PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izinden hemen sonra arabanin tüvü bitiyor

gizemm
27 Haziran 2016, 22:34
Slm arkadaslar Allah nasip ederse 30 temmuz Vatana yolculuk var , 3 haftaligina ve 9 uncu ayda arabanin tüv bitiyor yollarda bir sorun olurmu ? simdikten herkese kazasiz belasiz yolculuklar ve guzel bir izin dilerim .

deli-kadir
27 Haziran 2016, 22:46
Arabanin tüvü kimseyi ilgilendiren bi durum degil, Almanya´da haric elbette. Ben daha hic bir zaman birilerinin durdurup tüve baktigini hatirlamiyorum. Icin rahat olsun, izinden sonra sakin bi sekilde yaptirirsin

akbaba
27 Haziran 2016, 22:49
bence hic sorun olmaz.zaten Temmuz sonu döndügünde arabada tüv var.
bildigim kadar sila yolunda tüv kontrolü yok. sadece arac kimin üstüne kayitli diye bakiliyor.
Allah hepimize kazasiz-belasiz gidip-gelmeyi nasip etsin.

gizemm
27 Haziran 2016, 23:04
Tesekkürler arkadaslar , icim baya bir rahatladi , herkese guzel izinler dilerim saygilarimla

Sdt
27 Haziran 2016, 23:22
sselamlar,
ben de yeni konu acmadan sorayim,
benim de önümüzdeki hafta tüv bitiyor ve bu ara Türkiye'ye gidecegim (arabasiz),

evin önünde kalacak araba, sorun olur mu dönünce yaptirsam?

gizemm
27 Haziran 2016, 23:28
Araba ile gitmeyecegin icin sorun olmaz , gelince yaptirirsin ..

Dadaloglu
28 Haziran 2016, 03:11
Bir sorun olmaz.

Konyali
28 Haziran 2016, 16:25
saygilar bende gecen sene ciktim tr ye.Dönuste Tüv ü bitmisti.Sirp farkina vardi ve arabayi bagladi.Yarin burda service tüv e felan gircek diye.Sonra 2 Karton sigara aldim biraktilar serefsizler.Halbuki onlari ilgilendiren bir konu degil.Adam Fahrzeugausweisdaki o Tüv mühürünuü gördü.Bende fazla ugrasmiym diye artik sigaralari alip arabalarina koydum.(Arkada duran mavi arabanin bagaji acik oraya birak dedi p..... ) Sonra evraklari verip biraktilar.
Sana tavsiyem Tüvünü felan yaptir.Zaten Sirplardan baska bi ülke de sorun cikarmaz.
Saygilarimla

deli-kadir
28 Haziran 2016, 18:58
Arkadaş ne çirkef ne Türk düşmanı bu Sırplar. Eskiden kalma yaraları var adamların