PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 hafta Türkiyede tatil yapip 2 hafta sonra Almanyaya dönmek....

akbaba
04 Temmuz 2015, 20:03
selam arkadaslar,
1 haftalik lastminute Türkiye tatil angebotlari var birsürü.
acaba 1 haftalik tatile gitsem, mesala antalyaya.
tatil bitiminde almanyaya dönmesem,kendi imkanimla,otobüsle memleketime gitsem,iki hafta kalsam, ordan almanyaya dönsem.
gidis antalya, dönüs iki hafta bosluk ile memleketten olurmu?
icinizde böyle yapan oldumu? fiyat farki cok oluyormu?

karam82
04 Temmuz 2015, 20:18
Selam Arkadasim

Herseyin Formülü var, ilk olarak kredi kartiylami alma niyetlisin yoksa reisebürodami..?

Formül e gelince arkadasim

1 Secenek buchen yaparken sadece hoteli buchen yapacaksin, ucakida istegidin sekil yapacaksin misal gidis antalya geri dönüste istedigin yerden, transferde kendin yapmak zorundasin.
2. Secenek ise Paket halinde alacaksin hersey dahi, gidis antalya hotel e 2 woche leerwoche sonra yine dönüsü antalya olmasi gerekiyor bu sekilde paket alabilirsin ama icinde transfer yine olmaz.

Ben her sene 1 secenek i online buchen yaparim. reisebürodan cok cok daha iyi ve kafana göre ucagi ayarlayabilirsin.
reisebürolar paket yaptiklarindan onlarin belirledigi ucakla gitmek zorundasin ve cogu zaman hotele giris ve cikislarda gün kayip ediyorsun.

misal cumartesi aksam 7 sekiz de hotel e giris yapiyorsun 1 hafta sonra cikarken de cumartesi sabahtan cikardiklarinda hem girdigin gün hem ciktigin gün kayip olur..

Benden tavsiye su sekil yap derim

ilk gittiginde 2 hafta leer woche al. geri dönmeden öncede hotelini buchen yap yani tatilinin 3 haftasinda hotel e gir ve ordan gel derim.
Memleketten misal antalya sabah 10 gibi olacak sekilde yola cikarsan giris gününden kayip etmezsin geri dönüsüde gelecegin gün en son ucak imkanini ayarlarsin.

saygilar

karam82

akbaba
04 Temmuz 2015, 20:44
ben THY ucak biletlerine baktim, 10.ay icin 3 haftaligina, bilet fiyatlari 350€ civarinda.
Ab-in-den urlaub'dan bir haftalik tatil baktim, ucak-otel-all inklusive hersey dahil oda 350€'ya bir sürü angebot var.
THY ile sadece ucak 350€ digerlerinde ucak-otel-allinklusive var
benim merak ettigim,mesal bu ab-in-den-urlaubdan bir hafta tatil alsam,iki hafta sonra geri gelebilirmiyim.
ben reisebürolara hic gitmedim,hep kendim internetten yapmaya calistim.

tr-22
04 Temmuz 2015, 20:54
ben THY ucak biletlerine baktim, 10.ay icin 3 haftaligina, bilet fiyatlari 350€ civarinda.
Ab-in-den urlaub'dan bir haftalik tatil baktim, ucak-otel-all inklusive hersey dahil oda 350€'ya bir sürü angebot var.
THY ile sadece ucak 350€ digerlerinde ucak-otel-allinklusive var
benim merak ettigim,mesal bu ab-in-den-urlaubdan bir hafta tatil alsam,iki hafta sonra geri gelebilirmiyim.
ben reisebürolara hic gitmedim,hep kendim internetten yapmaya calistim.

Bence en dogru bilgiyi sana bir reisebüro verebilir,benim sana tavsiyem bir reisebürodan bilgi alman.
Bence mantiken bir sorun teskil etmemesi gerekir,sen onlarin sana verdikleri sunumlari kullanmiyorsun,bir gün öncesi tekrar otele geri gelip ayni sekilde guruba katilabilirsin.
Yinede ilk yazdigimi dikkate al ona göre davran.

karam82
04 Temmuz 2015, 22:11
Arkadasim ben her sene 3 dört farkli yere giderim

dedigim gibi gitme sansin tabiki var 2 woche leer woche ya öncesinde ya sonrasinda alman gerekir..

tabiki üzerine biraz fark gelebilir..

bunun disinda 350 euroya angebootlar var demissin. 4 yada 5 yildizli hotellerde sezonda olmasi imkansiz orda muhtemel 4 yada 5 gün olaraktir. tarihleri verip daha dikkatli bakmani tavsiye ederim.

kac gün gösteriyor, mumkunse aratma yaptiginda bana bir resim olarak iletirsen detayli bakabilirim.