PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbulda sac ektirme

delikanli81
23 Temmuz 2016, 00:39
selam arkadaslar,

trde sac ektiren veya tavsiye edebilecegi bir dr varmi?

murat026
23 Temmuz 2016, 10:05
ben bu agustosta yaptiracam anlastim 1500 euro senin görustugun bir yer varmi ben ordu da yaptiracagim memlekette

delikanli81
23 Temmuz 2016, 11:39
yok kendim icin deil bi marokan arkadas sordu istanbulda varmi diye...

Erol08
05 Ağustos 2016, 09:32
arkadaslar sakin yazin sac ektirmeyin sicakta kafaniz terliyor buda olumsuz etki yapiyor ekilen saclara, ben yaptirdim biliyorum ekilenlerin yarisi döküldü ektirdiyimde hava sicakti almanyaya geldim sansima burasida sicak olsu kafam terleyince yarisi döküldü. İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezi ben burda yaptirdim memnun kalmadim tavsiye etmem.

24erzincanli24
15 Ekim 2016, 21:07
Benimde niyetim var iş yerimde üc arkadaş yaptirdı.iki istanbul farkli yerler diger üçüncü kişi izmirde
Ama bu her üc kisi sonbahar aylarinda yaptirdi.ilkbahar ve yaz ayinda sakın yaptirmayın çünkü saç kökünün ekildigi bölgede terleme olmaması lazım yoksa kökünün ter ve nemden zarar görüp tutmayacagını bu üc arkadaş da söyledi
Diger önemli bir konu izmirde yaptıran arkadaşa yanlış yapmışlar arkadaşın ekim yapilacak yere cogunlukla hep bir yerden sac kökü alıp ekmişler arkadaşın sol tarafı saga göre daha seyrelmiş.o yüzden alınacak kökleri hep bir yerden degil her yerden eşit oranda aldırınız.

sswiss
15 Ekim 2016, 22:24
Benimde Niyetim var ama bu konuda bir cok fikir ve deneyim oldugu icin halen beklemedeyim ,cekimserim.cevremde ektiren kisilerde,bir arkadas 4 defa 2 ayri yerde ektirdi bir türlü düzen tutmadi .diger bir arkadasta resmen belli oluyor ekildigi.diger bir arkadasta 2 defa ektirdi.
iste bu sorunlar beni korkutuyor,simdi gidip ektirecen yok iste 6 ay veya 1 yil sonra yine ektirmen lazim olacak ,buda kötü olur

SesSizliK
16 Ekim 2016, 20:29
OYoY4TcgZqA
https://www.youtube.com/watch?v=OYoY4TcgZqA

https://www.youtube.com/watch?v=lJsYsk52PKI

Mourinho38
14 Aralık 2017, 22:39
genetik sac dökülmesi problemi bende de var ;)

almanya'da sac ektirmenin daha pahali oldugunu düsünüyorum, artan döviz kurundan sonra artik türkiye'de daha ucuza yaptirabilirim diye düsündüm

istanbul, ankara, izmir basta olmak üzere türkiye'de hic sac ektiren var mi aranizda veya tanidiginiz? hangi doktora veya hangi hastaneye gittiniz, yaptirdiniz?

reklamlardaki adamlara güvenemiyorum, sonucta grip olup da doktor aramiyorum yani hassas bir konu

arkada sac dökülmesi yok ama belli bir yerden ön tarafa kadar saglam dökülüyor ve 1 sene icinde fazla birsey kalmayacak gibi, simdiden belli oluyor

bi de ayiptir sormasi ne kadara mal oldu? asagi yukari 5000 tl tutar diye düsüyorum yaniliyor muyum?

sswiss
15 Aralık 2017, 10:01
ustam sac ekim olayi baya bir Level atladi ilerledi ,temiz ortam ve tercübeli ekiplerin yaptigi ekimler sanki iyi gibime geliyor.bende de o sorun var ama bir türlü maddi olarak sac ekime sira gelmediki gideyim :))

senin yazinda demissinki artan döviz kurundan dolayi TR daha uygun diye ,ancak bizim TV lerde gördüklerimiz zaten euro bazindan fiyat vermisler Eee tabi kampanyalar felan filanlarin reklamlarinida TV lerde görüyoruz.

Birde bu Reklamlarini gördügümüz sac ekim merkezleri cok ama cok Uyanik insanlari keriz veya salak görüyorlar buna parmak basmak lazim.Ben bir kac tanesi ile iletisime gectim kafamin resimlerini cektim gönderdim .Benim ön taraf biraz acik ve arka üst taraf biraz acik.
eskiden 2 bin 3 bin veya 4 bin euroya ekiyorlardi simdi ise hepsi hep bir agizdan ,yok iste cok ucuzladi bilmem ne.Adamlara resimleri gönderdim ,adam diyor ha ok kolay hemen yapariz.Eeee nasil peki,simdi gelin ekelim 1300 euro sonrada bir yil sonra gelin ikinci ekimi yapacagiz o da 1000 euro .
dedim kardes sizin bu sac ekiminiz ucuzlamamiski yine eski fiyatlardan gidiyorsunuz sadece taktik degistirmissiniz dedim

genetik sac dökülmesi problemi bende de var ;)

almanya'da sac ektirmenin daha pahali oldugunu düsünüyorum, artan döviz kurundan sonra artik türkiye'de daha ucuza yaptirabilirim diye düsündüm

istanbul, ankara, izmir basta olmak üzere türkiye'de hic sac ektiren var mi aranizda veya tanidiginiz? hangi doktora veya hangi hastaneye gittiniz, yaptirdiniz?

reklamlardaki adamlara güvenemiyorum, sonucta grip olup da doktor aramiyorum yani hassas bir konu

arkada sac dökülmesi yok ama belli bir yerden ön tarafa kadar saglam dökülüyor ve 1 sene icinde fazla birsey kalmayacak gibi, simdiden belli oluyor

bi de ayiptir sormasi ne kadara mal oldu? asagi yukari 5000 tl tutar diye düsüyorum yaniliyor muyum?

zirdeli79
15 Aralık 2017, 20:37
slm benim is arkadasi yaptir yok böyle bir sey suan hayret icindeyim system bu kadarmi gelisir gecen sene suabatta yaptirdi suan ne bicim yaa sac insani nasil degistiriyor anlamadim ama iyi yapmislar bende gitcem nasip olursa

isvecklinik

sswiss
19 Aralık 2017, 21:44
isvec klinik norvec klinikmi oldu galiba

Ertekin
25 Aralık 2017, 20:02
Selam arkadaslar ben kayseride gecen sene 3000 kök sac ektirdim 800 euroya.cokta memnunum.so-ep klinigin adi.internetten bakabilirsiniz.bugün tesadüfen tv de gördüm adamin biri sac ektirmis ama arka tarafi acayip kötü yara olmus.siz siz olun önce arastirin ektireceginiz klinigi ve doktoru.saygilar

sinanffm
25 Ocak 2018, 09:01
merhaba arkadaslar
yasim 35. saclar acilmaya basliyor. sac ektirmek istiyorum istanbulda.
yaptiran arkadaslar bilgi verebilirlermi nerde uygun fiyata yapiliyor

Mister
25 Ocak 2018, 13:11
Ben cok yerle görüsdüm birdaki ayin 18.de hospital hastanesinde yapdircam 1800 5 gün istanbul
https://m.facebook.com/MehmetAkilSacEkimiEsteMyLife/?locale2=tr_TR
Mehmet akil bu doktoru arasdir bak hem bircok ünlü oyuncularinda sac ekimi yapmis
Bu arada 1800 hepsinicinde yani Hotel ilaci sampuan felan
Ben 300€ yada buldum 1000€ da bence ucuza bakmayin merdiven alti degil saglam yer olsun hem mehmet akil Garanti veriyor yapdigi operasyona

SesSizliK
25 Ocak 2018, 14:02
Ben cok yerle görüsdüm birdaki ayin 18.de hospital hastanesinde yapdircam 1800 5 gün istanbul
https://m.facebook.com/MehmetAkilSacEkimiEsteMyLife/?locale2=tr_TR
Mehmet akil bu doktoru arasdir bak hem bircok ünlü oyuncularinda sac ekimi yapmis
Bu arada 1800 hepsinicinde yani Hotel ilaci sampuan felan
Ben 300€ yada buldum 1000€ da bence ucuza bakmayin merdiven alti degil saglam yer olsun hem mehmet akil Garanti veriyor yapdigi operasyona

evet bende bu doktoru tavsiye ediyorum saglik programlarinda görüyorum üstelik sosyete tabir edilen elit kesime hizmet veriyor, operasyon öncesi sonrasi tecrubelerini mutlaka burada paylas bu konuda cok soru oluyor forumda faydali olur ihtiyaci olanlar icin.

Mister
25 Ocak 2018, 14:08
Operason oncesi dikat edilmesi gerek
Kan sulandirci madeler agri kesici alkol sigara minimuma mümkünse
Komple sigarayi birakmak 10 gun
Operasyon sonrasida 10 gün aynisi
Operasyon sonrasi kafaya asla kask sapka yasdik degmiyecek fermanli kasak gomlek giymek lazimis
Ilk önce allaha sonra mehmet akile gunvenerek türk hekimlerine guvenmek
Ve tam olarak bilmiyorum 2 veya 3. Ay sonra saclar dökülüp
Yeniden büyüyecekmis hadi hayirlsiok78rcp

Haci Sakir
02 Şubat 2018, 02:52
Selam Arkadaslar,

ben ektirdim ve malesef saclarin cogu yine döküldü.
3 graft, 2500€ verdim ve Estahair de ektirdim. Hic tavsiye etmem. (aradan 5 sene gecmistir)
Hanim ile birlikte Istanbulu gezelim hemde sac ektireyim diye gidmistik.
Sac ekimi 8 saat sürdü arkadasler. Kafama yidigim inneleri saya saya bitiremedim.
O Agriyi bir daha cekmek istemem. 30 inneden sonra saymadim.
Saclari arka kismindan teker teker alip bos yerlere ektiler.
Simdi nasil yapiyorlar bilmiyorum ama ben bir daha sac ektirmem!
Hanim beyenmese beyenmesin yav. ;)

Osmanbey34
02 Şubat 2018, 13:23
Usta aradan 5 sene gecmis . Technik ilerledi. Örnek ben 10 sene önce göz tedavisi oldun ve halen memnunum. ama cihaz ve Technik ler cok ilerledi.

benim arkadaslar cok memnun. tabiki bu kisiden kisiye değişe bilir.

ben gecen hafta istanbula gittim ve cok arab vardi. ve cogunun kafasında estehair reklamı vardi......

bide söyle birsey var arkadaslar cogu bi kez daha gidecekler .....
------

düsünün tasının cok zor bi karar . kolay gelsin

Selam Arkadaslar,

ben ektirdim ve malesef saclarin cogu yine döküldü.
3 graft, 2500€ verdim ve Estahair de ektirdim. Hic tavsiye etmem. (aradan 5 sene gecmistir)
Hanim ile birlikte Istanbulu gezelim hemde sac ektireyim diye gidmistik.
Sac ekimi 8 saat sürdü arkadasler. Kafama yidigim inneleri saya saya bitiremedim.
O Agriyi bir daha cekmek istemem. 30 inneden sonra saymadim.
Saclari arka kismindan teker teker alip bos yerlere ektiler.
Simdi nasil yapiyorlar bilmiyorum ama ben bir daha sac ektirmem!
Hanim beyenmese beyenmesin yav. ;)

az-61
21 Eylül 2023, 18:24
sizce istanbul yada Turkiyede en kaliteli ve guvenilir sac ekimi klinigi yada hastahanesi neresidir

Ozanonur38
24 Eylül 2023, 11:05
sizce istanbul yada Turkiyede en kaliteli ve guvenilir sac ekimi klinigi yada hastahanesi neresidir

En iyisi diye söylemek zor olur. Bunun icin hepsinde bir tercübe olmasi lazim :) Ben 2 yil önce Estecenterda yaptim. Saclar bütün alanda eksik oldugu icin ön tarafi daha cok sIklastIrdilar. Arkaya dogru daha cok olabilirdi ama esne ne Sakaldan ancak bukadar sac teli cikti

sswiss
25 Eylül 2023, 11:35
Benim Tavsiyem

git kendi memleketine ,Neresiyse(istanbul Haric) veya TV de Reklami olmayan bir yeri arastir bak bana tesekür edeceksin.

TV Reklamlarindakiler ve sansanli Reklamlari olan ucak otel araba telefon hediyeli reklamlari olanlari hemen ciz at cöp e

Ben de o reklamlara uyup dis icin istanbula gittim,hatta isminide verim Denthal Termin

sifir memnun kaldim ve verdigim paranin yarisina daha kaliteli hizmet alinacagini garanti ederim baska sehirlerde.

bir arkadasim Konyada sac ektirdi 600 euro ya eski sacini biliyorum ve ekilmis saci süper olmus
diger arkadasim düsünün o kadar saglik turizimde bilinen bir yer olmayan Maras ta ektirdi 400 euro ya o da harika görünüyordu

arkadaslar istanbul hizmetden kaliteden hijyenden önce eurolari düsünüyor ve reklam konusunda level atlamis bir saglik turizm sehri olmus

bir heyacanla gidiyorsun parayi veriyorsun ama hizmet alamiyorsun

ben dislerimi yaptirirken bir sac ekim merkezine gittim Atasehirde

disaridan binaya bakinca unltra lux receptiona girince ultra lux ama az daha ileriye gidince resmen kasap

calisanlar berbat durumda üzerilerinde kanlar berisan durumda

yaklasik 10 oda kapisi yan yana ve kapilarin önünde yaklasik 15-20 kisi kafasi sarili oradaki muasebe calisanina her dilden seslerle kimisi dolar kimisi euro veriyordu

kurban bayraminda kurbanlik alir gibi bir durum vardi :))

o zaman sordum (2 yil önce ) 1200 euro istedi benden ilk seans icin ve bir yil sonra ikinci seans icinde ayni ücreti istedi PRP ve ilaclar sampuanlar haric

emin ol,bak git memleketini arastir ,yada cevre komsu memleketlerini arastir

süper hizmet ve daha da ucuza yaptirirsin

istanbul fena durumda hic tavsiye etmiyorum hic bir saglik tedavisi icin

nacizane fikrim