PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaffeevolautomat ariyorum

alper1981
07 Ağustos 2016, 15:04
selamlar bana birisi kaffeevolautomat tavsiye edebilimi 800-1000 euro arasi
ama gercekten iyi otomat olsun

Piyerloti
07 Ağustos 2016, 16:59
slm, arkadasim ben gecen ay Jura E8 marka kaffevoll automat aldim cok memnunum sana tavsiye ederim hem kendi sana ne zaman temizlenecegini filan bildiriyor sütlü kahve cesitleri de yapabiliyorusn fiayati normal de 1100.00 euro idi ama arkadas sattigi icin 950,00 euroya aldim hem kendisi de hem satiyor ve bakimini da yani tamirini de yapiyor 25 ay da garantili tabii ki arastir gene sen bilirsin derim.

Saygilarimla

Piyerloti

Big-A-
07 Ağustos 2016, 19:50
Jura !!!

Otomobilde Rolls Royce
Kaffeevollautomatta Jura

tabiki ev icin konusuyoruz

Sanayi yani Dükkan icin ararsan daha iyileride var

ama sen Juradan sasma ....

esmerkral
07 Ağustos 2016, 21:56
ben sana BOSCH TAS75 SE2 TASSIMO CADDY tavsiye edebilirim kendim kullaniyorum bunlarin her taps cayindan aliver kahve cesitlerine kadar üstelik temizlemeside oldukca kolay. senin yazdigin pahalli makinalardan kullandin ist ok. ama temizlemesine yetisemiyordum. sana tavsiye ettiyim makinanin tapslari agzina taktigindan icersindeki hortumlarin kapanpasi söz konusu degil biitiginde sadece tapslari agzinda birakmiyorsun birde entkalken yapiyorsun

deejay_4
08 Ağustos 2016, 14:17
Ben 4seneden beri Saeco kullaniyorum. Ve cokta memnunum. Tabiki senin aradigin fiyatta degil onlar cok daha ucuz (200€-300€) arasi. Bu bozulsa herhalde birdahkisinde delonghi
Alirdim. Yani 500€ kadar en fazla. 1000€ ev icin fazla Luxus. Insallah gönlünüze göre bulursunuz birtane

sswiss
08 Ağustos 2016, 14:47
Jura Tavsiye ederim

alper1981
08 Ağustos 2016, 15:19
saeco almam birdaha cünkü bir süre sonra kahveleri soguk yapmaya basladi bende

smarty55
08 Ağustos 2016, 15:45
Bende 800€ kadar aradim.cok araştirdim. Sonunda ebayden Delonghi esam 3000 aldim kullanilmiş 90€ 30€Ersatzteile leri yani schläuche wasserfilter dichtungen ect. aldim degistirdim. Ve öyle yaptiğima pişman değilim 800€yenisini alsaydim bir zaman sonra Makinenin icini acmaya pek kendime güvenemezdim ve Ersatzteileleri değiştirmekten cekinirdim cünki 800€vermişim. Makine saadece entkalken ediyor. Siz 1000€verin ve 3 sene sonra icini bi acin ve her yerine bakin. Baziki yerleri illaki kendiniz temizlemeniz gerekiyor veya bi werkstatta vermek zorundasiniz.bunlarda ucuz değil!
Tabi bunlari satanlar söylemez

alper1981
08 Ağustos 2016, 16:06
Bende 800€ kadar aradim.cok araştirdim. Sonunda ebayden Delonghi esam 3000 aldim kullanilmiş 90€ 30€Ersatzteile leri yani schläuche wasserfilter dichtungen ect. aldim degistirdim. Ve öyle yaptiğima pişman değilim 800€yenisini alsaydim bir zaman sonra Makinenin icini acmaya pek kendime güvenemezdim ve Ersatzteileleri değiştirmekten cekinirdim cünki 800€vermişim. Makine saadece entkalken ediyor. Siz 1000€verin ve 3 sene sonra icini bi acin ve her yerine bakin. Baziki yerleri illaki kendiniz temizlemeniz gerekiyor veya bi werkstatta vermek zorundasiniz.bunlarda ucuz değil!
Tabi bunlari satanlar söylemez

haklisin valla

smarty55
08 Ağustos 2016, 16:21
Ve kaliteli kahve icmek istyorsan discounterlerden uzak dur kardeş. Ben www.caffe-fausto.de buradan sipariş ediyorum 1kg 20€ ilk önce probierpacket al.. kahve makineye 1000€ver kahven kaliteli degilse 1000€ ya yazik... iyi düşün cok temizlik istiyor ben ucuz gebraucht aldigim icin her yerini actim temizledim. Cünki iyi temiz tutmassan bir zaman sonra kahvenin tadida aci geliyor hep o eski kahve üzerinden gectigi icin. Anlatabildimmi bilmiyom. Abi 3 senelik makineyi aldigim adam saadece entkalken etmis ben auslauf yerini actim fakat orayi temizlemek hic bir yerde yazmiyor schimmel vardi. Hanim görseydi kahve icmezdi o makineden.

Antakya
08 Ağustos 2016, 16:53
4 seneden beri bende de longhi var ve cok memnunum.

bir diger arkadas jurayi rolls royce diye tarif etmis. Eger jura buysa de longhi kahve makineside bugatti ve lamborghinin ikisi birden.

sen kimsenin lafina bakma , git kendin gör ve bak, eline al tart ve kahvenin tadina bak. Burda herkes, ben dahil, kendi makinesini övecek ve seni yanlis yönlendirecek.

Simdiden hayirli olsun kahve makinen.

TipiTip
08 Ağustos 2016, 17:11
4 seneden beri bende de longhi var ve cok memnunum.

bir diger arkadas jurayi rolls royce diye tarif etmis. Eger jura buysa de longhi kahve makineside bugatti ve lamborghinin ikisi birden.

sen kimsenin lafina bakma , git kendin gör ve bak, eline al tart ve kahvenin tadina bak. Burda herkes, ben dahil, kendi makinesini övecek ve seni yanlis yönlendirecek.

Simdiden hayirli olsun kahve makinen.

Iyide sen ne yapıyorsun?

Sende kendi kullandığın makinaya yönlendiriyorsun

Sen istediğini yaz bu Alemde EV için kullanılacak 1 numara her zaman JURA

senin makinanda fena değil

Ama JURA pahalı gelipte eee ne yapalım bizimkisi
De Longhie olsun denilerek alınan bir Alet

Bizim iki dükkanda De Longhie var nasıl kahvesi derseniz

Fena değil içilir tabiki ama gel gelelim 4 yıldır evimde kullandığım JURA makineyi tutmuyor

Bir çok güzel makina var ama illaki bir eksiği oluyor

Ama 4x4 olan herşeyi ile uyumlu çalışan JURA

bu bir gerçek!!!

Kendi Şirketim değil JURA nin benim yada başkasının reklamında ihtiyacı yok

Ama Delonghie Juraya üstün tutmak KÖRLÜKTÜR

Kör olma gerçekçi ol :-))))

Yukarıda bazı arkadaşlar değinmiş konuya

Vollautomatisch senede en az bir kere söküp temizlenmeli

Öyle kireç sökücü at 30 dakikada kireçlenme sök ile olmuyor

Makina nekadar pahalı olursa olsun temizlik iyi yapılmadığı zaman kahve tadı leş gibi olur

İmkanı olan senede en an 1-2 kerr söksün temizlesin

Kendi yapamıyorsa Ebay Kleinanzeigen 50 Euro profesyonel olarak yapan dolu

deejay_4
09 Ağustos 2016, 17:51
Orda haklisin arkadasim. Oyüzden kahve icmeden önce fincani sicak suyun altinda tutuyorum. Fincan sicak oldumu kahve tam tadinda oluyo. Ama dedigim gibi. Birdahakisinde DeLonghi almayi düsünüyorum tabi bu Saeco bozulursa😊

SHARVELADZE
09 Ağustos 2016, 20:37
bende ve cevremde 200€ ya da makine var 1200€ ya da, ben sahsen kahve makinesine maksimum 500€ verirdim, bana göre makineden cok kahvenin kalitesi önemli.
ayrica önem verdigim konu makinenin parcalarinin cikartip temizlenebilmesi, bu her makinede mümkün olmuyor ve temizlenmediginde küf olusumuna yolacabiliyor.
unutmadan kahve makineleri cok kolay bozulabiliyor mümkünse 5 yil garanti falan yaptir ve bakimini garantiye göre uygula

hope41
10 Ağustos 2016, 10:18
Bizde bu markadan var, gayet de memnunuz, cogu pahali makinadan iyi geliyor bize kahveleri :)

https://www.dolce-gusto.de/maschinen

TipiTip
10 Ağustos 2016, 12:49
Bizde bu markadan var, gayet de memnunuz, cogu pahali makinadan iyi geliyor bize kahveleri :)

https://www.dolce-gusto.de/maschinen

Bir çok arkadaş yanlış anılıyor konuyu ...

Arkadaş KAFFEEVOLAUTOMAT İçin sordu

Kapsül Pat ve benzeri için sormadı

Aha buda bizim dükkandaki
DēLonghi Magnifica Elegance

Kave kötümü ? Değil
İçilir mi ? Tabiki içilir

Ama yukarıda yazdığım gibi , JURA BİR başka
Kaliteli birşey istiyorsanız JURA
Ama ilk Makinamiz hele bir deneyelim derseniz
Delonghie alabilirsiniz

http://fs5.directupload.net/images/160810/temp/ya8jwm2z.jpg (http://www.directupload.net/file/d/4443/ya8jwm2z_jpg.htm)

hope41
10 Ağustos 2016, 13:32
Bir çok arkadaş yanlış anılıyor konuyu ...

Arkadaş KAFFEEVOLAUTOMAT İçin sordu

Kapsül Pat ve benzeri için sormadı

Aha buda bizim dükkandaki
DÄ“Longhi Magnifica Elegance

Kave kötümü ? Değil
İçilir mi ? Tabiki içilir

Ama yukarıda yazdığım gibi , JURA BİR başka
Kaliteli birşey istiyorsanız JURA
Ama ilk Makinamiz hele bir deneyelim derseniz
Delonghie alabilirsiniz

http://fs5.directupload.net/images/160810/temp/ya8jwm2z.jpg (http://www.directupload.net/file/d/4443/ya8jwm2z_jpg.htm)

Düzeltme icin sagolda ben yanlis anlamadim konuyu, aslinda dün yazacaktim sonra dedim arkadasin aradigi bu tip birsey degil ama baktim degisik alternatifler sunulmus, belki konuyu acan arkadas ilgilenmez ama bu tip konu cok aciliyor belki baska arkadasin ilgini ceker diye paylastim ;-)

samsunlu
03 Ekim 2016, 17:28
Arkadaslar ben asagi yukari 8 senedir Philips Senseo kullaniyorum fakat artik kendime Kaffeevollautomat almak istiyorum, Hangi markayi önerirsiniz!!! Ev icin.

mxm
03 Ekim 2016, 17:47
Bizim büroda WMF marka var ama profesyonal olanlarindan, senin ne istedigine bagli tabiiki.Bu alet senede on bin adet kahve yapiyor bizde.Evde kullanmak icin olan modelleri nasil bilmiyorum.PAD yapani mesela 119 Euro, Philipsinki ise 70 euro civari ama kalite farkini zaten biliyoruz sanirim.

Neler olsun onu da belirtmen iyi olur, ben pek kahve icmedigimden baska bildigim yok.
Neler derken, latte, schoko espresso olsun mu mesela.Buna göre bilgi veren olur.Yoksa sadece kahve mi istiyorsun?Voll deyince akla cok sey geliyor.

sswiss
03 Ekim 2016, 18:20
Ben Jura Tavsiyemdir 20 yildir 2 Jura aldim ilk i 13 yil gitti simdi elimde olan yaklasik 7 yildir. servisi düzenli ve kendi yerinde yapilirsa yilda bir veya 2 yilda bir cok güzel makinalardir ve kahvenin tadini bozmuyor yillar gecsede

samsunlu
03 Ekim 2016, 19:33
Marka olarak DeLonghi nasil ve latte, schoko espresso vs, yapabiliyor olsun. EV icin almak istiyorum düsündügüm fiyat asagili ve yukarili 200€ civari.

Memoli1976x
03 Ekim 2016, 19:40
Konu acmadan önce aramayi kullanalim, Önceden acilmis Konu ile birlestirdim!

44Malatya
03 Ekim 2016, 20:23
Marka olarak DeLonghi nasil ve latte, schoko espresso vs, yapabiliyor olsun. EV icin almak istiyorum düsündügüm fiyat asagili ve yukarili 200€ civari.

2009 da delonghi esam 4200 aldım ve çok memnunum, halen kullanıyoruz, kahve markamız lavazza caffe crema

mxm
03 Ekim 2016, 21:01
Yazmayi unuttum, bizim firmadakine su filtresinden su geliyor, ayrica kendin su koymuyorsun, direk oraya bagli.Arkadaslarin dedigi de dogru, kahve iyi kalitede degilse tadi da iyi olmuyor, mc donaldstaki kahve mesela daha beterini hic icmedim, hemen attim, kahve mi o gercekten?Bizim firmada ise hangi marka dikkat etmedim ama tadi hic hosuma gitmiyor, halbuki o filtrelenmis suyu ictiginde tadi süper, yani sorun suda degil, kahvede.Üstelik PAD lerin tadi dogrusu oldukca güzel bence, o tadi makinada bulmak kolay degil, belki de zevk meselesi, ben cok icmedigim icin bana öyle geliyor olabilir.
Misal schoko icin ne kullaniyorlar bilmiyorum ama nestlenin Kaba sini kaynamis sütle kendim yaptigimdaki tadi asla hic biri veremiyor.

.onur
03 Ekim 2016, 22:30
Bende bundan aldim iki hafta oldu simdilik çok memunum ama ileride ne olur bilemem

Krups EA 8160 Kaffeevollautomat
https://www.ebay.de/itm/112075804706

infernoturko
09 Ekim 2016, 11:45
Bende bir tane 300 € civarı arıyorum. Bütün kahve çeşitleri olsun. Schoko da yapıyor mu vollautomatlar? Temizlemesi de kolay olsun. Milchaufschäumer ayrı olsun diyenler de var. Neden acaba?