PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 kisilik 2 yetiskin ve 3 cocuk olmak üzere tesettürlü hotel

elromano
26 Haziran 2016, 10:11
selamün aleyküm

biz 5 kisi 2 yetiskin ve 3 cocuk olmak üzere Herbstferiende tesettürlü hotel ariyoruz... fiyatda uygun veya bildiginiz bir yer varmi? ucak bileti dahil hotel full...

SesSizliK
26 Haziran 2016, 15:11
http://http://www.tesetturoteller.com/index.php

aab38
26 Haziran 2016, 18:33
selamün aleyküm

biz 5 kisi 2 yetiskin ve 3 cocuk olmak üzere Herbstferiende tesettürlü hotel ariyoruz... fiyatda uygun veya bildiginiz bir yer varmi? ucak bileti dahil hotel full...

http://www.islamitatilyerleri.net/tr/antalya-otelleri

atsiz77
26 Haziran 2016, 19:37
bera, şahinn hotelleri güzel direk hoteli ararsan fiyatları öğrenirsin ve hatda pazarlık yapma imkanında var.
eğer kombasan hissen varsa bera hotelde indirim alırsın.

yanlız ucak biletini kendin alman gerek, hotel transferi havaalanından hotel hizmetleri var

ali87
27 Haziran 2016, 14:31
ben caprice thermal didime gecen sene gitdim ve cok cok memnun kaldim,

Gercekler
27 Haziran 2016, 22:53
Tesettürlü otel tam olarak ne oluyor ya? Hayir sundan sorudum, http://www.islamitatilyerleri.net/tr/antalya-otelleri sayfasina girince ilk bana Hadise'nin gelecegini gösteriyor. Hadisenin ben daha hic giyinik halini görmedim desem yalan olmaz herhalde. Nasil oluyor simdi tam olarak bu is islamiyete uygun otel? ...Gülmekten koptum ya...Hayir ilahi sanatcilarini getirse anlayacagimda, Hadise uygunsa bilmiyorum artik...Kapali cikacaginida sanmiyorum Hadise'nin...

neco54
27 Haziran 2016, 23:58
ben caprice thermal didime gecen sene gitdim ve cok cok memnun kaldim,
Islami Hotelmi ?
Gidin arastirin, orda calismis elemanlara sorun. Ne gibi pisliklerin döndügünü.
Burda yazmak bile istemem.

SesSizliK
28 Haziran 2016, 01:02
Islami Hotelmi ?

neco tam olarak yazarmisin bizde bilelim

SesSizliK
28 Haziran 2016, 01:08
herkes gittigi yeri yaziyor o zaman bence en iyisini yazayim 2 defa gittik sahin paradis büyük yesillik alan pilaj havuz vss her seyiyle ferah ve güzel bi yer tek skintisi antalya merkete 100 km falan.

bazi arkadaslar islam din vss diyorlar bu otellerin tek artisi hanimlar icin sadece hanimlara ait yüzme bölümleri hamamlari aksamlari eglence diskolari falan vss hanimlar icin uygun yoksa, erkekler plajinda hasema vss ne olursa olsun kadin erkek ayni alanda yüzülüyor hatta bazi mayolu kadinlar plajin sakin kösesine gidip sözde erkeklerden uzakta mayo bikini denize girenlerde gördüm. :)

Gercekler
29 Haziran 2016, 00:10
Din min ile alakasi yok. Para tuzagi. Hic geregi yok. Sikinti kafamizin icinde.

Skywalker
29 Haziran 2016, 01:52
Neco!!!!!!!!!!

bizde baya bu islami Muhafazakar otellere gittik kaldik ve ailece güzel bir Tatil gecirdik....
Hicbirnde ICKI, FUHUS, DOMUZ ETI, TANGA SOV, EROTIK-TIYATRO GÖSTERI gibi pislik görmedik!
Sen neden bahs ediyorsun????

posoflu007
29 Haziran 2016, 02:36
Islami Hotelmi ?

Sa bi bildiyin varsa paylas bizde bilek

Sah
29 Haziran 2016, 03:02
Islami Hotelmi ?

Bende yillardir capris otele giderim senin degiginin tam aksini yasadim, tam islami usullere göre hic bir sikinti yasamadim, hatta benim kayinconun buzdolabinda alkolsuz bira vardi onu bile kabul etmediler, tabiki dört dörtlük degil ama bizim gidecegimiz güzel bir otel herkeze tavsiye ederim.

akdenizli33
29 Haziran 2016, 04:17
arkadaslar yeni bir kac otelde ben tavsiye edeyim.Alanyada wome delux.ve..Esra Palace Hotel

Ewigkeit111
14 Temmuz 2016, 07:58
Esra Palace Hotel otelden uzak durunuz... otelkolik.com üzerinden yapılan rezervasyonlardan da uzak durunuz... tecrübeyle sadık...

Galaxy3764
14 Temmuz 2016, 10:08
Niye yazmiyorsun?
Biliyorsan, basina her hangi bir olay gelmisse yazda ilgilenenlerde duysun.
Ortaya bir laf atip bütün islamie konsepte calisan otelleri zan altinda birakman dogru degil.

furkan1301
26 Kasım 2016, 13:18
2 ay önce Didim, Caprice Hotele gittim.
Neco kardeşimiz ne duydu da şikayet ediyo şuan bilmiyorum. Konuyu açan arkadaşımız islami bir hotel arayışında. Caprice'de diğer bir arkadaşımızında dediği gibi avantajlı yanı kadınların kendine göre bir havuz, hamam, eğlenebilecekleri 'Kadınlar matinesi' diye adlandırılan bir eğlence bölümü var. Yeme içme bölümü karışık. Adamların havuzu ve hamamıda elbette ayrı.
Zaten bu tür hotellerin en büyük avantajıda kadınların erkeklerden ayrı bir bölümde rahat bir şekilde hareket edebilmeleri. Çünkü diğer, normal hotellerde eşimizin açık bir havuzda kadın erkek karışık bir havuza girmesini istemeyen kardeşlerimiz için bu hoteller bir numara.
Denizde, erkek, aile bölümü ve kadınlara özel bölüm olarak da ayrıyetten üçe bölünmüştür.
Neco kardeşimiz 'pislik' diye neyi kast ettiğini doğrusu bende çok merak ettim.
Saygılar, sevgiler.

turgutgs
26 Kasım 2016, 15:07
Buradaki yorumlari okuyunca bende birseyler yazma ihtiyaci duydum, öncelikle söylemeliyimki ben normal otellerde tatil yapiyorum islami otellere gidenlerede saygi duyuyorum fakat burada okudugum bir yazida arkadas öyle bir yorumda bulunmuski sanki normal otellere gidenlerin hepsi fuhus ve pisligin icinde, insanin aklina söyle bir soruda gelmiyor degil islami otellere giden herkes cok dogru ve dürüst insanlarmi acaba? Bir diger arkadas aslinda bir cümleyle herseye aciklik getirmis; hersey hikaye aslinda tüm sıkıntı kafamìzin icinde, SAYGILAR!

Galaxy3764
26 Kasım 2016, 20:00
Bir deli kuyuya tas atmis 40 akilli bu tasi cikaramamis diye bir laf vardir.
Arkadasimiz sagolsun bir soru sormus her kafadan yorum gelmis hakli veya hakli degil.Konuyla alakasi olmayan yorumlar olmus.
Istiyen istedigi yere gider kimseyi elestirmeye kötülemeye kimsenin hakki yok.
Tabii Yorumlarda hakli olanlar yok degil var. Ama birakinda Insanlar kendilerine göre dogru bildigini yapsin.

Osmanbey34
27 Kasım 2016, 01:28
https://www.selgebeachhotel.com/de/

ben bu holtele bir kac kere gitim simdi tesettür konzeptine gecti ve tavsiye ederim. genel anlamda bence negativ yazmak bence iyi degil herkez burada postiv yaziyor.

EYOZGAT
05 Aralık 2016, 23:23
www.halalbooking.com
Cok guzel site

D.J.El-Rey
29 Ağustos 2017, 21:33
www.halalbooking.com
Bu siteyi tavsiye edebilirmisiniz?

Selge Beach ,Elvin Deluxe, Hotel Karaburun ,Atlas Beach veya Modern saraylar da tatil yapan oldu mu?

Yada Alanya bölgesinde baska bir Hotel tavsiye edebilirmisiniz?

atsiz77
29 Ağustos 2017, 21:51
Ben bu sene 7 gece kaldım selge Beach hotel'de. Hotel güzel memnun kaldım tavsiye edebilirim. Rezervasyonu erken yapmaya bak Ocak aylarında baya indirim oluyor ozaman.

Osmanbey34
29 Ağustos 2017, 22:09
http://www.bilder-upload.eu/thumb/ddb7bd-1504037270.png (http://www.bilder-upload.eu/show.php?file=ddb7bd-1504037270.png)

Ben bu hoteli 2016 tavsiye ettim cok güzel bi hotel. ben kendim bu hotele 3 kere gittim ilk kez 15 sene önce. o zaman bile cok güzel di. tanitim videosu ekledim. Genel Müdür Halil Kaftan dayimizdir. gidenler selamimi iletsin.

https://youtu.be/tFWtEes3zh8

Ben bu sene 7 gece kaldım selge Beach hotel'de. Hotel güzel memnun kaldım tavsiye edebilirim. Rezervasyonu erken yapmaya bak Ocak aylarında baya indirim oluyor ozaman.

Osmanbey34
29 Ağustos 2017, 22:19
Bence hic arama selge beach cok süper bir hotel. hotel manavgat kizilagac ta. cok büyük ve konzepti güzel bi hotel. animation programi, yemekleri, odalari süper ! ben bu sene misira gittim. 15 sene önce gittim selge beach o zaman, bugünün misir da ki hotelerden daha güzel di.

baska bi konudada yazdim. trden direk rezervazyon yapa biliyorsunuz örnek https://www.jollytur.com

halalbooking .. bu sirket nerde bilmiyorum. onun icin en güzeli almanyadan yada tr den rezervazyon yap. yabanci sirketlere dikkat et.

www.halalbooking.com
Bu siteyi tavsiye edebilirmisiniz?

Selge Beach ,Elvin Deluxe, Hotel Karaburun ,Atlas Beach veya Modern saraylar da tatil yapan oldu mu?

Yada Alanya bölgesinde baska bir Hotel tavsiye edebilirmisiniz?

D.J.El-Rey
30 Ağustos 2017, 12:11
Selge Beach bizim de hosumuza gitt ama malesef daha fiyat alamadik,ne mail nede Telefonla ulasamadik.
Hotel Karaburun Temmuz 2018 icin 3 büyük bir cocuk fiyati 7 günlügü 1335 Euro.
Modern Saraylar 1 Hafta 1280 Euro istedi.
Rezervasyonu Direkt Hotele de yapilabiliniyor,Hotel Karaburun misal yarisini pesin yarisini da Hotele gidince ödeme kabul ediyor,bir nevi iki taksit oluyor.

Osmanbey34
30 Ağustos 2017, 12:43
arkadas bu isler mail ile olmaz. tr nin systeme baska. mail atarsan adamlar geri dönmez. bence yazdigin fiyatlar iyi. selge beach tahminin daha pahalidir . en az bi 500 euro daha fazla ödersin.

Selge Beach bizim de hosumuza gitt ama malesef daha fiyat alamadik,ne mail nede Telefonla ulasamadik.
Hotel Karaburun Temmuz 2018 icin 3 büyük bir cocuk fiyati 7 günlügü 1335 Euro.
Modern Saraylar 1 Hafta 1280 Euro istedi.
Rezervasyonu Direkt Hotele de yapilabiliniyor,Hotel Karaburun misal yarisini pesin yarisini da Hotele gidince ödeme kabul ediyor,bir nevi iki taksit oluyor.