PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Winsim Allnet-Flat 6.99

Starterbox
21 Haziran 2016, 00:39
Merhaba arkadaşlar winsim.de de Allnet-Flat Angebot var 2 gb internet Allnet-Flat 6.99

Sah
21 Haziran 2016, 02:33
https://www.winsim.de/sparpreis?refid=15464&channelid=2681&gclid=CjwKEAjwqJ67BRCzzJ7Hy-LYlFYSJABwp9PGaUZUZthtAteGkR2JUWOwr3oyCrYwKIysqcNq B4nljRoCp_Tw_wcB

Linki vermeyi unutmussun.

smeilet
21 Haziran 2016, 03:48
Ben oğluma yaptım çok memnun.Güzel angebot.

wessi74
21 Haziran 2016, 04:03
eu flat ve internet arayanlara bunu tavsiye ederim - mesela izini giderken ve gelirken yollarda - MONATLICH KÜNDBAR - YANI AYLIK

https://www.simplytel.de/?debName=simplygoogle&gclid=CjwKEAjwqJ67BRCzzJ7Hy-LYlFYSJABwp9PGhqqkZGtwJXvpe83HmuyQlCTsznbGrFN6Em36 wTvBehoCtVXw_wcB

Gelince istemzsen kündigen yap - okadar

BndD
21 Haziran 2016, 10:03
Numara tasima oluyormu ?

H@K@N
21 Haziran 2016, 10:23
Numara tasima oluyor hatta 25 euro portierung icin para veriyor.

Yalniz unutulmasin her ucuz malin bir eksigi vardir.
Internete dikkat edilmesse +2€+2€+2€(DatenAutomatik) ustune gelebilir.
O yuzden internet kulanimini ölcen app yukleyin tavsiye ederim
Benim kullandigim My Data Manager app,ayarinizi yapin extra kosten'ler gelmesin.

Daten Automatik harici hicbir sorun yok,tavsiye ederim.

Dadaloglu
21 Haziran 2016, 15:15
Benimde tanidiklarim var.Hepsi memnun.Arkadaslarin dedigi gibi internet kullanimina dikkat etmek gerekir.

66bozo66
22 Haziran 2016, 11:17
bu 10ayda benimde handy vertragim bitiyor ve bende bunlara benzer hat almak istiyorum. bunlar hangi anbieteri kulaniyorlar? ben simdiscount.de diye sayfa buldum onlarin da tarifi uygun ve o2 hatti kulaniyorlarmis. bu sayfayi taniyan var mi bunuda tavsiye ederler mi?

H@K@N
22 Haziran 2016, 12:01
bu 10ayda benimde handy vertragim bitiyor ve bende bunlara benzer hat almak istiyorum. bunlar hangi anbieteri kulaniyorlar? ben simdiscount.de diye sayfa buldum onlarin da tarifi uygun ve o2 hatti kulaniyorlarmis. bu sayfayi taniyan var mi bunuda tavsiye ederler mi?

WinSim yada Simply bunlar ayni firma Drillisch Online AG
ikiside O2 kullaniyor,internetini kontrol altinda tutarsan
en uygun sirket diyebilirim,benim kaldigim bölgedede
hat ile sorun yasanmiyor.Sadece tavsiye edebilirim.

66bozo66
26 Haziran 2016, 16:57
hakan yardimin icin tskler

Murat01
26 Haziran 2016, 17:56
Bende kullanıyorum bunu.
Kesinlikle tavsiye edilir.

zirdeli79
29 Haziran 2016, 20:44
bende hanima Alayim Türkcellden oraya geceyim tskler

akdenizli33
30 Haziran 2016, 18:15
Arkadaslar bu Winsim sirketini unutun yaptirmayin ben 2 gb.Tarif yaptrdim.gecen ay.bana 113€ rechning geldi..
Telefon ettim..bana aynen sunu dediler..Türkiye ile yapilan whatsap uzeri konusmalariniz Telefon görüsme yerine geciyormus..Türkyie Euda olamdigi icin..ben dedim benim daha 2 gb lik paketim bitmedi.dedim onla alakasi yok dediler..yani..türkiye ile yapilan. hangi tür sesli görüsme olsun..paketten yemiyormus ayni konusma tarifesinden hesapliyorlarmis,,,,unutun..berbat..

Fedayi38
30 Haziran 2016, 19:17
Bende cocuk icin 4.99€ luk yapmistim 3 ay önce fakat her ay 15-20€ arasi rechnung geliyor bende kil oldum cikis vereyimdiyordumki simdi su 6.99€ luk olanimi yaptirsam diye düsünüyorum.Birde bu Whatsapp in asli varmi baska basindan geciren oldumu gerci benim oglan öyle Tr le görüsmesi olmaz ama yinede tehlikeli bir olay.

akdenizli33
30 Haziran 2016, 20:54
Bende cocuk icin 4.99€ luk yapmistim 3 ay önce fakat her ay 15-20€ arasi rechnung geliyor bende kil oldum cikis vereyimdiyordumki simdi su 6.99€ luk olanimi yaptirsam diye düsünüyorum.Birde bu Whatsapp in asli varmi baska basindan geciren oldumu gerci benim oglan öyle Tr le görüsmesi olmaz ama yinede tehlikeli bir olay.

arkdasim yalanmi soluyoyrum tr ile yapilan tüm sesli görüsmeler parali..isterseniz yapin benden soylemesi,istersen servise Telefon et.sorabilirsin,.

mercanadasi
30 Haziran 2016, 21:30
Arkadaslar bu Winsim sirketini unutun yaptirmayin ben 2 gb.Tarif yaptrdim.gecen ay.bana 113€ rechning geldi..
Telefon ettim..bana aynen sunu dediler..Türkiye ile yapilan whatsap uzeri konusmalariniz Telefon görüsme yerine geciyormus..Türkyie Euda olamdigi icin..ben dedim benim daha 2 gb lik paketim bitmedi.dedim onla alakasi yok dediler..yani..türkiye ile yapilan. hangi tür sesli görüsme olsun..paketten yemiyormus ayni konusma tarifesinden hesapliyorlarmis,,,,unutun..berbat..

arkadasim senin 2 gb internet pakaetin olmasi sana sesli konusma olanagini sunmuyor eger winsim sirketinin AGB sini okursan orada sana bu 2 gb internek pakatinle ne yapamiyacagini yaziyor yani senin internetin üzerinden whatsap ile konusma yamamiyacagin acikca yazli , bu her sirkette hemen hemen böyle mesela mobilcom debitelde aynisini oradada adamlar kocamam AGB lerine yazmislar sesli konusma kapali diye,, saygilar

akdenizli33
01 Temmuz 2016, 06:52
Ben bilmiyordum acikcasi bilseydim girmezdim..daha once aldi internettim vardi.orda boyle bor sorun yoktu.

smeilet
01 Temmuz 2016, 07:11
Sesli whatsapp görüşmelerini evdeki internetten wlan üzeri yapmak en iyisi.Simkarttan yapilacak her sesli konuşma internet paketini bitirir.

moralist
01 Temmuz 2016, 08:23
bunun aylik kündigung 8,99

aksarayli
01 Temmuz 2016, 10:25
iyiki almamisim.Bende suan 1&1 sim karti kullaniyorum agb'de de kullinilamaz yaziyor voip felan ama ben yillardir hem voip hep whatsapp kullaniyorum.Hic fazla hesap gelmedi.O zaman bu winsim bes kurus etmez.

akdenizli33
01 Temmuz 2016, 14:00
aynen bende mealesef iki sene vetrag yaptirdim.cikma imkanim yokmu acaba..birde sunu sorayim..whatsap uzeri karsidaki kisi sesli mesaj yollarsa oda paralimi acaba

cenyal
01 Temmuz 2016, 14:55
Arkadaslar whatsapp sesli mesaj parali felan degil, kim uyduruyor böyle seyleri ?? Senin anbieter nerden bilecek sesli mesaj yolladigini Whatsapp dan? Haaa Videoanruf baska. Yani UMTS ama whatsapp dan sesli mesaj yada müzik yollarsan nerden bilecekler ????
Hemen hemen her Anbieterde yazar bu Voip ve Messenger dahil degil diye.. Ama hic simdiye kadar bir uyari yada extra para ödeyen oldumu ??

PS: simdi Winsim i aradim 15 dakika bekledim ama ilk agizdan ögrendim. Whatsapp üzeri sesli mesaj yada telefon parali degil dediler....

mercanadasi
01 Temmuz 2016, 16:03
Arkadaslar whatsapp sesli mesaj parali felan degil, kim uyduruyor böyle seyleri ?? Senin anbieter nerden bilecek sesli mesaj yolladigini Whatsapp dan? Haaa Videoanruf baska. Yani UMTS ama whatsapp dan sesli mesaj yada müzik yollarsan nerden bilecekler ????
Hemen hemen her Anbieterde yazar bu Voip ve Messenger dahil degil diye.. Ama hic simdiye kadar bir uyari yada extra para ödeyen oldumu ??

PS: simdi Winsim i aradim 15 dakika bekledim ama ilk agizdan ögrendim. Whatsapp üzeri sesli mesaj yada telefon parali degil dediler....
usta kimse birsey uydurmamis ama sen konuya hakim olmadigin icin sen uydurmusun,,kimse yazmamis ki sesli mesaj göndermek yasak diye parali olan telefon etmek konusmak whatsapp üzeri türkiyeye yada baska devletlere her anbieteler tarifler farkli mobilcom debiteli AGB oku anlarsin

akdenizli33
01 Temmuz 2016, 17:12

Tskler.sagol.allahtan en azindan ondan para almyiorlarmis..

Fedayi38
01 Temmuz 2016, 20:20
arkdasim yalanmi soluyoyrum tr ile yapilan tüm sesli görüsmeler parali..isterseniz yapin benden soylemesi,istersen servise Telefon et.sorabilirsin,.
Pasam ben sana yalan söylüyorsun demedim fakat yanlis anlasmalar olmasin diye emin olmak icin baska bir kardesimiz teyit edermi diye baktim.Ozaman Whatsapp dan konusmaya gerek yok o paraya direk ac hic olmasa kaliteli bi görüsme olur yani bunu sirketede söylemek gerekirdi.Neyse uzun lafin kisasi gecmis olsun.

cenyal
02 Temmuz 2016, 15:02
usta kimse birsey uydurmamis ama sen konuya hakim olmadigin icin sen uydurmusun,,kimse yazmamis ki sesli mesaj göndermek yasak diye parali olan telefon etmek konusmak whatsapp üzeri türkiyeye yada baska devletlere her anbieteler tarifler farkli mobilcom debiteli AGB oku anlarsin

Ben uydurmadim ve konuya yeterince hakim oldugumu düsünüyorum.
1. Söyle düsünelim ; diyelimki sesli mesaj yada Whatsapp üzerinden tel actik.. Ve Debitel ve digerleri bu aramayi yada sesli mesaj i ücretlendirecekler, Peki nerden bilecek Anbieter senin ne mesaj yolladigini ? Eger bilebilir diyorsan ozaman zaten durum cok fena cünkü eger herkes herseyi bilebiliyor ise birakalim ozaman cep telefonlarini.

2. Eger ciddi ciddi istenmese Whatsapp ve diger messengerlerin kullanilmasi. bunu engelleyebilirler sayet zaten herseyi görüp biliyorlarsa.
Bu Messengerler olmasa zaten bu kadar vertrag satamazlar.

3. Kendim gercekten Hotline i aradim ve sordum , Hatta adam bile sasirdi soruya Whatsapp dan yurtdisindaki birisine sesli mesaj yollayinca bunu nasil bilebiliriz ki dedi..

Eger bana birisi Whatsapp dan sesli mesaj yolladim yada aradim ve para kestiler der ve faturalandirabilirse ben bir daha hic birsey bilmiyorum.

Sahsen benim kizima da Winsim den aldim ve oldukca da fazla sesli mesaj whatsapp dan yolluyor kuzenlerine hic daha para gelmedi..

avni64
02 Temmuz 2016, 16:16
Whatsapp ve buna benzer applar,la sesli ve görüntülü görüştüğünü bilirler.isterlerse kapatabilirler, örneğin ben şuan mısırdayım vodafondan bir internet paketi aldım sesli ve görüntülü görüşme kapalı.
Bu sorunu vpn app yükleyerek aştım, Almanya'da daha whatsapp,dan para yazdığını duymadım.

akdenizli33
02 Temmuz 2016, 16:33
arkadaslar surasi gercek whatsap konusmalari türkiye ile parali..sakin yapmayin.

battal
02 Temmuz 2016, 17:07
WinSim de söyle bir sey buldum

Videotelefonie in deutsche Fest- und andere Mobilfunknetze7
pro Minute² 0,99 €

Whatsapp üzerinden telefon görüsmesine dikkat edin, dakikasi 0,99 € üzerinden hesap ediliyor.

Whatsapp görüsmelerinizi Wlan üzerinden gerceklestirin.

neco54
02 Temmuz 2016, 17:29

Sanal alemde senin ne yaptigini maalef her yaptigini görüyorlar. Bundan kacis yok. Her seyimiz takip altinda.

cenyal
02 Temmuz 2016, 20:13
WinSim de söyle bir sey buldum

Videotelefonie in deutsche Fest- und andere Mobilfunknetze7
pro Minute² 0,99 €

Whatsapp üzerinden telefon görüsmesine dikkat edin, dakikasi 0,99 € üzerinden hesap ediliyor.

Whatsapp görüsmelerinizi Wlan üzerinden gerceklestirin.

Videotelefonie parali tabiiki.. Cünkü o görüsme UMTS üzerinden oluyor yani normal Telefon görüsmesi gibi, ama Whatsapp,Skype,Viber, gibi messengerler üzerinden yapilan görüsmeler Videotelefonie degil...
Iki seyi karistirmayalim...

Impostor
03 Temmuz 2016, 13:01
@akdenizli33 o 113 € luk faturayi buraya koyabilirsen tam olarak neyi nasil hesaplamislar anlariz...

hOrOz
03 Temmuz 2016, 21:46
AGB de gerçektende böyle bir yasak var

yani Skype ve diğerleri

Die Nutzung von VoIP, sonstige Sprach und Videotelefonie sowie Peer to Peer Verkehr ist ausgeschlossen

acemi iste
06 Temmuz 2016, 22:54
Simdi sonuc olarak whatsapp ten aramak parali mi degilmi ???? kesin net bir sonuc ciksa cok güzel olur
bende uygun diye 6.99 € 24 aylik yapmistim ...

akdenizli33
07 Temmuz 2016, 07:28
Simdi sonuc olarak whatsapp ten aramak parali mi degilmi ???? kesin net bir sonuc ciksa cok güzel olur
bende uygun diye 6.99 € 24 aylik yapmistim ...
ben soylorum arkadasim inanmyiormsunuz ozellikle aradim sordum..dedim ya bana 113€lluk rechnn g gelmis..denemsi bedave türkiyeyi arayin 5 dakika..ay sonu hesabta görürsunuz

noni
07 Temmuz 2016, 09:42
selam herkese walla ben korktum ben bügün kundigug yaptim 7 gün olmustu vertrag yapali hadi hayirlisi bu kadarda ucuz olumuya hemende inandik neyse bakalim ne olacak

issallah birisi cikarda dogrumu deyilmi bir cevap yazarsa bütün kardeslerimizin yüregine su sermis olursunuz simdeiden tesekürler öz ve öz beceriksizler ailesine tesekürler

maho1905
07 Temmuz 2016, 13:47
Arkadaslar ben 5 aydan beri winsim deyim. Müthis birsey gercekten 6,99 euro. Kazik filan yok. Sadece dikkat edilmesi 2 gb gecmesin. Gecerse her 100 mb icin 2 euro aliyorlar. Netz müthis birsey. Internet hep 4G

Impostor
07 Temmuz 2016, 13:58
ben soylorum arkadasim inanmyiormsunuz ozellikle aradim sordum..dedim ya bana 113€lluk rechnn g gelmis..denemsi bedave türkiyeyi arayin 5 dakika..ay sonu hesabta görürsunuz

kardes sana fatura gelmis olmali, e-mail ile. detayli olarak görürsün neden 113 € olmus...

cenyal
11 Temmuz 2016, 18:48
Arkadaslar ben 3-4 Aydir kullaniyorum ve Whatsapp üzeride Telefon aciyorum. Her ayda bana online fatura geliyor daha tek kurus fazla ödemedim..

üstelikte Hotline arayip sordum onlarda parasiz dediler.. Daha size neyi nasil ispatlayacagim anlamadim.. Hotline nr. aramak bedava Hemde sabit hat. Isteyen arar ve sorar kendi kulagi ile duyar...

Kunden-Hotline:
06181 7074 094 (täglich von 00:00 bis 24:00 Uhr)

galaxy
12 Temmuz 2016, 00:09
kardes sana fatura gelmis olmali, e-mail ile. detayli olarak görürsün neden 113 € olmus...

akdenizli33 arkadas
benim düsüncem 2gb internet paketin dolmustur ve whatsapp tel görüsmesi türkiye ile yaptiysan 2 gb dolduktan sonra her 100MB icin 2€ kesiyorlar,belki senin fatura ondan bu kadar kabarmistir.
Tabi gelen faturayi analiz etmek lazim ilk kez duyuyorum whatsapp tel görüsmesinin internetin oldugu halde ücretlenmesi.
bende cocuklara iki tane vertrag yaptim simdilik faturalar normal.9,99€ ve 12,99€ paketinden aylik kündigen yapilandan.
hicbir zaman 24 ay baglamamayi özen gösterin arkadaslar bir sikintida cikma optionunuz olsun...

bende Drillisch var ve simdiye kadar problem olmadi whatsapp internet türkiye üzeri tel görüsmesinde
burda video telefonie parali gösteriyor ama baska bir uygulama galiba
https://service.premiumsim.de/mytariff/invoice/openTariffInfo/showPDF/2946

Safak
01 Ağustos 2016, 17:50
Winsim den aylık 14,99 4 gb internet ve Almanya ici her yöne bedava Bir Angebot var, çok düşündüm yapayım diye. Bu yazilanlarıda okuyinca da bukadar ucuz olmasının arkasında var demek birşeyler..

Mehmet 1.
01 Ağustos 2016, 19:27
3 ay oldu kullaniyorum.

3GB lik 12,99 a

66bozo66
12 Ağustos 2016, 22:38
bu sirketleri kulanan arkadaslar mobile üzerine yani 3G veya LTE üzerine Whatsapp telefonkonusmalari veya Tango gibi Programlar üzerine konusma yaptimi? Sorumun nedeni su, bu Sirketlerin AGB sinde su sekil yaziyor "Die Nutzung von VoIP, sonstige Sprach - und Videotelefonie sowie Peer - to - Peer Verkehr ist ausgeschlossen." bu tam olarak ne anlama geliyor. Whatsapp veya Tango gibi Programlar yasak mi? adamlara email yolladim bana cevap olarak sadece tarif pdf imize bakin diye yazdilar.

akdenizli33
12 Ağustos 2016, 23:00
arkadasim ben konsuutm bana yuksek fatura gelmsiti ben de aradim bu ne dedim Adam bana whatsap uzeri tr.ile konusma yapilmis dedi ..eu.ulkeleri disinda yapilan TUM SESLI KONUSMALAR dakikasi0,99c.para odenyiormus.
bilmiyordum.yukardada yazdim.. ben tavisiye tmyiorum..en kisa zamanda cikacagim.

66bozo66
13 Ağustos 2016, 00:38
bilgin icin tskler akdenizli kardes, diger arkadaslarda durum nasil? ben deneme olarak aylik yapmayi düsünüyorum 24aylik vertrag degil.

aksarayli
20 Ağustos 2016, 13:25
Kullanan arkadaslar bir cevap verirlerse sevinirim, yakinda bir vertrag yapmayi düsünüyorum.

kappadokien
21 Ağustos 2016, 22:41
ben yeni 24 aylik sozlesme yaptim ,simdilik sorun yok

Gercekler
22 Ağustos 2016, 21:45
50 cent fazla verin simply den yapin. Datenautomatiki orada kapatabiliyorsunuz.

Sivasli58
03 Eylül 2016, 08:36
ben 1 seneden beri kullaniyorum Winsimi arkadaslar iki tana aldim biri 2GB 8,99 aylik her ay cikis yapabiliyorum, 4GB aylik 14,99 her ay cikis yapabiliyorum simdiye Kadar sorun yasamadim Rechnunglar online üzeri geliyor her seyi konturol edebiliyorsunuz kimle ve ne gün hangi dakika konustungunuzu bile görebiliyorsunuz Cep lere Apps war Winsim icin heryerde kontrol edebilirsiniz benim teklifim arkadaslar her ay cikisli olsun en mantiklisi

Talha'linho 7
03 Eylül 2016, 09:43
ben 1 seneden beri kullaniyorum Winsimi arkadaslar iki tana aldim biri 2GB 8,99 aylik her ay cikis yapabiliyorum, 4GB aylik 14,99 her ay cikis yapabiliyorum simdiye Kadar sorun yasamadim Rechnunglar online üzeri geliyor her seyi konturol edebiliyorsunuz kimle ve ne gün hangi dakika konustungunuzu bile görebiliyorsunuz Cep lere Apps war Winsim icin heryerde kontrol edebilirsiniz benim teklifim arkadaslar her ay cikisli olsun en mantiklisi

hangi App ile kontrol ediyorsun (adini yaz)
birde bu winsimi neye ayit (telekom,o2)??

Impostor
03 Eylül 2016, 17:27
drillisch (o2), lte bir telefona gecis yaparsam benim ortel hattimi tasiyabilirim :)

kappadokien
03 Eylül 2016, 22:57
hangi App ile kontrol ediyorsun (adini yaz)
birde bu winsimi neye ayit (telekom,o2)??

bu programi kullaniyorum,devamli goz onunde tavsiye ederim

My Data Manager app

Talha'linho 7
06 Eylül 2016, 11:40
bunar hangi Netze bagli??
Bunarin Web sitesine ulasamiyorum
Hayirdir yoksa iflas mi etdiler

bambumbam
06 Eylül 2016, 16:46
bunar hangi Netze bagli??
Bunarin Web sitesine ulasamiyorum
Hayirdir yoksa iflas mi etdiler

Iflas Isi yok usta. iflas etseler bunlarin hepsi etmesi lagzim : DeutschlandSIM discoTEL eteleon maXXim M2M-Mobil PremiumSIM sim.de simply
Sitesi burda buyur https://www.winsim.de/
Yanlis hatirlamiyorsam bunlar o2 Netz dir ve hepsi bunlara aittir https://www.drillisch.de/

Talha'linho 7
07 Eylül 2016, 07:42
dün ulasamadim aksam ulasdim tel actim server leri ausfallen etmis
o2 bagliymis anamadim misal 4gb lte allflat nasil bukadar ucuz oluyor ben ayni vertraga o2 40euro ödüyorum

talo176
07 Eylül 2016, 08:21
2 senedir kullaniyorum.. zaten eski boardumuzda da yazmistim..

Dirilis
07 Eylül 2016, 12:31
bende kullaniyorum bu fiyata herkeze tavsiye ederim.

Sdt
11 Eylül 2016, 14:02
Facetime görüsmeleri de bu flatlerin disinda kaliyor degil mi?

Speedy123
11 Eylül 2016, 14:04
Facetime görüsmeleri de bu flatlerin disinda kaliyor degil mi?

Hayir, internet baglantisi oldugu icin paketin icinde

Talha'linho 7
12 Eylül 2016, 09:10
Hayir, internet baglantisi oldugu icin paketin icinde

Ben sordum Telefon daki Bayana Face Time (ek olarak hesaplaniyormus) Abg ye bakip bana öyle dedi (ücretli)

Speedy123
12 Eylül 2016, 09:49
Onlar sana öyle söylemek zorunda, her agb aynı yazıyor, voip gibi konuşmalar ücretli diye ama bugüne kadar duymadım görmedim hesap geleni.

aksarayli
12 Eylül 2016, 12:05
Biraz önce aradim watssapps, tango,ficetime gibi veya baska voip programlari paralimi diye vetrag yapacagim dedim. kadin önce internetten agb'yi okuyun dedi bende okudum ama anlayamadim dedim, parali mi degil mi dedim, internetin kotan oldugu sürece bedava dedi.Yani parali degil dedi.Bende sastim bu ise bu gidisle vetrag yapacagim.

Ayrica voip felan kapalimi baska firmalarin dedim hayir dedi sadece dritte anbieterler kapali dedi.

Sdt
12 Eylül 2016, 22:56
Biraz önce aradim watssapps, tango,ficetime gibi veya baska voip programlari paralimi diye vetrag yapacagim dedim. kadin önce internetten agb'yi okuyun dedi bende okudum ama anlayamadim dedim, parali mi degil mi dedim, internetin kotan oldugu sürece bedava dedi.Yani parali degil dedi.Bende sastim bu ise bu gidisle vetrag yapacagim.

Ayrica voip felan kapalimi baska firmalarin dedim hayir dedi sadece dritte anbieterler kapali dedi.

hocam ama burada okudugum yorumlara bakarsak,
bu tür görüsmeler parali gibi

aksarayli
12 Eylül 2016, 23:56
Bana parasiz dedi kadin bilemeyecegim artik.

Talha'linho 7
13 Eylül 2016, 06:35
Bana parasiz dedi kadin bilemeyecegim artik.

Arkadaslar öncelikle herkezin kurban bayrami mübarek olsun
bana kadin bakti (abg göre internetin de olsa dk. yanilmiyorsam 99ct.dedi yalanim yok (dedine göre video telefonie ye geciyormus)
her güzelin bir hatasi olacak bunun ikide demek bu:)

whatsapp telefonie beles dedi onuda sormustum (ben yaptim jeden monat kündbar)
kazik atalarsa bir ay atalar:) ben ayni vertraga o2 39,95 ödüyorum buda o2 bagli bunada 14,99 (bence süper birsey)

moralist
13 Eylül 2016, 13:48
yani 1 ay sonra cik git

Sivaslim74
17 Eylül 2016, 07:35
Selam kendim 1 yildir kullaniyorum basdan 12,99 ödemeye basladim (monatlich Kündigung) sonra 2 yil Vertrag'a gectim 6,99 ödüyorum ayda ...
sonrada 2 kizima yaptim bu Vertrag'dan
daha önce kendim O2 kulaniyordum ama Drillisch bence daha hizli internet ve hatti daha iyi...Drillisch kendiside O2 kullandi halde tuhaf ama öyle

aksarayli
19 Eylül 2016, 09:08
Simdi tekrar telefon actim akdenizli33 dedigi gibi eu icindeki ülkeler parasiz dedi türkiye parali ve pahali dedi.Maalesef ben vazgectim.

enginaga52
19 Eylül 2016, 11:38
Arkadaslar, ben neredeyse her gün WhatsApp üzerinden Türkiyeyi ariyorum, hic ayriyetten para gelmedi, cok da sacma geliyor acikcasi... 1 senedir kullaniyorum, toplam 3 hattimiz var ailede ve hepimiz memnunuz ücretsiz. sadece benim vertragda sms-flat yok, onun icin Facetime (sadece iphone larda var) üzerinden arama yapinca 0,19 € hesapliyor her Facetime üzerinden yapilan arama icin! Whatsapp türkiye konusmasi ama kesinlikle bedava.

66bozo66
19 Eylül 2016, 21:52
arkadaslar bende siparis vermeden önce aradim konustum. ilk hosuma gidense bestellhotline da konusanlarin almancalari iyi (klarmobil.de kilerin almancalari iyi degil). ikincisi videotelefoni ile videokonferanz arasinda farki bilmek lazim. yani enginaga52 de digi gibi iphone üzerine facetime yada samsungda videoanruf kulanan olursa ozman faturali oluyor. ama tango gibi program üzerine videokonferanz yapilarsa internet datenvolumenden gitmis oluyor yani 2gblik datenvolumenden kesiliyor.

enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina

enginaga52
23 Eylül 2016, 14:10
enginaga52 veya diger kulanan arkadaslar hangi program üzerine datenvolumeni takip ediyorsunuz ve tavsiye edersiniz? iphone ve android ceptelefonlarina

winsim de einloggen yapinca gösteriyor ne Kadar gb kullanildigini. bende cok olmadigi icin (winsim hattini annem kullaniyor) dolmuyor hic ondan pek takip etmiyorum fakat bircok app var. Samsung larda hatta telefondan sinirlama yapabiliyorsun, günü belirleyip. iphone da mümkün degil maalesef bu uygulama.

akdenizli33
23 Eylül 2016, 16:15
Arkadaslar, ben neredeyse her gün WhatsApp üzerinden Türkiyeyi ariyorum, hic ayriyetten para gelmedi, cok da sacma geliyor acikcasi... 1 senedir kullaniyorum, toplam 3 hattimiz var ailede ve hepimiz memnunuz ücretsiz. sadece benim vertragda sms-flat yok, onun icin Facetime (sadece iphone larda var) üzerinden arama yapinca 0,19 € hesapliyor her Facetime üzerinden yapilan arama icin! Whatsapp türkiye konusmasi ama kesinlikle bedava.

arkadasim..sen whatsap uzeri mobil oalrakmi türkiye ile konusyorsun.yoksa wlan uzerimi.ac Telefon et sor ben soordum..eu ulkeleri diisndaki ulkelere sesli görüsmeler parali.

66bozo66
24 Eylül 2016, 00:34
akdenizli kardes bende aradim wlan üzerine konusunca bedava. 3G veya LTE üzerine görüsmeler yapilirsa yapmis oldugun 2,3,4GB hangi GB tarif yaptiysan o azaliyor sifira geldikden sonra bu datenvolumen update yani 2€ (100mb) + 2€ (100mb) + 2€ (100mb) sonrada ücrete bagliyormus.

acemi iste
24 Eylül 2016, 00:55
akdenizli kardes bende aradim wlan üzerine konusunca bedava. 3G veya LTE üzerine görüsmeler yapilirsa yapmis oldugun 2,3,4GB hangi GB tarif yaptiysan o azaliyor sifira geldikden sonra bu datenvolumen update yani 2€ (100mb) + 2€ (100mb) + 2€ (100mb) sonrada ücrete bagliyormus.

o Yüzden akdeniz33 arkadasa rechnungun bir resmini buraya koy bir bakalim dedik oda koymadi malesef

turhan18
24 Eylül 2016, 01:08
Arkadaslar bende altinci ayda türkiyedeydim ayni --akdenizli33---arkadasin dedigi gibi bende baktim daha 2 gb yakin internetim var bende whats up üzeri konustum
banada 63 euro yakin para geldi.. internetim var diye whats up üzeri aradim daha ucuza gelsin diye ama bana daha fazlaya mal oldu
yani anlayacaginiz mecbur kalmadiginiz süre whats up üzeri bence aramayin derim .

Mehmet 1.
24 Eylül 2016, 11:28
Arkadaslar bende altinci ayda türkiyedeydim ayni --akdenizli33---arkadasin dedigi gibi bende baktim daha 2 gb yakin internetim var bende whats up üzeri konustum
banada 63 euro yakin para geldi.. internetim var diye whats up üzeri aradim daha ucuza gelsin diye ama bana daha fazlaya mal oldu
yani anlayacaginiz mecbur kalmadiginiz süre whats up üzeri bence aramayin derim .

arkadaş türkiyedeydim diyorsun sende winsim üzeri türkiye internetin varmi ki türkiyeden whatsapp dan telefon ediyosun tabi para keserler.

bende Euro türkcel vardi sila yolda whastapkullandim devamli yazistim 20€ yüklüydü bitti.

aciklamalari doyru ypalim yanlis bilgilendirmeyelim.

turhan18
24 Eylül 2016, 16:25
@ Mehmet 1. hayir kaldigim yerde
wlan vardi .wlan üzeri bagli oldugum icin böyle bir sey aklima gelmemisti
herhalde wlan varken ayriyetten birde türkiye internet gerekmez sanirsam

acemi iste
24 Eylül 2016, 17:36
@ Mehmet 1. hayir kaldigim yerde
wlan vardi .wlan üzeri bagli oldugum icin böyle bir sey aklima gelmemisti
herhalde wlan varken ayriyetten birde türkiye internet gerekmez sanirsam
turhan18 senin hatan türkiyede o hatti kullanmis olman sen o karti almanyayi ciktigin zaman telifondan cikarman lazimdi size gelen o ücretin wahtsapp le alakasi yok buna eminim siz karti kullandiigniz icin geldi o fiyat

turhan18
25 Eylül 2016, 01:50
Olabilir en dogrusuda bu.. bir daha zaten o sekilde yapmak gerek onlarin kartini türkiyede kullanmamak

Starterbox
03 Ekim 2016, 11:42
İnternet yoksa whatsapp nasil ariyor

Sahin38
06 Ekim 2016, 21:47
Slm Rufnummer Mitnahme nasil oluyor ben benim vertag kündigen yaptim 17.11.2016 son birtane uygun Vertrag yapmak istiyorum

memoli68
11 Kasım 2016, 19:16
https://www.premiumsim.de/
bence burasi daha uygun
2 gb 7,99
3 gb 9,99
in alle dt. Netze

neco54
11 Kasım 2016, 19:57
bence burasi daha uygun
2 gb 7,99
3 gb 9,99
in alle dt. Netze

Dikkatinize

Paketlerde Datenautomatik var.( 2 GB bittikten sonra 100 MB icin 2 €) ve Türkiye, Ausland Pakete dahil degil.

S&S

iso98783
11 Kasım 2016, 23:29
premiumsim den 2 vertrag yaptim 7,99 olanini eski nr tasimam kolay oldu bence cok cazip cünki almanya ve EU flat var birde 1 GB internet seneye izin yolunda sirbistan haric kapikuleye kadar kullanabilecegim

cenk1978
16 Kasım 2016, 18:33
Winsim de son kontrat yapan arkadaşlar tecrübenizi paylaşirmisiniz.
Halen whats app üzeri türkiye görüsmeleri ücretlimi degilmi çözülmüş degil konu.
Facetime üzeri görüsmeler ücretli anladığımız kadarıyla ?!

hkmt
16 Kasım 2016, 18:59
premiumsim den 2 vertrag yaptim 7,99 olanini eski nr tasimam kolay oldu bence cok cazip cünki almanya ve EU flat var birde 1 GB internet seneye izin yolunda sirbistan haric kapikuleye kadar kullanabilecegim

bende premiumsimde 9.99 3gb internet sms ve aramalar sinirsiz.1 gb eu internet kündigungda aylik yapabiliyorsun

maltepeli54
17 Kasım 2016, 00:23
arkadaslar ben vetragli samsung note 4 iyi bir vetragli handy ariyom

Sdt
06 Aralık 2016, 11:40
Selamlar,
ben yukarida da yazdigim gibi premiumsim.de adresinden
9.99€'ya 3gb'li ve allnet-flatli aylik anlasma yapmistim

ve deneme amacli, Almanya'da olan biriyle bir kac kez facetime
görüsmesi yaptim,
hic bir arti ücret hesaplamamislar.
yani facetime görüsmelerine ek bir ücret almiyorlar.
08.11 - 30.11 arasi 7.66€ hesaplamislar.

bilgi amacli paylasayim dedim.

eger merak eden olursa, türkiyede olan biriyle de facetime ve whatsapp görüsmesi yapabilirim.

Saygilar

Starterbox
12 Aralık 2016, 08:34
Kardeşim WhatsApp paralı falan değil ben devamlı görüşme yapiyorum, internetin kapalı olduğunda görüşme yaparsan WhatsApp tan, o sekilde para gelir, çünkü direk sım karttan bağlanır, bunun şirketle alakası yok, hepsi böyle

zennon
28 Aralık 2016, 16:48
slmlar H@K@N,

Daten Automatik deaktivieren yapilirim mi.

tskler

Murat01
28 Aralık 2016, 17:15
slmlar H@K@N,

Daten Automatik deaktivieren yapilirim mi.

tskler

Hayır bu mümkün değil.

moralist
28 Aralık 2016, 19:50
Bu simplytel de oluyor ben yaptim

zennon
29 Aralık 2016, 02:40
moralist slmlar,

peki nasil yaptin

Murat01
29 Aralık 2016, 03:16
Ben winsimde olmadigini kastetmistim.

moralist
29 Aralık 2016, 09:04
Onlarin kendi sayfasi var ordan deaktievieren yapiyorsun

moralist
29 Aralık 2016, 09:07
https://m.facebook.com/profile.php?id=1578186922469954

ZANDER
19 Şubat 2017, 01:37
Selam benim hanımda var winsim uzun zamandır kullanıyor ve hep messenger yada whatsapp üstü Türkiye ile konuşuyor uzunca videolu görüşmede yapıyor dışarda çocukları aileye göstermek için bugüne kadar hiç hata olmadı her ay 14 euro 4 gb geçmemek şartıyla whatsapp yada messenger TR aramaları kesinlikle paralı degil öyle olsaydı her ay bir dünya para ödemem gerekirdi

akdenizli33
19 Şubat 2017, 02:41
türkiyede kullanabiliyoruyuz yolda izinde bu winsmi

acemi iste
19 Şubat 2017, 20:21
türkiyede kullanabiliyoruyuz yolda izinde bu winsmi
Türkiyede vede izin yolunda kullanmani kesinlikle ama kesinlikle tafsiye etmiyorum

scooter
19 Şubat 2017, 20:53
arkadaslar winsimden uzak durun datenautomatik var bende 3 tane vardi hepsini kapattim aylikti anormal hesaplar geliyor ona vereceginize birsürü alternatif var mesala aldi 8 euro verirsin 1gb internet 300 dakika bittimi bitti extra para odemiyorsun internette

Talha'linho 7
23 Şubat 2017, 09:10
arkadaslar winsimden uzak durun datenautomatik var bende 3 tane vardi hepsini kapattim aylikti anormal hesaplar geliyor ona vereceginize birsürü alternatif var mesala aldi 8 euro verirsin 1gb internet 300 dakika bittimi bitti extra para odemiyorsun internette

Bende iki tane winsim 4gb lik var

Hanim 5-6 aydan beri kulaniyor
Bende 2 aydan beri
Biz memnunuz her ay cikisli 15,99€ ödüyorum

Cologne
25 Şubat 2017, 11:53
Faturali hatlari aylik 1 euroya verseler almam. Özellikle de Mobilcom Debitel i, Acisini bir sekilde mutlaka cikartiyorlar bunlar. Simdi 5-6 senedir Ayyildiz kullaniyorum Türkiye dahil tüm hatlar bedava, aylik 1 gb internet var ve sadece 15 euro ödüyorum. Fatura derdi yok, kaziklanma derdi yok. param kadar konusuyorum..

Sdt
25 Şubat 2017, 13:10
winsim ve premiumsim de yine kampanya var

sayfalarina bir bakin isterseniz

saygilar

cenk1978
25 Şubat 2017, 18:23
winsim ve premiumsim de yine kampanya var

sayfalarina bir bakin isterseniz

saygilar

Winsim de sadece açılış ücretini 9.99 dan 4.99 da indirmişler..gerisi ayni.

aef
25 Şubat 2017, 20:00
Faturali hatlari aylik 1 euroya verseler almam. Özellikle de Mobilcom Debitel i, Acisini bir sekilde mutlaka cikartiyorlar bunlar. Simdi 5-6 senedir Ayyildiz kullaniyorum Türkiye dahil tüm hatlar bedava, aylik 1 gb internet var ve sadece 15 euro ödüyorum. Fatura derdi yok, kaziklanma derdi yok. param kadar konusuyorum..

15 euroya sınırsız türkiye yok galiba yada ben bulamadım .fiyatı iyi ama eski tarife galiba

Cologne
26 Şubat 2017, 22:22
15 euroya sınırsız türkiye yok galiba yada ben bulamadım .fiyatı iyi ama eski tarife galiba

15 Euroya 400 dk Türkiye flat, ayrica O2 ve Eplus, Aldi kart, Ayyildiz gibi hatlara sinirsiz bedava. Benim kullandigim Ayyildiz AyDE Smart M opsiyonu.

Sdt
27 Şubat 2017, 13:53
Winsim de sadece açılış ücretini 9.99 dan 4.99 da indirmişler..gerisi ayni.

yok hocam, premiumsim de ayni fiyata interneti 1gb daha yükseltmis

ersayd
13 Mart 2017, 22:34
Arkadaslar bu tarifi yapmak istiyorum(9,99€ Allnet Flat und 3gb) acaba whatsapp yada baska program üzeri görüntülü yada sesli konusmak extra paralimi..ben AGB ya biraz baktim ama anlayamadim..bilgisi olan arkadaslar yardim ederse sevinirim ..tesekkürler simdiden

ayhan2401
14 Mart 2017, 19:59
uzak durun hepsi dolandiri baslangicta,7,99 € ile basladi simdi her ay21€ bazen 25 € kesiyorlar.

Eses26
14 Mart 2017, 20:33
Hangi tarif var sende usta? Monatlich kündbarsa cikisini yolla. Bende uzun zamandir var hep standart aydat cekiliyor. Bi sorun yok.

hOrOz
14 Mart 2017, 20:45
uzak durun hepsi dolandiri baslangicta,7,99 € ile basladi simdi her ay21€ bazen 25 € kesiyorlar.

benimki 9.99 € sadece bu ay hanım bilmeyerek uzun internette girmis

3X Datenautomatik devreye girmiş 15,99€ olmuş daha fazla gelme ihtimali zaten yok

hesabını kontrol başka servislere telefon edilmiş galiba

Sdt
15 Mart 2017, 13:31

Selam hocam, ben üc aydir kullaniyorum. Böyle bir sey olmadi bende...

talo176
15 Mart 2017, 14:48
2 sene kullandim hem benim icin hem esim icin.. hic bir kurus fazla ödemedim..

varto
18 Mart 2017, 01:04
Hayirli aksamlar arkadaslar bugün hemen hemen herkese winsimden mail geldi 2€ pahalilasiyor herkesin dikattine !! Wiederuf yapilabiliyor ama cikis da verebiliyorlarmis 30:04:2017 kadar wiederuf yapilabiliyor
Saygilar

Murat01
18 Mart 2017, 02:20
Evet.
Banada aynı mail geldi.
Ben şahsen çıkmayı düşünüyorum.

Mehmet 1.
18 Mart 2017, 17:34
yanlis bilgilendirmeyin ayda 1 € fazlalasiyor 28 eu ülkelerde ayni uygulama ve ayni internetiniz olacak kötümü????????

Murat01
18 Mart 2017, 17:44
Kardeşim nasıl yanlış bilgilendirmeyin diyorsun bilip bilmeden.
Email geldi herhalde.
Belki sana 1€ gelmiş olabilir.
Biz neden yalan söyleyelim?

Ayrıca EU ülkelerinde EU kanun çıkardı.
Mecbur yapacaklar yani bu uygulamayı eşşek gibi.
Winsimin bize bir hediyesi değil yani.

varto
18 Mart 2017, 18:02
Birde eu kismi dogru ama burda yanlis anlasilmasin bedava konusma veya internet kullanma deyil
Sadece eu gebühr kalkdi

Mehmet 1.
18 Mart 2017, 18:46
Die Option kostet 4,50 € und beinhaltet 100 MB Datenvolumen für das Surfen im EU-Ausland.
Ab dem 101. MB zahlen Sie lediglich 0,15 € pro MB.
Mit Erreichen von 130 MB (30 MB á 0,15 € = 4,50 €) surfen Sie bis 200 MB kostenlos.

Mehmet 1.
18 Mart 2017, 18:47
EU 100 & Internet

Die Rundum-sorglos-Option

Grundpreis (monatlich) 7,95 €
Frei-Einheiten: Minuten (60/60 Takt) oder SMS 100
Daten Inklusiv-Volumen in MB (100 KB-Takt) 100
Pro MB (CAP 30) nach Verbrauch des Inklusiv-Volumens 0,15 €
CAP 30 (max. 4,50 € pro 100 MB) 4,50 €
Verbindung pro Minute nach Verbrauch der Frei-Einheiten 0,09 €
Verbindung pro Minute ankommend kostenlos
SMS-Versand nach Verbrauch der Frei-Einheiten 0,07 €

Mehmet 1.
18 Mart 2017, 18:48
EU 100

100 Einheiten zum Telefonieren & Simsen

Grundpreis (monatlich) 4,50 €
Frei-Einheiten: Minuten (60/60 Takt) oder SMS 100
Minute ankommend kostenlos
Verbindung pro Minute nach Verbrauch der Frei-Einheiten 0,09 €
SMS-Versand nach Verbrauch der Frei-Einheiten 0,07 €

Mehmet 1.
18 Mart 2017, 18:48
EU Internet

Die Option zum Surfen

Grundpreis (monatlich) 4,50 €
Daten Inklusiv-Volumen in MB (100 KB-Takt) 100
Pro MB (CAP 30) nach Verbrauch des Inklusiv-Volumens 0,15 €
CAP 30 (max. 4,50 € pro 100 MB) 4,50 €

acemi iste
18 Mart 2017, 21:02
banada geldi bu email EU ülkeleri icin 2 euro zam yapacaklarmis fakat ben tam anlamadim acaba bunu mejburmu yapmamiz lazim yoksa istiyenmi yaptiracak acaba??

Murat01
18 Mart 2017, 23:09
Mecbur değilsin.
Ama itiraz edersen, onlar sana çıkış verebiliyor.
Yanı çıkmak istemiyorsan, mecbursun.