PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde nereleri görmeli veya gezmeli ??

elektroniker
04 Temmuz 2016, 10:44
merhaba arkadaslar

allah nasip ederse -- bir kac gün izmirin icinde bir kac günde özdere/ahmetbeyli de kalicagiz

sizlere sorum -- 2 yerde 30-50 km civarinda sizin tavsiye edeceginiz gezilecek/görülecek yerler

simdiden tesekkürler

sadik
04 Temmuz 2016, 11:21
Efes ve meryem ana birde sirince köyü var gide bilirsin selcukta

elektroniker
04 Temmuz 2016, 11:44
daha böyle nasil yazsam - manzara, ailece eglenicek, yiyecek vs......

dreamceng
04 Temmuz 2016, 12:20
kardes belki konu ile ilgisi olmiyabilir ama cok suriyeli var 4 gun önce benim yegenin cantasini carpdilar bel cantasini herseyi icindeymis,dikkat et,hepsi hirsiz

bellali
05 Temmuz 2016, 00:11
izmire gideceksen kordonda oturup bir cay icmelisin.konaktaki saat kulesinde fotograf cektirmelisin ve bu saat kulesinin etrafinda güvercinlere yem verebilirsin.vapura binip karsiyakaya gecebilirsin bu arada simit pardon gevrek almayi unutma martilar icin.alisveris yapmak istiyorsanda karsiyaka tarafindaki bostanli pazarina gitmeni tavsiye ederim.sadece carsamba günleri kuruluyor.burda alacagin bir tshirt orada sadeec 2 lira.a dan z ye hersey var pazarda.

elektroniker
05 Temmuz 2016, 09:32
izmire gideceksen kordonda oturup bir cay icmelisin.konaktaki saat kulesinde fotograf cektirmelisin ve bu saat kulesinin etrafinda güvercinlere yem verebilirsin.vapura binip karsiyakaya gecebilirsin bu arada simit pardon gevrek almayi unutma martilar icin.alisveris yapmak istiyorsanda karsiyaka tarafindaki bostanli pazarina gitmeni tavsiye ederim.sadece carsamba günleri kuruluyor.burda alacagin bir tshirt orada sadeec 2 lira.a dan z ye hersey var pazarda.

evet -- aynen böyle :)

özdere ve ahmetbeyli tarafi ???

bi kusadasi var biliyorum 25 km civarinda

selamlar

bellali
05 Temmuz 2016, 10:56
evet -- aynen böyle :)

özdere ve ahmetbeyli tarafi ???

bi kusadasi var biliyorum 25 km civarinda

selamlar

sizlere sorum -- 2 yerde 30-50 km civarinda sizin tavsiye edeceginiz gezilecek/görülecek yerler ??? 25km nerden cikti???

moralist
05 Temmuz 2016, 11:42
Esyaniza mukayet olun hirsizlik bayagi cogalmis suriyeliler yüzünden

elektroniker
05 Temmuz 2016, 12:27
sizlere sorum -- 2 yerde 30-50 km civarinda sizin tavsiye edeceginiz gezilecek/görülecek yerler ??? 25km nerden cikti???

sunu demek istedim

özdere/ahmetbeyli civarinda tek kusadasini biliyorum -- oda 25 km ahmetbeyliden

evet iki yerden de 30-50 km civarinda gezilecek/görülecek yerler ariyorum

bornova
05 Temmuz 2016, 16:36
kardes ben izmirli olarak sana tavsiyem izmiri gezeceksen kordonnu gez vede asansöre git meni öneririm güzel yemekte yersin güzel de oturup manzarayi seyrederkende cayini veya kahveni icebilirsin cok güzel bir yer, saat kulesinden yürüyerekte gidebilirsin,700veya 800 metre falan, cesmeyi de gezmeni tavsiye ederim cesme alacati cok güzel dir iyi tatiller kardes....

kokitsch
05 Temmuz 2016, 23:17
boyoz yemeyi unutma24edq50

elektroniker
07 Temmuz 2016, 09:48
ahmetbeyli/özdere tarafinda neler var ??

tolga1903
07 Temmuz 2016, 10:03
Tatil beldesi görülecek gezilecek pek yer yok
İzmir yaklaşık 4 saatte gezersin,kemer altı var
Kapalicarsi misali ama çeyreği kadar değil.
Tabiki güzel bir ilimiz ama gezip görülecek pek bir yeri yok ilçeleri ise tatil yapıp kafa dinlemek için mükemmel

BYsabir
05 Şubat 2017, 01:54
Tatil beldesi görülecek gezilecek pek yer yok
İzmir yaklaşık 4 saatte gezersin,kemer altı var
Kapalicarsi misali ama çeyreği kadar değil.
Tabiki güzel bir ilimiz ama gezip görülecek pek bir yeri yok ilçeleri ise tatil yapıp kafa dinlemek için mükemmel

Arkadasim izmiri 4 saatte gezersin yazmisin??? Yapmayin lütfen biliyorsan konus bilmiyorsan susacaksin ,Amacim seni kirmak degil ben bir izmirli olarak yadirgadim .

tolga1903
05 Şubat 2017, 08:46
Kırmak değil ise niye saçma sapan ,yorum yapıyorsun,bilmiyorsan susacak sin diye
Çok eskimiş Konu ,Sen mademki biliyorsun,
Gezilecek yerleri yazıver buraya Herkes aydınlansın

gamberoglu2000
05 Şubat 2017, 10:58
gercekten arkadaslar soyle toparlayarak yazsaniz a-z cok guzel olur bu sene gidersem bende gezerim bende aydinliyim ilcelerin hepsini gezdim izmire hava alani ve konsolosluk haric hic gitmedim.

misterno
08 Şubat 2017, 17:00
her sene iki hafta izmire giden biri olarak

olabildigince erken gidin yani ertelemeyin. Kusadasi mesela bir sehire donusmus. Koskoca tepelere daglara bile 15 katli binalar dikmisler. Herhalde TR nin en cirkin sehri olma yolunda ilerliyor

Civardaki butun elma veya uzum bahcelerinin hep cevrilmis tellerinin uzerinde satilik ilanlari var. Herkes tarlasini muteahhite satma pesinde. Ornegin herhangi bir koy pazarina gidiyorsunuz hesapta koy pazari ama saticilari gorseniz hepside sehirli gibi. Pazarda satilan hicbir sey dogal veya organic degil. Evet sehirdeki ve Almanyadaki domateslerden daha lezzetli ama hicbirisi organic degil hele yumurta yogurt tereyagi gibi gidalardan uzak durum

Cesme ise eski Cesme degil. Cesme nin icine TOKI insaat yaptigi icin orada calisanlari plajda gorebilirsiniz. Daha fazla yorum yapmiyorum siz anladiniz

Izmir de araba kiralayin ama araba ile Izmir in icine pek girmeyin ben gecen yaz Mordogan ve Bozburuna gittim cok guzeldi cunku insaat azdi. Ama heryerde temel atilmis insaatlar goruyorsunuz. Insanin ici burkuluyor uzuluyorsunuz. O kadar cok agac kesilmiski

Kusadasi Didim Mordogan Bozburun Cesme gezin tozun. Araba kiralayin en guzeli o. Adnan Menderes havalimaninda Renault Fluence I 100 TL ye kiraladim ve otomatikti inanilmaz ucuz bence.