PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hannover (langenhagen) havaalanina yakin park yerleri

osman33
24 Haziran 2016, 13:58
selam arkadaslar nasipse 9.7.16 izne gidecegiz.langenhagen havaalanina yakin uygun veya bedava park yeri tavsiyeniz varmi. havaalanin kendisinin var ama 70 eurodan yukari dogru gidiyor.dönüs 15.8
simdiden tsk.

Canki
24 Haziran 2016, 15:31
A.Selam

Hemen havaalanın yakınlarında yapan şirketler var. Havaalanına, hem bırakıyorlar hem alıyorlar sizi. Fakat kendim hiç yapmadim, yani fikrim ve tecrübem yok. O yüzden herhangi bir şirketi tavsiye edemicem. Google'den bakarsan hemen bulursun zaten.

nitem09
24 Haziran 2016, 15:42
slm ben 3 kere filan park yaptim 3 haftalik filan 50 euro ödüyorsun havalimanina 1,5 kim uzaklikta shuttlebus var her Zaman seni oraya götürüp getiriyor 10 dakikada bir süper tavsiye ederim .

oemer45
24 Haziran 2016, 16:34
selam havalimanın girişindeki sağtaraftaki açık otopark
engüzeli fiyatı uygun bus ile getirip götürüyorlar ben hep
oraya park ediyorum tavsiye ederim.

ozy_1976
25 Haziran 2016, 02:46
önceden reservieren yapmak gerekiyormu ?
co sakin bir havaalani park yerlerini hic dolu görmedigimden böyle bir soru sordum.

Canki
25 Haziran 2016, 02:58
oemer45 ustanin dedigi acik otopark alani icin resevierung gerekmiyor..

kapali alanlar icin bilmiyorum - ama pek zannetmiyorum.

Selam
04 Haziran 2017, 14:06
Sehrin icine bedava park et havalimaninada umumi otobüs veya taxi ile git.

ALSANCAK-35
04 Haziran 2017, 14:30
Schwerbehindertler icin büyük hastahane veya klinik veya kur yerleri (örnek: Mediziniche Hochschule parklari) bedava park etme bölgeleri olabilr.Aussweis derecesi fark etmiyor veya aileden birinin sakat kagidi olmasi yeterli.

tomarzali
14 Haziran 2018, 14:12
Selam Arkadaslarim,
Basliktada belirttigim gibi Agustosun 13 ünden itibaren 2 Hafta Hannover Havalimaninda Parkplatz tavsiyeniz varmi.....
Yaz tatiline giderken arabami Hannover Havalimani yakinlarinda güvenilir Park yerine birakmak istiyorum...Bu konuda önerilerinizi ve tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim......

yaman_57
14 Haziran 2018, 14:27
Selam Arkadaslarim,
Basliktada belirttigim gibi Agustosun 13 ünden itibaren 2 Hafta Hannover Havalimaninda Parkplatz tavsiyeniz varmi.....
Yaz tatiline giderken arabami Hannover Havalimani yakinlarinda güvenilir Park yerine birakmak istiyorum...Bu konuda önerilerinizi ve tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim......https://www.hannover-airport.de/fluggaeste-besucher/anreisen-parken/parken/parktarif-online-reservieren/onlineparken/reservierung-vorgemerkt/

Buradan reserve yapabilirsin. P10 açık park en ucuz olanı, 10dk da bir servis var.
Şimdiden hayırlı yolculuklar.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.hannover-airport.de/fluggaeste-besucher/anreisen-parken/parken/parkplatz-onlinebuchung-hannover-airport/

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Putkiran
15 Haziran 2018, 00:22
Ben geçen sene ich-parke-billiger.de uzerinden online reservieren yaptirmistim 4 hafta 79 euro. Web sayfalarına girip fiyat bakabilirsin. Acik parkyeri havaalanına 5 dak. Servisleri mevcut. Sahibi türk ve herhangi bir sorun yaşamadım.

neco54
15 Haziran 2018, 18:11
Ben P3 tavsiye ederim. 14 gün 60 € ücüncü haftaya saatler sarkarsa 70€.
3-4 dakika yürü mesafesinde ve kapali alan