PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arabayla türkiyeye araba parcalari götürmek

fuk_18
01 Temmuz 2016, 02:13
arkadaslar burda arabam motorschaden oldu bende yaptirmak yerine parcalarini satayim dedim, türkiyeden bir kac parcaya talep var agustosda izine giderken götürmek istiyorum sorun yasarmiyim acaba gümrüklerde ?

acemi iste
01 Temmuz 2016, 04:01
arkadaslar burda arabam motorschaden oldu bende yaptirmak yerine parcalarini satayim dedim, türkiyeden bir kac parcaya talep var agustosda izine giderken götürmek istiyorum sorun yasarmiyim acaba gümrüklerde ?
inan tümden sansina kalmis desem yeridir ben audi sansumani götürdüm(kullanilmis) gümrük istediler baya bir seruven yasadik gecen sene de benim kayinlar mercedes balatasini orda degistirmek istediler gümrükte gecmesine izin vermediler malesef gümrük istediler oda baya bir tuzlu geldigi icin emanete biraktilar dönüste alip geldiler

Mafyan
01 Temmuz 2016, 07:05
Depraj balatasinimi yoksa fren balatalarinimi gümrük istediler?

fuk_18
01 Temmuz 2016, 15:06
birde türkiyeden bir arkadasim arabasi icin Frontlippe istedi 169 euroya aldim bu ürünü arabayla sokarken sorun cikartirlarmi veya faturayi dusukmu yazdirayim turkiyede vergisi siniri nedir bilen varmi ?

acemi iste
01 Temmuz 2016, 19:28
Depraj balatasinimi yoksa fren balatalarinimi gümrük istediler?

Depraj balatasi

fatih18
01 Temmuz 2016, 21:59
Araba parcaları gumruge taabi.

Yigido
03 Temmuz 2016, 16:32
parcalari almanyada satsan fark cok var mi