PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beceriksizler Forum cikiyor Googleden anlam veremedim?!!

emir71
27 Mayıs 2015, 16:11
arkadaslar bu googleden böyle bir sonuc cikiyor
Link:

ne istir anlamadim arka sayfayi ayni beceriksizlere benzetmisler ama kayit ol falan filan diyor,tabii biz yutacak degiliz ama belki bazilar buraya kayit olmus olabilirler.

S&S

sansar74
27 Mayıs 2015, 16:18
sakina oraya sifrenizi vermeyin yada kayit olmayin.

emir71
27 Mayıs 2015, 16:20
aynen onu demeye girdim daha bunun gibi fazlaca siteler var galiba!!

sansar74
27 Mayıs 2015, 16:22
Ben bilmiyorum ama vardir herhalde,o yüzden herkes dikkatli olsun.

fizikcimurat
27 Mayıs 2015, 17:53
Denemedim ama beceriksizler olmadigina göre , ne gösterecekler .

fuk_18
27 Mayıs 2015, 19:35
ben uye oldum girdim hic birsey yok sadece bos bir site yapmislar kullanici adindan sifreden ne olcak ki zaten site kapandi

karam82
28 Mayıs 2015, 00:40
emir arkadasim.

ilk basta vermis oldugun linki kaldirdim, ve kisa bilgi vereyim.

o vermis oldugun sayfa bizimle alakali bir yer degildir.

senelerdir beceriksizler.beep.to yu klonlayip bizdeki konu ve mesajlari kendi forumuna aktaran bir yerdi. her seferinde uslanmayip yeniden basliyordu engelini cektikten sonra birakti ve o sekil de kaldi.

umarim kendisi bu tür isleri birakir bizlere burdan faydali bir üye olur.

saygilar

karam82

emir71
28 Mayıs 2015, 15:46
Burdan kaldirman o kadar da önemli degil! o bir uyari Linki idi önemli olan diger arkadaslarin böyle Boardlara kanmamasiydi.

TOPRAK
28 Mayıs 2015, 17:24
eski board ta üye olan arkadaslarin bilgilerine ulasmak mümkünse,bizimle birlikte olmaya davet edebiliriz.Cok degerli bilgilere sahip arkadaslarimiz var.Kimsenin özbeceriksizler,den haberi yok.Selamlar

karam82
28 Mayıs 2015, 17:33
Toprak Arkadasim bugün 3gün oldu..
eminim en kisa sürede nette online olan arkadaslar bizlerin haberini duycaktir..

hedefimiz 100bin olmasada,hedefimiz faydali olabilmek..

eski beceriklerde olan Arkadaslarimizin bilgilerini almak icin calismam sürmekte.

hayirlisi bakalim zaman herseyin ilaci

saygilar

Titanic
30 Mayıs 2015, 01:49
evet banada cikti o adres o kimin forumu anlamadim??
karam82

ZSworld
30 Mayıs 2015, 03:53
çakma bir forumdur. Kendisi beceriksizlerden kopyalayıp kendi sayfasına yapışmıştır, sahtekar birisi olmalıdır. Bu oyuna gelmeyin arkadaslar üye olmayın. Gsworld hocamız zaten gerekli bilgiler verdi.

baltali
08 Temmuz 2015, 22:11
sayin kardeslerim benim basima geldi tecrübe konusuyor bende sandim bordumuz yeniden acildi verdim niki sifreyi baska bi bordada ayni nikle kayit olmustum orayada ayni sifreyi vermistim beceriksizler kapandiktan sonra bir baktim yeni üye oldugum forum beni atmis admin niye attin diye yazdim bana küfür ediyorsun birde soruyorsun dedi niye atildin ben 2002 veya 2003den beri üyeydim beceriksizlere küfür yazmadim bordumuza nikimi bilenler tanir neyse admine dedim benim küfürle alakam olmaz sonra nikimi acdi ama yine giremiyorum oraya demek istedigim sifremi nikimi calmislar o sahte sayfa dikkatli olalim lütfen diger borda girmesemde olur inanin ben zaten beceriksizlerden baska yerden bisey indirmedim ve girmedim ama yeniden acildigina bordumuzun coooooooook sevindim desem yeri var selam saygilar cümleten

muratcan6793
27 Ağustos 2015, 19:22
selam karam82 beceriksizler devami ozbeceriksizler mi ?

Memoli1976x
27 Ağustos 2015, 20:14
selam karam82 beceriksizler devami ozbeceriksizler mi ?

Evet Arkadasim.