PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Alman Ehliyetl (kirmizi)

Volkankaan
07 Temmuz 2015, 18:13
Arkadaslar herkeze selam duydugum kadariyla bizdeki KIrmizi renkli eski (alman) ehliyetlerini europa ehliyeti olmadigi gerekcesi il sirbistanda proplem yapip 300 euro gibi bir para cezasi kesmek istediklerini duydum dogrumu acaba bilgisi olan varmi????Hayirli yolculuklar..

resadiyeli
07 Temmuz 2015, 20:15
Selam Kardes ,Iki yil önce böyle bir söylenti cikardilar ,almanya devleti para kazandi,ben degistirdim ama kimse bir sey sormadi yollarda sadece para almak icin Sudan bahane gibi görüyorum ben.

Ergene
07 Temmuz 2015, 22:49
Arkadaslar herkeze selam duydugum kadariyla bizdeki KIrmizi renkli eski (alman) ehliyetlerini europa ehliyeti olmadigi gerekcesi il sirbistanda proplem yapip 300 euro gibi bir para cezasi kesmek istediklerini duydum dogrumu acaba bilgisi olan varmi????Hayirli yolculuklar..

Mübalasiz son 7-8 seneden bu yana, her yil izin sezonu basladiginda
hep ayni konular kasitli olarak gündem yapiliyor. Yok Sirbistan Alman Ehliyetlerini Tanimiyormus,
Yok Bulgaristan bilmem ne istiyormus... Sadece LagaLuga, kafa karistirmaktan baska bir sey degil.
Hic böyle bir sey olmadi ve olamazda. Yeterki Evraklariniz Tamam olsun, Dünyada istediginiz yere gidin.

Gercek olan tek sey, ara sira malum ülkelerde " Corba " parasi isteniyor, ama oda
eskisi kadar degil.

Volkankaan
08 Temmuz 2015, 19:46
tesekkür ederim, hayirlisi.....

38bekir66
08 Temmuz 2015, 22:34
Ben iki sene önce eski ehliyetle gitmisdim kimsede sormadi.gecen sene mecbur kaldim degstirmeye bana fahrerkarte lazimdi neden mis eski ehliyet kabul olmuyormus,eski ehliyeti kabul etmediler mecbur kaldim degstirmeye.destirmeye degistirdik birde üstelik internationale führerschein lazimmis sirbistana,onuda aldik ama kimsede sormadi gümrükte,para ugruna ne yapacaklarini sasirmislar nasil fazla para alabiliriz diye.oda üc sene gecerli üc sene sonra yine gidip yenileyekmisiz.sen sen ol esegini saglam kaziga bagla.git degistir arti internatinale führerschein al derim.allaha emanet olun

ismet20
08 Temmuz 2015, 23:45
Arkadaslar birakin su international ehliyeti yahu. Ne internationali kimse bisey sormuyor sadece almanyaya para kazandirmak kim cikariyor bu laflari böyle her yil ayni problem ve soran, yok ettiginiz masrafla kaliyorsunuz gerek yokk.

Herkese Hayirli yolculuklar. Böyle international ehliyete kafa yormayin diyorum

Saygilar