PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbul fatihde pansiyon ariyorum

ali87
13 Haziran 2016, 20:03
Selamun aleyküm arkadaslar
Ben aylecen istanbul fatih de güvenilir alkolsüz konaklama yeri ariyorum insallah bir yardimci olursunuz

hOrOz
13 Haziran 2016, 20:47
arkadaşım
biraz daha iyi açıklasan kac kişi olacaksınız veya niçin Fatih
Fatih büyük bir ilçe senin istediğin Sultanahmmet civarımı ?

tolgahamburg
14 Haziran 2016, 00:22
fatih çarşambada kesin vardır:confused:

ali87
15 Haziran 2016, 20:50
Evet sultanahmet civarinda 😁Esim ben ve iki cocuk büyügü 6 yasinda

hOrOz
15 Haziran 2016, 21:55
Evet sultanahmet civarinda 😁Esim ben ve iki cocuk büyügü 6 yasinda

ben izinlerimi genellikle www.check24.de bakarım ..buradan Sultan Ahmet civarı hotelleri bakabilirsin

ama çevrede o kadar otel var ki ... ben geçen sene uxcuz bir otel de kaldım .. sadece yatiip kalkmak için yeterliydi ama lüxüs aramadım

sen oraya kendi imkanların ile gideceksen fiyatlarını bir buradan birde Türkiye den karşılaştır ...

Fedayi38
18 Haziran 2016, 09:48
Otel Gülsultan biz senelerce kaldik bu otelde hem uygun hemde ickisiz.

edem1978
25 Haziran 2016, 23:39
Istanbulda 3 günde gezib görülmesi gereken en güzel yerler neresi

hOrOz
26 Haziran 2016, 00:15
Istanbulda 3 günde gezib görülmesi gereken en güzel yerler neresi

Istanbul a giderseniz tramvay ve metro icin 6 TL ye Istanbul Kart ve Müzelere girmek icin Müzekart ( 40 TL ) alin .
1 sene boyunca bütün Devlet Müzeleri bedava- tek tek alırsan çok pahalıya geliyor
ben islam sanatları müzesinden almiştim fazla yoğun değil hemen veriyorlar

1. gün
Boğaz Turu >> Eminönünden Denizyollari Gemisi ile büyük tur 6 saat veya fazla sürüyor --Marmararay >> Kiz Kulesi
Eminönü Balık Ekmek
http://sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/uzun-bogaz-turu-362.html

2.gün
Ayasofya -- Topkapı -- Yerebatan Sarayı -- Suiltan Ahmet Camisi -- Alman çeşmes - Dikili Taş -islam Sanatlari Müzesi -- Sultan Ahmet Köftecisi -- Kapalı Çarşı -
hepsi bir arada

3. gün
Eminönü - Mısır Çarşısi - Yeni Cami - Galata Köprüsü - Galata Kulesi - Beyoğlu -- Taksim Meydanı - Tramvay -

http://ozbeceriksizler.com/showthread.php?10688-Istanbul-dan-bir-kac-kare

neco54
26 Haziran 2016, 00:50
Istanbul a giderseniz tramvay ve metro icin 6 TL ye Istanbul Kart ve Müzelere girmek icin Müzekart ( 40 TL ) alin .
1 sene boyunca bütün Devlet Müzeleri bedava- tek tek alırsan çok pahalıya geliyor
ben islam sanatları müzesinden almiştim fazla yoğun değil hemen veriyorlar

1. gün
Boğaz Turu >> Eminönünden Denizyollari Gemisi ile büyük tur 6 saat veya fazla sürüyor --Marmararay >> Kiz Kulesi
Eminönü Balık Ekmek
http://sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/uzun-bogaz-turu-362.html

2.gün
Ayasofya -- Topkapı -- Yerebatan Sarayı -- Suiltan Ahmet Camisi -- Alman çeşmes - Dikili Taş -islam Sanatlari Müzesi -- Sultan Ahmet Köftecisi -- Kapalı Çarşı -
hepsi bir arada

3. gün
Eminönü - Mısır Çarşısi - Yeni Cami - Galata Köprüsü - Galata Kulesi - Beyoğlu -- Taksim Meydanı - Tramvay -

http://ozbeceriksizler.com/showthread.php?10688-Istanbul-dan-bir-kac-kare

Arkadasim bak sana simdi biraz kizdim.
Istanbul sadece Avrupa yakasindan ibaret degilki.
Her sey Cami ve müze, carsi ve vs. gibi görmeklede bitmiyor.
Anadolu yakasindada cok güzel yerler var ve daha sakin. Kadiköy , Caddebostan , Suadiye, Adalar,
Bostanci ve Maltepe sahilleri. Bogaz ve Karadenize dogru nice yerler var.
Daha dogrusu saymaklada bitmez.

theBeyazAndBeyaz
26 Haziran 2016, 04:00
erciyes hotel/ onceden rezervasyon yapsan iyi olur... fatih camisi yani... fatih carsambaya 15 dk...

hOrOz
26 Haziran 2016, 12:36
@neco54

Allah aşkına İstanbul a gidince tarihi yerlerin ziyaret edilmesi şart gibi bir şeydir.
Senin ki Paris e gidip Eyfel Kulesini görmeden Champs Élysées de gezmeden alışveriş merkezi Lafayette te dolaşmak gibi bir şey ..

türko28
26 Haziran 2016, 12:47
miniatürk var Eyüp civarinda.orayi gezsen yeter sana.türkiye de eski yeni ne kadar tarihi yapi varsa orada minyatür olarak yapmislar.aciklamalari da var,sanirim 5-6 dil de.asagida internet sayfasi bir bak istersen.

http://miniaturk.com.tr/

neco54
26 Haziran 2016, 16:41
@neco54

Allah aşkına İstanbul a gidince tarihi yerlerin ziyaret edilmesi şart gibi bir şeydir.
Senin ki Paris e gidip Eyfel Kulesini görmeden Champs Élysées de gezmeden alışveriş merkezi Lafayette te dolaşmak gibi bir şey ..

Nereye bakarsan bak sadece hep Avrupa yakasindan yazilip ciziliyor. Tabiki oralari gezilip görülmesi gerekir ilk basta.
Ama Anadolu yakasindada cok güzel yerler var. Inanirmisin Istanbula gezmeye gidenlerin yüzde 80-90 nu Anadolu yakasini görmeden geliyorlar.

ali87
27 Haziran 2016, 14:32
istanbula üc gün yetmez usta

edem1978
27 Haziran 2016, 15:57
bende anladim simdi 5 gün kalmaya düsünüyorum herkese tsk ederim
yalniz ickisiz hotel lazim bana normalde hotel veya pansion günlük ne aliyorlar

Gercekler
27 Haziran 2016, 23:08
Vallahi birazcik paraya kir, adi sani belli bir otelde kal. Ben pansiyona falan olsam güvenmem. Hele Istanbulda. Adam ickisiz der, odalarin biri ama kerhane olmazsa sasmam veya asagida kumar oynatmazsa sasmam.

edem1978
28 Haziran 2016, 06:43
Haklisin hele istanbul da hersey mümkün

talo176
28 Haziran 2016, 07:59
bende anladim simdi 5 gün kalmaya düsünüyorum herkese tsk ederim
yalniz ickisiz hotel lazim bana normalde hotel veya pansion günlük ne aliyorlar

��bes gün de yetmez.. her seyi her yeri görmek istiyorsan, o zaman 2 veya 3 hafta kalmalisin..

neco54
28 Haziran 2016, 15:58
Bende Samir hoteli tavsiye ederim. Hemde daha yeni restore edildi. Iki kisi kahvalti icinde 50€.
Esimle kizimda daha yeni geldiler. Disaridan kolay kolay yabanci kisiler giremez. Tam aile yeri merkezi yerde. Ulasim sorunu yok.
Buyuk Resit Pasa Caddesi Ahmet Suayip Sokak No 12, Fatih, Istanbul, Türkei

topcam
28 Haziran 2016, 20:26
fatih resadiye otel 30 eh iste fena deyil icki yok arap ve türk müslümanlar kalir ben coccuklari oralarda büyüttüm 2008 .2011.2015 de fatihsultanmehmet,abdulmaid han hz ,eyüp Sultan, Sultan ahmed.ayasofya .yere batan sarnici,topkapi sarayi,dolmabahce sarayi, ortaköy camii

cocuklar buralarda büyüdü simdi cocuklar istanbula gitmeden memlekete gitmiyolar memlekete üc gecince usaniyolar daha henuz Anadolu yakasina gecemedik eminönüde balik kiz

eminönüde Gala kokorec yemeden gecmez ben bogaz turu yapmadan otele gitmem kapali carsi mahmutbey valla daha ne sayayimm ömrümüz olursa bir gün kadiköy üskudarada gececegiz

Plasma1981
30 Haziran 2016, 00:17
Günluk kiralik ev tutun herseyi icinde. Istanbulun neresinde istiyosaniz kalin.

enes67
30 Haziran 2016, 01:00
@Plasma
kardes ben tam olarak öyle birsey ariyorum

Caykara_61
30 Haziran 2016, 04:13
Günluk kiralik ev tutun herseyi icinde. Istanbulun neresinde istiyosaniz kalin.

Ustam bu dediğin nasil olacak link verebilirsen iyi olur...

akdenizli33
30 Haziran 2016, 04:38
hocam bnce fatihte kalma. merkeze biraz uzak..sirkecide kal..bir sürü otel var..inan her adim basi otel..
fatihte kalacam dersen. the new fatih oteli var oryi tavsiy ederim.resadiye otel var ama biraz sapa ve pahali.fatihte baska,bence sirkeci tam merkez ..genede sen bilirsin.
ayrica ogretmen v epolis evleride var oradada kalabilrisin..

sardunya
03 Temmuz 2016, 04:20
Gülsultan Oteli tavsiye ederim. Hem hesapli, hem güleryüzlü personel, hem de tertemiz, Wi-Fi da olan Sultanahmet Ayasofya camilerinin ve Topkapi Sarayinin yanibasinda güzel bir butik aile oteli.

ali87
03 Temmuz 2016, 21:36
abiler cok sagol
ISTANBUL ALZER SULTANAHMETE BEGENDIM
sizce nasil
hayirli iftarlar

hOrOz
03 Temmuz 2016, 21:51
abiler cok sagol
ISTANBUL ALZER SULTANAHMETE BEGENDIM
sizce nasil
hayirli iftarlar

tam hipodrom da
Sultan Ahmetin ve dikiltaş ın karşısında

Plasma1981
04 Temmuz 2016, 00:12
Ustam bu dediğin nasil olacak link verebilirsen iyi olur...

Sahibinden.com

fifi
13 Temmuz 2016, 00:25
ogretmenevi var. internet sitesinden bakilabilinir.
http://www.ogretmenevine.com/sehir/istanbul
http://www.ogretmenevine.com/cankurtaran-ogretmenevi.html