PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Diagnosegerät lazim

iskenderunlu
12 Haziran 2016, 22:23
Herkese Selam,
Arkadaslar bana her arabada hata codlarini silmem icin uygun fiyata Diagnosegerät lazim. Kullanan veya bilgisi olan varsa yardimlarinizi bekliyorum

avni64
13 Haziran 2016, 03:24
Herkese Selam,
Arkadaslar bana her arabada hata codlarini silmem icin uygun fiyata Diagnosegerät lazim. Kullanan veya bilgisi olan varsa yardimlarinizi bekliyorum
Bunu alabilirsin yaninda Adapter kablolarinida alirsan isini görür http://www.diagtools.de/wholesale/multidiag-pro-for-cars-trucks-and-obd2-without-bluetooth.html

belalimisa
14 Haziran 2016, 19:25
Ben 129.00€ delphi DS150 aldım , çoğu araçlari okuyor ve siliyor. Ve bütün kablolarla beraberinde veriyorlar.

iskenderunlu
17 Haziran 2016, 22:24
Ben 129.00€ delphi DS150 aldım , çoğu araçlari okuyor ve siliyor. Ve bütün kablolarla beraberinde veriyorlar.

Airbag hatalarinida silebiliyormusun. Cünkü cogu makinalar silmiyor.

belalimisa
19 Haziran 2016, 03:18
Evet silebiliyorum, amma tabi şimdi Airbag kablosu veya herhangi gibi birşeyi bozuk ise , silsende geri gelir hata. Misa bende sitzmattesi bozuldu Airbag için. Sildim amma hata geri geldi. Onun içinde o parçayı yeniledim ve hata gelmedi.

belalimisa
19 Haziran 2016, 03:20
Birde şunu söyleyeyim benim aldigim aletle Bluttoth üzeride bağlantı kura biliyorsun amma lakin ozaman silmiyor illakine kabloyla bağlanti olmasi gerekiyor.

iskenderunlu
21 Haziran 2016, 13:50
ilginiz icin cok sagolun. Ben bu Delphi.yi alayim. iyi günler