PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okuldan izin icin yazi yazabilirmisniz almanca

ali14
14 Haziran 2016, 21:47
Merhaba arkadaslar

ben 29.07.16 da izine gidecegim ögretmen le konustum saat 9:30 dan sonra izin veriliz dedi yanliz yazili olarak bize bildilmeniz lazim neden erken gitmek istiyorsunuz diye bende aile vi sebeblerden dolayin dedim bunu yazili olarak bana verim müdür rün onayi gerekiyor dedi

benimde almanca fazla yok bunu benim icin yazabilirmisiniz almanca olarak

(oglum mert icin 29.07.16 günü saat 9:30 dan itibaren izince gidecegimiz icin ailevi sebeb den dolayi elken yola cikmamis gerektiginden sizden izin istiyorum Saygilar)

gibi bir yazi yazilmasi gerekiyor bu konuda bana yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tesekkür ederim

Saygilar

hOrOz
14 Haziran 2016, 22:13
Merhaba arkadaslar

ben 29.07.16 da izine gidecegim ögretmen le konustum saat 9:30 dan sonra izin veriliz dedi yanliz yazili olarak bize bildilmeniz lazim neden erken gitmek istiyorsunuz diye bende aile vi sebeblerden dolayin dedim bunu yazili olarak bana verim müdür rün onayi gerekiyor dedi

benimde almanca fazla yok bunu benim icin yazabilirmisiniz almanca olarak

(oglum mert icin 29.07.16 günü saat 9:30 dan itibaren izince gidecegimiz icin ailevi sebeb den dolayi elken yola cikmamis gerektiginden sizden izin istiyorum Saygilar)

gibi bir yazi yazilmasi gerekiyor bu konuda bana yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tesekkür ederim

Saygilar

arkadaşım ne yazıki okullar erken izin vermiyorlar
hele hele erken izine gideceğiz ailevi bir sebeb değildir
öğretmen veririz demiş ama okul müdürleri vermiyor

Absender:
Gönderen
isim Adres
XXXX Stadt

XXXX– Schule
Am kleinen Hain 30
15907 Lübben / Spreewald

Antrag auf Beurlaubung vom Unterricht

Sehr geehrte(r) Frau/Herr XXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXX,

hiermit beantrage/beantragen ich/wir für mein Sohn Mert XXXXXXXXXXXXXXXXX Klasse 3B ,

eine Beurlaubung vom Unterricht am 29.07.16 für die Zeit vom 9:30 bis XX:XX .

Begründung:

Aus wichtigen familiären Gründen

Mit freundlichen Grüßen

Ad_soyadi
IMZA

Antakya
14 Haziran 2016, 22:25
Temmuzun sonunda daha okulmu var?
bu hangi eyalet?

hOrOz
14 Haziran 2016, 22:31
bu hangi eyalet?

Bayern veya Baden-Württemberg olabilir

Memoli1976x
14 Haziran 2016, 22:48
bu hangi eyalet?

Cogu yer Temmuzun Sonunda Tatile cikiyor, en gec Iki eyalet Bayern ve Baden Würtenberg.

http://abload.de/img/unbenannt2hpn2.png

uyku
15 Haziran 2016, 04:06
Arkadasim bencede hic yazmayin daha yeni aciklama yaptilar kesinlikle izin yasagi geldi, horoz arkadasin yazdigi gibi ögretmen verse bile müdür vermiyor. Cünkü benim basimada yilbasinda geldi,vermediler. O yuzdende cogu tattiller hafta arasina aldilar sirf aileler erken izin almasinlar diye.

neco54
15 Haziran 2016, 15:41
Burda sansimizi denemek lazim.
Ben kizim icin Grunschuleden 3 gün istedim ama onlar 5 gün verdiler. 2 gün icinde gelmesine gerek yok dediler. (Babasininin rahatsizligindan dolayi)
Gecen senedede Realschuleden istedim 3 gün, onlarda bir sefere mahsus 3 gün önce verdiler. (Esimin rahatsizligindan dolayi)
Alabilirseniz kesinlikle yazili olsun.

Bu sene icin kesin yasak varmi onu bilmiyorum.

ali14
15 Haziran 2016, 21:16
merhaba arkadaslar

yazi icin özellinkle Horoz arkadasimiza tesekkür ederim

cok isime yaradi

ben bir sansimi deneyecegim velirlerse iyi olur vermezlerse kendileri bilir ben denedim derim en azindan yarin okula verecegim

yardimlar icin sag olun