PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Perfektuhren saatler cok ucuz acaba erfahrung u olan varmi arkadaslar??

redbull911
25 Mayıs 2016, 17:57
selam arkadaslar facebook ta reklam geldi dikkatimi cekti bu sayfadaki saatler sahtemidir degilmisir bilgisi olan arkadaslarin düsüncelerini sabirsizlik ile bekliyorum.Link asagida insallah yannis bir sey yapmamisimdir!

http://www.perfektuhren.com

hOrOz
25 Mayıs 2016, 18:12
selam arkadaslar facebook ta reklam geldi dikkatimi cekti bu sayfadaki saatler sahtemidir degilmisir bilgisi olan arkadaslarin düsüncelerini sabirsizlik ile bekliyorum.Link asagida insallah yannis bir sey yapmamisimdir!

http://www.perfektuhren.com

Hocam Replika yazıyor yani birebir kopya olduğu zaten yazıyor

ckaraca
25 Mayıs 2016, 18:17
Slm saat lerin sahte oldugu yaziyor zaten sitede <<Replica Rolex >>> yani kopya = sahte

redbull911
25 Mayıs 2016, 18:29
tesekkür ederim ustalar kopya da olsa almaya niyetim vardi ama kontakta olacagim hic bir hic bir telefon nosu yok birde paypal var diyor ama kasse ye gidince o secenek kalkiyor,FAQ okudugumda orda sadece kredi karti banküberweisung secenekleri kabul edildigi yaziyor neyse yinede ilgilenen arkadaslara tesekkürler.

hOrOz
25 Mayıs 2016, 18:32
tesekkür ederim ustalar kopya da olsa almaya niyetim vardi ama kontakta olacagim hic bir hic bir telefon nosu yok birde paypal var diyor ama kasse ye gidince o secenek kalkiyor,FAQ okudugumda orda sadece kredi karti banküberweisung secenekleri kabul edildigi yaziyor neyse yinede ilgilenen arkadaslara tesekkürler.

böyle saatlerin satılması yasak olduğu için iletişim bilgilerini vermiyorlar

eğer yurtdışında ise gümrükte takılırsa zaten gümrük elinden alıyor
birde ceza yazıyor hemde saatten oluyorsun

redbull911
25 Mayıs 2016, 18:54
böyle saatlerin satılması yasak olduğu için iletişim bilgilerini vermiyorlar

eğer yurtdışında ise gümrükte takılırsa zaten gümrük elinden alıyor
birde ceza yazıyor hemde saatten oluyorsun

vallahi ustam nereden geldigi belli degil yani yer olarak tam bilmiyorum almanyada ise sorun olmaz DHL ile yolluyorlar paketi.

hOrOz
25 Mayıs 2016, 22:57
vallahi ustam nereden geldigi belli degil yani yer olarak tam bilmiyorum almanyada ise sorun olmaz DHL ile yolluyorlar paketi.

kesinlikle Almanya değil dir Almanya dan satnmak fazla rizikolu

muhakkak yurtdışı dır Çin dir

eğer gümrükte takılırsa hem paradan hem saatten hemde cezayı yersin

Alman Gümrüğü satılan markanın üreticisine bildiriyor onlarda sana dava açıyorlar

bu işin kanuni yanı yok ben rizikoya girp alaçağım dersen başka