

24erzincanli24
08 Ekim 2016, 02:47
Slm lar tüm eski ve yeni dostlara bende hala burdayım bir zamanlar telefon bölümünde modluk yapmiştim.nick ismim
xblitzx24 idi. Telefon müzik ve photoshop bölümünde o zamanlar bayağı aktif olmaya gayret ediyordum
Yaklaşık 2003 senesinden beri üye idim
Simdiki ismim ise
24erzincanlı24
Eskiden bulduğumuz zamanları bulamaz olduk.ama fırsat buldukca burda bilgi paylaşıminda olmaya gayret etmeye çalışacağım
Herkese saygılar sevgiler ve hürmetler

ckaraca
08 Ekim 2016, 02:48
15 yildir burdayim
eski isim <cesare>

sorbit
13 Ağustos 2017, 11:43
Selam Arkadaşlar..
Eskiden beceriksizler.beep.to sayfasında Mp3 bölümünde moderatörlük yapmıştım.
Bilmem beni hatırlayanlar varmıdır.
Özellikle mp3 paylaşımlarda bulunmuştum.
Bu yeni beceriksizler sitemiz hayırlı ugurlu olsun..

evet bende o dönemde ıspartadaydım o zaman kurban bayramında uye olmustum yıne sorbittim şimdide yıl 2004/2005 gibi
her mesayi sonrası akşamları mutlaka boarda dolaşırdım.emeği geçenlere tesekkür ederim

mita
30 Ağustos 2017, 09:46
Selam Arkadaslar,

Valla ne diyeyim. Acayip tuhaf sekilde buldum bu sayfayi. Eskiden üyeydim. Silindi icin cok üzülmüstüm. Baska forumlarada kayit olmadan devam ediyordum. Iyiki aciniz arkadaslar.

Rabbim yardimciniz olsun. Aktif olmadan passivligi birakamiyoruz.

Selamlar

PS: Bende ayni nick ile kayit oldum

tankurt1980
30 Ağustos 2017, 12:58
Herkese selam öncelikle yeni sayfanız hayirli olsun bende eski üye olanim duyunca cok sevindim:) tekrar hayirli olsun

MERTCEE27
01 Eylül 2017, 23:15
Selam arkadaşlar.
Yeni board hayırlı ve uğurlu olsun.
Bende eskilerdenim hatta en eskilerden biriyim 2001 senelerinden bir üye :). CARD
Sizlerle yeniden buluşmak çok güzel uzun süren depresyon Sona erdi :)
Herkese kolay gelsin.,Saygılar

ZSworld
01 Aralık 2017, 20:09
Arsivin duruyor hosgeldin. Tam ne zaman indirdigimi hatirlayamiyorum ilk gelis zamanlari sunmustun. eyyyy gidiiii günler.

https://i.hizliresim.com/LOz0Ab.jpg

ayontar
01 Aralık 2017, 21:57
Hosgeldin usta

Bora64
03 Aralık 2017, 22:55
Ayni nickle yola devam.