PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (ari)advanzia kredi karti

yusuff
23 Haziran 2016, 08:25
merhaba,benim sorum

arabayla izne gidiyorum,
kredicarti aldim,yolda benzin felan alirim

ama nasil kartla odeme yapiliyor bilmiyorum
veya para cekme,veya para göndermek nasil

onlinekredi kartinin bankasina girebiliyorum..kisaca nasil oluyor..

tsk

cetx06
23 Haziran 2016, 14:34
selam
bende var advanziyacard ben flüge.de üzerinden yaptim iki senedir de kullaniyorum izine giderken ve gelirken kullandim ama tr de kullanmadim hic bilmiyom nasil olur.
tr haricinde kullandim ve gayet memnunum burdan bakabilirsin detaylara.
http://www.fluege.de/card

scorpioncim
24 Haziran 2016, 00:17
Burdan (https://mastercard.gebuhrenfrei.com/index.php?channel=affiliate&partnerID=trackmytarget&campaignID=dynpagetest&ban=standard&affid=aff)
Advanzia Banka kredi karti

OmOz
24 Haziran 2016, 02:18
Yillardir kullanirim bir sorun yasamadim.
Önemli olan kredi kartiyle yaptigin ödemeleri kendin takip edecen ve 6 hafta icinde onlarin kontosuna ödeyeceksin.
Ödemesen gecen zamanlar icin yüksek faiz ödemek zorunda kalabilirsin. Macbur kalmadikca kiredi kartiyle para cekme. Sadece ödeme yap ve 6 hafta icinde de kendi banka hesabindan onlarin kontosuna öde. (überweisen) hepsi bu kadar.

Buraya Dikkat : Kart kaybolursa asagidaki numarayi ara.

GEBÜHRENFREIES TELEFON 0800 880 1120
Kundenservice, Infos und Kartensperrung, 24h pro Tag / 7 Tage die Woche

Buraya da dikkat yüksek faiz ödememek icin.

KREDITZINSEN/KOSTEN
Sollzins auf Ihre Einkäufe (Begleichung des Gesamtrechnungsbetrages bei Fälligkeit) 0 %
Sollzins auf Ihre Einkäufe bei Nutzung der Teilzahlungsmöglichkeit, 19,94 % p.a. Effektivzins
(variabel und bonitätsabhängig) ab Transaktionstag, nominal pro Monat) 1,53 %
Sollzins bei Bargeldabhebungen, 22,90 % p.a. Effektivzins ab Transaktionstag,
nominal pro Monat 1,73 %
Überschreitung des Kreditrahmens zum Zeitpunkt der Monatsabrechnung um mehr
als 3% mindestens jedoch um 50,- Euro 4,- Euro*

insallah faydali olmusumdur.

Allah yar ve yaridimciniz olsun.

Emo1980
24 Haziran 2016, 11:41
Bende kullandim Advanzia Karti. Fena degil. Ama Tr de Bankamatikden para cekersen yüksek Gebühr aliyorlar. Ben kündigen ettim. Santander 1plus Kredikarti aldim. Bunda Auslandeinsatzgebühr gibi seyler yok. Herkese tavsiye ederim.

Gercekler
25 Haziran 2016, 02:08
Advanzia karti cok güzel. Kredi karti fatura eposta ile gelerek geliyor. Oradaki tarihe kadar yatirirsaniz, bir kurus faiz ödemis olmuyorsunuz. Baska hic bir islem ücreti yok bu kartin. Yillik aidatida yok.

Advanzia karti basta cok düsük bir kredi veriyor. 300 - 500 Avro. Yükseltmek isteseniz bile yükseltmiyor. Harcamalarinizi düzenli öderseniz onlar kendiliginden yükseltiyorlar. Ben her ay bir tank benzin aldim ve hep zamaninda yatirdim. 6 ay sonra 5000 Avro'ya yükseltiler.

Isin iyi tarafi, Schufa'nizada bakmiyorlar.

tufanci
30 Aralık 2016, 19:25
Advanzia karti cok güzel. Kredi karti fatura eposta ile gelerek geliyor. Oradaki tarihe kadar yatirirsaniz, bir kurus faiz ödemis olmuyorsunuz. Baska hic bir islem ücreti yok bu kartin. Yillik aidatida yok.

Advanzia karti basta cok düsük bir kredi veriyor. 300 - 500 Avro. Yükseltmek isteseniz bile yükseltmiyor. Harcamalarinizi düzenli öderseniz onlar kendiliginden yükseltiyorlar. Ben her ay bir tank benzin aldim ve hep zamaninda yatirdim. 6 ay sonra 5000 Avro'ya yükseltiler.

Isin iyi tarafi, Schufa'nizada bakmiyorlar.

tavsiye üzeri bende siparis ettim , benim schufaya baktilar usta, schufa bonität anfrage oldu, online schufa bilgilerime bakabiliyorum.

moralist
30 Aralık 2016, 19:49
Barclaycard new visa daha iyi

imparator_57
01 Ocak 2017, 14:05
moralistin dedigi gibi check24 de birinci sirada barclaycard

https://finanzen.check24.de/kreditkarte/showResult.html;jsessionid=A8285D10B0E7BCA2301EAFE AEC3F9763.ajp13-01-tc-old01?hideTeaser=true