PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabanin tek lastigi bagli oldugu icin puan

Serseri
15 Mayıs 2016, 12:10
Slm arkadaslar. Ben bir firmada lkw fahrer olarak calisiyorum , isimde 12 tonluk lkw ile araba tasiyorum , 2 hafta önce bonn, dan dortmund, a götürmek icin 4 arac aldim , 2sini lkw ye 2 sini Anhänger,a yükledim ve hepsinin her iki arka tekerini bagladim fakat lkw yükledigim araclardan birinin tek lastigini baglamisim digerini unutmusum :-( yolda polis normal kontrol icin durdurup kontrol ederken gördü ve ceza yazdi 60€ ve 1 punk acaba buna itiraz edebilirmiyim veya avukata gidip puani paraya cevirmek istiyorum

fuk_18
15 Mayıs 2016, 12:37
anlamadigim hata yaptigini kabul ediyon neden itiraz ediyon, puani cezaya cevirebilirmisin sanmiyorum birde fark ettim sen araba ile ceza yediginde hep itiraz edebilirmiyim diye soruyon :)

fuk_18
15 Mayıs 2016, 12:39
,,,,,,,,,,,,

elektroniker
15 Mayıs 2016, 12:45
isini saglam yapcan -- malesef yapabilecegin bir sey yok

Serseri
15 Mayıs 2016, 20:35
yani avukat tutsam bile bu cezayi paraya cevirme ihtimali yok diyorsun

Serseri
15 Mayıs 2016, 20:39
anlamadigim hata yaptigini kabul ediyon neden itiraz ediyon, puani cezaya cevirebilirmisin sanmiyorum birde fark ettim sen araba ile ceza yediginde hep itiraz edebilirmiyim diye soruyon :)
puana karsi alerjim var kasinti yapiyor:-)) saka bir yana evet hataliyim ama bilincli olmus bir hata degil ,suan sadece 1 puanim var bu gelen cezaile ,ama yinede huzursuz ediyor insani

fuk_18
15 Mayıs 2016, 20:49
sorun etme 2 sene sonra silincek zaten :)

puana karsi alerjim var kasinti yapiyor:-)) saka bir yana evet hataliyim ama bilincli olmus bir hata degil ,suan sadece 1 puanim var bu gelen cezaile ,ama yinede huzursuz ediyor insani

Serseri
16 Mayıs 2016, 07:07
Iki sene sonra silinecek ama 2 senede daha üstünede eklenecek