PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EG-Wohnung Aussenrollos yok!

ultrAslan55
16 Mayıs 2016, 21:56
merhaba arkadaslar,

EG-Wohnung kiraladim ve maalesef Aussenrollos yok.. bugüne kadar her nekadar yüzdeyüz hirsiza karsi korumasi olmasada geceleri rahat uyumama yetiyordu.. Simdi oda yok.. Vemieteryi arayib sordum.. ne onlar nede benim aussenrollo takmama izin vermiyolar.. Komsularinda aussenrollos yok.. acaba ne yapsam iyi olur ? Aussenrollos'u iceriden taksam anstatt von aussen olur mu ? biraz fikirleriniz almak istiyorum..

Dolunay35
17 Mayıs 2016, 09:53
Diğer komşularınında dış taraftan yok ise,seninde takmana haliyle izin vermez,çünkü dış taftan bakıldığında kötü görünüm verir;sana tavsiyem Bauhaus gibi yerlerde iç taraftan takılanları var onlardan takmanı tavsiye ederim,benim eski evde aynen öyleydi sadece kepeng vardı,geceleri çalışıp gündüzleri uyumak için yaz aylarında yeterince karanlık yapmıyordu,bende Bauhaus tan bur tane iç taraftan takılanlardan aldım taktım istediğim gibi karanlık oluyordu.

Kolay gelsin

ultrAslan55
19 Mayıs 2016, 00:06
Diğer komşularınında dış taraftan yok ise,seninde takmana haliyle izin vermez,çünkü dış taftan bakıldığında kötü görünüm verir;sana tavsiyem Bauhaus gibi yerlerde iç taraftan takılanları var onlardan takmanı tavsiye ederim,benim eski evde aynen öyleydi sadece kepeng vardı,geceleri çalışıp gündüzleri uyumak için yaz aylarında yeterince karanlık yapmıyordu,bende Bauhaus tan bur tane iç taraftan takılanlardan aldım taktım istediğim gibi karanlık oluyordu.

Kolay gelsin

Eyvallah.. nasil gözüküyo onlar ? birtane resim atarmisin ? isimleri nedir?

Dolunay35
24 Mayıs 2016, 12:11
isimleri aklımda değil şuan,Bauhaus ve benzeri yerlere git durumu anlat onlar sana yardımcı olurlar muhakkak.Bunların kalın bez parçadan olanları en iyisi,ne kadar kalın olursa o kadar güneş ve gün ışığını içeri sızdırmaz genelde siyah renk tercih ederim.Dediğim gibi kalın bez den olsun.Dunkel renkli.

Kolay gelsin,

gentlement
24 Mayıs 2016, 14:16
kardes,

Sensor var pencereler icin. Bende kendim hem satiyorum hemde evimde kullaniyorum.

http://www.amazon.de/D-Link-DCH-Z110-mydlink-Fenster-Sensor/dp/B00PVETSY4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1464092479&sr=8-2&keywords=d+link+fenster

cok kaliteli. tavsiye ederim. en azindan belki korkunu bir nebi olsun yatistirir.