PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A.T.U araba servisi yaptirma

sswiss
19 Haziran 2016, 00:01
slm arkadaslar konu basliginda yazdigim gibi bu A.T.U da yapilan araba servisleri nasil yaptiran ve memnun olan veya memnun olmayan arkadaslar varmi

mesela nelerinden memnunsunuz veya nelerden dolayi memnun degilsiniz.

ayrica kullandiklari malzemeler (yag,filtre vs) kalitelimi

isin ilginc tarafi benim Audi a4 TDI ye asag 1200 euro servis ücreti istiyor A.T.U ise 527 euro istiyor ,yapacaklarida ay seyler

araba 120.00 km de

arada yaridan fazla fiyat farki var

hOrOz
19 Haziran 2016, 00:14
slm arkadaslar konu basliginda yazdigim gibi bu A.T.U da yapilan araba servisleri nasil yaptiran ve memnun olan veya memnun olmayan arkadaslar varmi

mesela nelerinden memnunsunuz veya nelerden dolayi memnun degilsiniz.

ayrica kullandiklari malzemeler (yag,filtre vs) kalitelimi

isin ilginc tarafi benim Audi a4 TDI ye asag 1200 euro servis ücreti istiyor A.T.U ise 527 euro istiyor ,yapacaklarida ay seyler

araba 120.00 km de

arada yaridan fazla fiyat farki var

işin ilginç tarafı geçende Zahnriemen değişecekti (komple Wasserpumpe,kayış vesaire)

ATU 720 € hesap çıkardı Bosch Servisi de bir Werkstatt 550€ istedi ...

sswiss
19 Haziran 2016, 00:20
isvicredeki asag 1300 frank cikardi almanya asag 1170 euro cikardi isvicredeki Bosch Servisi 1300 Frank cikardi ancak almanya ve isvicredeki asag a partikelfilter temizlenmesini söylemedim normal 120 bin km de yapilmasi gerekenleri Angebot olarak gönderdiler ve baktik kontrol ettim almanya ve isvicre asag ayni seyleri yapacak.Bosch servisi ne extra partikelfilterde temizlenecek dedim onlarda plus partikelfilter i de hesaplayip ayni asag gibi servis yapacak 1300 frank Angebot verdiler arti 2 gün gratis araba verecekler.

Almanyanin artisi sudur eger almanya asag da yaptirirsam verdigim ücretin vergisini gümrükte damga yaptirirsam geri veriyor asag bana buda yaklasik 150 euro dur.Bosch da yaptirirsam neredeyse ayni fiyata Partikel filtreyide aradan cikaracam.isvicrede yaparsam da 1300 frank vermek zorunda kalacam.

ancak dikkatimi a.t.u 527 euro cikardi. fiyat yaridan az neredeyse