PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Osmanlı Kahvesi Bilen Tanıyan varmı

TipiTip
30 Haziran 2016, 15:55
Arkadaşlar internette OSMANLI KAHVESİ

diye bir Kahve gördüm ilgimi çekti

Kahve içmesini çok severim
ama bunu denemek nasip olmadı

İçinizde içen deneyen varmı ?

www.ottomancoffee.de

İçen deneyen varsa lütfen tecrübelerini paylaşsın

mkbuminhan
30 Haziran 2016, 16:22
müsteri yorumlari var sayfanin altinda

TipiTip
30 Haziran 2016, 16:32
müsteri yorumlari var sayfanin altinda

Acaba Doğrumu ?

Oraya istediğini yaz sayfa yöneticisi olarak

Belki içimizde içen deneyen vardır diye burda sordum

guengoer52
01 Temmuz 2016, 00:07
Son günlerin cazibeli kelimesini ticari fırsata çevirme gayreti içinde olan fırsatçının işidir

feza
01 Temmuz 2016, 00:52
ben osmanli kahvesini 2 sene önce TR gittigimde tadmisdim cok güzel tadi var. TR´ye gittigimde sürekli getiriyorum. piraz pahali ama o parayi deger. 6-7 cesit karisimli degisik kahve markalarida var. denemenizi tavsiye ederim pisman olmazsiniz.

gentlement
01 Temmuz 2016, 08:14
kardes, bu bildigimiz standart Türk Kahve´si. Milletin ilgisini ceksin diye Osmanli Kahvesi diye isim koymus. Türk Kahvesininde envai cesit degisik aromali olanlari var...

feza
01 Temmuz 2016, 15:55
kardes, bu bildigimiz standart Türk Kahve´si. Milletin ilgisini ceksin diye Osmanli Kahvesi diye isim koymus. Türk Kahvesininde envai cesit degisik aromali olanlari var...

ilgi cekmek icin osmanli ismini koyduklarini bilemem ama kahve ile birlikde 8 cesit ürün karisimi (8in1) oldugundan dolayi tadi güzel. degisik markalarda var kervansaray vs...

bellali
01 Temmuz 2016, 23:54
Hazir konu Türk Kahvesinden acilmisken ; Gecen hafta Duisburg ta bir Türk bakkalinda Gördüm Hazir Türk kahvesi.Bildiginiz nescafeler gibi 3ü 1 arada misali...35 cent idi sanirim fiyati.her zaman 5-10 tane alirdim böyle degisik seyleri görünce ama ne yazikki tadi hep kötü cikardi cöpe atardim.bu sefer 1 tane türk kahvesi denemelik aldim tadi hala damagimda.tavsiye ederim.

Putkiran
02 Temmuz 2016, 03:36
Selamun aleykum. Ben 2 ay once turkiyeden bikac paket getirdim. Normal turk kahvesindeki aciligi vermiyo. (Kahve sevenler bilir) Ama tadi guzel. Degisik karisimlar var icinde tavsiye ederim. Ebay da gordum asiri pahaliydi. Konu yu biraz daha erken acmis olsaydin sana bi paket gonderirdim. Maalesef benim paketler bitti. Ama kahve den anlayanlara en iyisi sade turk kahvesi..

TipiTip
05 Eylül 2016, 18:24
Bugün tekrar sipariş vericen Kave süper çıktı

hOrOz
05 Eylül 2016, 19:02
Bugün tekrar sipariş vericen Kave süper çıktı

sayfasında 6.90€ + DHL Päckchen 2kg: 2,59 €