PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sunulan filmler hakkinda

alkolikkedi
24 Temmuz 2016, 00:16
selamlar,sagolsun arkadaslar cok güzel filmler sunmus,ama burdan indirdigim filmleri kart okuyucuya takip sd karteye kopi edemiyorum,schreibtgeschützt yaziyor,karti tablete takip tabletide pc ye baglayip atim diyorum ozamanda bir film 3-4 saat sürer diyor,siz nasil yapiyorsunuz,acaba daha hizli nasil sd karta atarim bu filmleri,izin icin yolda cok lazim olacak cocuklara,

hOrOz
24 Temmuz 2016, 00:23
selamlar,sagolsun arkadaslar cok güzel filmler sunmus,ama burdan indirdigim filmleri kart okuyucuya takip sd karteye kopi edemiyorum,schreibtgeschützt yaziyor,karti tablete takip tabletide pc ye baglayip atim diyorum ozamanda bir film 3-4 saat sürer diyor,siz nasil yapiyorsunuz,acaba daha hizli nasil sd karta atarim bu filmleri,izin icin yolda cok lazim olacak cocuklara,

sanırım SD kartın bozuk ... yoksa Filmlerde bir sorun yok

eskiden kartların yanında bir şalter olurdu schreibschutz için ama son çıkanlarda var mı bilmiyorum

ama seninki daha çok SD kartin bozuk olduğunu gösteriyor

http://i.hizliresim.com/z4bpg4.jpg

mxm
24 Temmuz 2016, 09:03
O kilit vazifesi gören yer dogru yerinde oldugu halde hala koruma var diyorsa, kart degil, taktigin alette o cengelin karsilastigi nokta arizali demektir.Kartla alakali degil yani, baska okuyucuya takman lazim.Tablette oluyor fakat Wlan üzeri gittigi icin yavas kopyalanir tabiiki.Yeni bir kart okuyucu al sorun cözülür, yada o cengelin oldugu yeri bir klebeband la falan biraz kalinlastirarak dene.Aleti acabilirsen o mekanizmayi anlayabilirsin.Kart korumasi kartta degil, okuyan alette oluyor kisacasi.

http://fs5.directupload.net/images/160724/n3e2n4m6.jpg

alkolikkedi
25 Temmuz 2016, 13:40
Cevaplariniz icin cok tesekur ederim,3 tane sd karti baska adapterle denedim,sorunun yarisini hallettim,sd kari laptopa takinca fortmat atmak zorundasin diyor.karti laptopta formatlayip filmleri yüklüyorum.ve karti tablete taktigimda filmleri görüyorum ama acilmiyor. Tablete vlc ve benzeri video oynaticida indirdim ama acilmiyor. Daha önceleri böyle sorun hic yasamadim.baska cözüm fikirleriniz varmi acaba,lütfen yardim.bu arada tablet galaxi s2 tab, android version 6.01.

hOrOz
25 Temmuz 2016, 15:16
Cevaplariniz icin cok tesekur ederim,3 tane sd karti baska adapterle denedim,sorunun yarisini hallettim,sd kari laptopa takinca fortmat atmak zorundasin diyor.karti laptopta formatlayip filmleri yüklüyorum.ve karti tablete taktigimda filmleri görüyorum ama acilmiyor. Tablete vlc ve benzeri video oynaticida indirdim ama acilmiyor. Daha önceleri böyle sorun hic yasamadim.baska cözüm fikirleriniz varmi acaba,lütfen yardim.bu arada tablet galaxi s2 tab, android version 6.01.

Mx Player +Codecs hepsi playstore de mevcut

mxm
25 Temmuz 2016, 19:44
Filmin tam olarak Formati ve Auflösungu nedir?Belki Auflösungla ilgili olabilir. (1920x1080 mesela) Ya da direk SD Karttan oynatmada data akimi yetmeyebilir, önce kopyala sonra bakmayi dene birde.

alkolikkedi
28 Temmuz 2016, 22:40
yardimlariniz icin cok tesekür ederim,tam 4 tane sd kart denedim ayni sorun,acaba kartlarmi sakat diye saturnden yenisini aldim sirf denemek icin,ve hic sorunsuz oldu,yani sorun benim sd kartlardaymis,isin tuhafi karlari handy de tablette hic sorunsuz kullaniyorum,tekrardan cok tesekürler.