PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kauf abbrechen ebay

prhnblkn
28 Temmuz 2016, 07:13
Arkadaslar ben almanya da kaliyorum ingiltereden Ebay üzeri bir saat saat satin aldim paypal ile ödedim fakat adam saati göndermeden almaktan vazgectim kauf abbrechen oldu fakat bir hafta oldu para hala paypal hesabima geri gelmedi adama mail yaziyorum cevap vermiyor ebay Käuferschutz bildirmek icin belirli bir zaman gecmesi gerekiyor kauf abbrechen konusunda bilgisi olan varsa yardimci olsun lütfen simdiden tesekkürler

guengoer52
28 Temmuz 2016, 13:05
Yapmış olduğun alişverişi yazılı olarak widerrufen yaptınmı?

BadBoy12
28 Temmuz 2016, 13:15
Selam, senin yasadigin ayni sorunu bende bir ara yasadm. Sana tavsiyem direk ebay'i ara telefonla sorunu izah et ve onlar sana daha iyi yardimci olurlar ve gereken tüm islemleri hal ederler. Arti sende ebay ayarlarindan meine gekaufte Artikeln'den Problem klären den basvuru yapa bilirsin.

prhnblkn
28 Temmuz 2016, 18:08
Yaptim zaten satan kisi kauf abbrechen yapti fakat käuferschuz a bildirmem iciin aradan zaman gecmesi lazim yanilmiyorsam 14 gün

akdenizli33
28 Temmuz 2016, 18:13
arkadasim sen yanlis yapmissin ebay isi uzatir..direk paypali ara..olayi anlat..parani geri alirsin..merak etme

prhnblkn
28 Temmuz 2016, 18:51
Paypali aradim kauf abbrechen oldugu icin bizim yapacagimis bir sey yok dediler problemi ebay ile halletmem gerekiyormus

akdenizli33
28 Temmuz 2016, 18:52
Paypali aradim kauf abbrechen oldugu icin bizim yapacagimis bir sey yok dediler problemi ebay ile halletmem gerekiyormus

iste bidahki sefer hic ebayi karistirma kauf abrecen yapmadan direk paypali arayin..ebay isi gecikitoror biraz Zaman alir..bir ay felan sürer...

Tigin
03 Ağustos 2016, 15:05
Selam

Paypal olsun Ebay olsun böyle durumlarda parayi geri almak en az 3-4 hafta sürüyor.
Iki tarafinda onayi alinip islem sonlandiriliyor....
Ve Ebay alim satimlari icin muhattap Ebay´dir....

prhnblkn
06 Ağustos 2016, 11:51
Arkadaslar yardimlariniz icin hepinize tesekkür ederim fakat 2 hafta oldu hala parami geri alamadim paypal dan hicbir sey yapamiyorum adamlar konuyu abmelden yapmislar ebay i ara onlar yardimci olurlar diyorlar ebay aradim biraz daha bekle diyorlar böyle bir sey basina gelen varsa konuya yazarsa memnun olurum hepinize saygilar

mxm
06 Ağustos 2016, 14:47
Satici ebaydeki olayi belli bir zamanda onaylamak zorunda, o zaman gecince zaten parani kesintili olsa da geri alirsin.Karsi taraf son noktayi koymadigi icin sürüyor biraz, panik yapmana gerek yok, kesin geri alirsin.O para zaten karsi tarafin eline hic gecmedi,kontosunda dondurulmus halde paypalde öyle duruyor.

prhnblkn
07 Ağustos 2016, 09:53
Satici ebaydeki olayi belli bir zamanda onaylamak zorunda, o zaman gecince zaten parani kesintili olsa da geri alirsin.Karsi taraf son noktayi koymadigi icin sürüyor biraz, panik yapmana gerek yok, kesin geri alirsin.O para zaten karsi tarafin eline hic gecmedi,kontosunda dondurulmus halde paypalde öyle duruyor.
Hoca bilgi icin tesekkürler satici zaten iki hafta önce kauf abbrechen i okeyledi fakat paypal ile ödeme yaptigim para geri gelmedi abbrechen oldugu icin paypal bir sey yapamiyor bundan ebay sorumlumus beni ebay Käuferschutz a yönlendiriyor fakat ben ebay Käuferschutz suc duyurusu yapamiyorum cünkü kauf abbrechen olmus telefon ettim bekleyecekmisim dediler biraz daha bekleyeyim gelmesse rechtshutz um var avukata gidecegim

Bartini 74
08 Ağustos 2016, 23:01
Selam usta. Ben ebayde satici oldugum icin sana sunu söyleyebilirim, merak etmene, panige gerek yok. Para zaten saticinin eline gecmedi. Eger satici kaufabbrechen yaptiysa sorun yok. Ama biraz uzun sürebilir. 2-3 Hafta budurumda normal. Umarim yardimci olabilmisimdir. Saygilar.