PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kicktipp 2016/2017 oynamak isteyenler

Sayfa : 1 [2]

Impostor
20 Mayıs 2017, 19:24
Tebrik ederim Malatya ok78rcp
Ben de en azindan hic hesapta yokken 3. olabildim, Memoli hocam biraz daha gayret etsen birinci olacakmissin yahu, bravo sana da. Seneye ben birinci olacagim insallah, hic olamadim.
Impostor, kusura bakma yerini caldim smilie_ban_005

Edit:
Ya BVB ye Impostor Torjäger bonusu vermis, ben 4. mü olacagim yoksa? Cünkü 4 puan oradan gelmesi lazim.

evet hocam, dortmundun tek artisi oldu benim adima :)

44Malatya
20 Mayıs 2017, 19:58
Tebrik ederim impostor hocam

hOrOz
20 Mayıs 2017, 20:59
@malatya44 smilie_op_011tebrikler arkadaş ..smilie_op_011. ya bir sonunculuktan kurtulamadım gitti

benim tesellimde bende sezonu da sondan birinci olarak bitirdim ok78rcp 016yapma

gelecek sezonda ödüllü yapalım .. mesela oyuna katılan herkes 1€ ile katılsın biraz daha heyecanlı olur sanırım

mxm
20 Mayıs 2017, 21:18
Iyi fikir, 1 Euro az olur da 5 er Euro falan toplayabiliriz, birinciye veririz. Sen banka hesabini ver gönderelim, sonra parayi al kac benden helal olsun juhu
Saka bir yanada

Bu kez ayarlarda lütfen beraberlige daha fazla puan ayari yapalim , o sekilde cok daha canlaniyor olay yoksa böyle 2:1 lerle kalacaksa ben sahsen oynamam seneye. Biz baska bir boardda beraberlige 5 ve 3 puan ayari yaptik ama onun dahi yeterli olmadigi hesaplaninca ortaya cikiyor, tam olan beraberlik 6 puan ve tam olmayan beraberlige de 4 puan ayari gerekiyor. Beraberlik en az alinan sonuc.

hOrOz
20 Mayıs 2017, 21:21
Iyi fikir, 1 Euro az olur da 5 er Euro falan toplayabiliriz, birinciye veririz. Sen banka hesabini ver gönderelim, sonra parayi al kac benden helal olsun juhu
Saka bir yanada

Bu kez ayarlarda lütfen beraberlige daha fazla puan ayari yapalim , o sekilde cok daha canlaniyor olay yoksa böyle 2:1 lerle kalacaksa ben sahsen oynamam seneye. Biz baska bir boardda beraberlige 5 ve 3 puan ayari yaptik ama onun dahi yeterli olmadigi hesaplaninca ortaya cikiyor, tam olan beraberlik 6 puan ve tam olmayan beraberlige de 4 puan ayari gerekiyor. Beraberlik en az alinan sonuc.

hocam ben alıp kaçacak olsaydım geçende Dünya kupasında cebimden 10€ luk Amazon Gutschein vermezdim ..

seneye ayarları orginalde bırakırız ama bence asıl amaç burda sonuçları bilmek beraberlikleri bilmek olmamalı

44Malatya
20 Mayıs 2017, 21:32
Horoz ustam ikimizi de geçen olmadı ok78rcp. Şaşırdığım nokta ney biliyormusun, madmax bu hafta oynamıyor, seni sonunculuktan kurtarmaya çalışıyor, sen yinede saygından dolayı onu geçmiyorsun, helal olsun sonunculuk sana ok78rcp
O hatayı ben yapıp oynamasaydım, hal ortada, hiç affetmezlerdi smilie_ban_005

44Malatya
20 Mayıs 2017, 21:39
gelecek sezonda ödüllü yapalım .. mesela oyuna katılan herkes 1€ ile katılsın biraz daha heyecanlı olur sanırım

Bencede ödüllü daha heyecanlı ve güzel geçer. 1€ az olur ama 2 veya 5€ olur. Ödüller 1.ci den 5.ci sırayı alanlar alır.

mxm
20 Mayıs 2017, 21:43
asıl amaç burda sonuçları bilmek beraberlikleri bilmek olmamalı

Beraberlik de bir sonuc degil mi?
Neyse bosverelim, öyle kalacaksa beni simdiden silebilirsin, kendim yapabiliyorsam cikarim.

44Malatya
20 Mayıs 2017, 21:48
Horoz hocam puan sistemini değiştirmek zor değilse, mxm ustanın önerdiği gibi yapalım. En azından denemiş oluruz.

Memoli1976x
20 Mayıs 2017, 21:59
Tebrik ederim Malatya ok78rcp
Ben de en azindan hic hesapta yokken 3. olabildim, Memoli hocam biraz daha gayret etsen birinci olacakmissin yahu, bravo sana da. Seneye ben birinci olacagim insallah, hic olamadim.
Impostor, kusura bakma yerini caldim smilie_ban_005

Edit:
Ya BVB ye Impostor Torjäger bonusu vermis, ben 4. mü olacagim yoksa? Cünkü 4 puan oradan gelmesi lazim.

Hocam 1 haftayı kacirmasam baya heyecan olacaktı, sağlık olsun kısmet 44malatya ustaya imiş.

TipiTip
20 Mayıs 2017, 22:03
asıl amaç burda sonuçları bilmek beraberlikleri bilmek olmamalı

Ben oynamıyorum
Anlamamda ama ilgimi çeker takip ederim

Beraberlikte bir Sonuç degilmi sence ?

Sporda oldu bitti beraberlik vardır

44Malatya
20 Mayıs 2017, 22:17
Ben oynamıyorum
Anlamamda ama ilgimi çeker takip ederim

Beraberlikte bir Sonuç degilmi sence ?