PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara da oto kiralama

makkk
12 Mayıs 2016, 18:00
slm, arkadaslar
ankara da oto kiralama sirketi tavsiyeleriniz 2016 ´ya.
alim verim Esenboga Havaalaninda ,Agustos ayinda.
Ünal ve Cizgi den bi sey duymak istemiyorum.
Diger Sirketlerden tavsiyelerinizi istiyorum.
Bir de Cocuk koltugunu nasil yaptiniz ,ona da bir fikir verirseniz memnun olurum.

Cok tessekürler

tufanci
12 Mayıs 2016, 18:05
slm, ünal ve cizgi harici, elit rent a car, central rent a car, veya garenta rent

fuk_18
12 Mayıs 2016, 18:43
Elit derim baska da söylemiyorum

SesSizliK
12 Mayıs 2016, 19:18
Daha önce söylemistim tekrar söylüyorum beceriksizler forumuna saglam güvenilir isini temiz ve dürüst yapan bi arac kiralama sponsoru lazim her türlü kazancli olur.

uslucocuk
12 Mayıs 2016, 20:03
Selam ustalar araba kiralama islemini burdan yani yurtdışından telefonlami yoksa onleine mi yapıyorsunuz. Şimdi birde kredi kartlarından dispo cekiyorlarmiş her hangi bir trafik cezası yesek. .ordan kullanıyor mus.sizce hangisi mantıklı onleine mi telefonla görüşmek mi kullandığınız onleine adres varmı .Teşekkürler vereceğiniz bilgiler için

Hüsmen
12 Mayıs 2016, 20:25
slm arkadaslar gecen sene elitten istbldn kiraladim hersey güzeldi i20 hundai dizel fakat dönüste problem yasadim nerdeyse ucagi kaciriyordum sebebi ist selimpasada saat 2 de kalktim aradim saat 3 te orda bulunun tamam dedi havahalanina geldim teslim edicem adam meydanda yok bekle babam bekle Telefonlara cikmaz ne yapicagimi sasirdim karar verdim kapali parka arabayi birakip gidecektim son anda geldi bavulu veriyorum calisana sordum 15 dakikada kapatiyorduk dedi düsüne biliyormusunuz ucagi kaciriyordum basima ilkdefa geliyor almyya geldigimde tüccar birini taniyorum araba kiralamada bu durumda ne yapmam diye sordum bana dediki bu durumlarda arabayi kapali parka anhtari kiyatlari torpido gözüne koy kapinin dügmesine bas kilitlensin cek git dedi bu kadar arabayi GPC bulurlar bundan sonra öyle yapicam.

Hüsmen
12 Mayıs 2016, 20:33
Selam ustalar araba kiralama islemini burdan yani yurtdışından telefonlami yoksa onleine mi yapıyorsunuz. Şimdi birde kredi kartlarından dispo cekiyorlarmiş her hangi bir trafik cezası yesek. .ordan kullanıyor mus.sizce hangisi mantıklı onleine mi telefonla görüşmek mi kullandığınız onleine adres varmı .Teşekkürler vereceğiniz bilgiler için
slm arkadasim ben telefonla görüstüm anlastim kart mart kullanmadim arabayi teslim aldigimda parayi pesin ödedim yol parasi köprü gecisi hepsi icinde ceza meza basima gelmedi ödemedim.

dolunay52
12 Mayıs 2016, 20:51
slm,ben gecen sene ulubey oto kiralamadan kiraladim memnun kaldim,arabaya vurup kacmislardi son gün hic bir sorun cikarmadi.
bende telefonla kiraladim parayi arabayi teslim aldigimda verdim.

fuk_18
12 Mayıs 2016, 21:02
aynen Elite kredi karti yada baska birsey yok sadece ehliyet fotokopisi ve pass fotokopisi aliyorlar o kadar bende gecen ay kiraladim yine kiralicam haftaya benim gördügüm en ucuz firma elit

tariknrw
13 Mayıs 2016, 12:10
Selamun aleykum dostlar bende size ankaradan http://www.ozkarakayalar.com.tr/ oto kiralama sirketini tavsiye ederim.Direkt whats app den de irtibata gecebiliyorsunuz.sahibi saglam birisi size her sorunuza acikyüreklikle cevap veriyor.Sayfadan numaralarini alip görüsebilirsniz.Saygilarimla

toyhaneli19
28 Mayıs 2016, 20:48
tulit oto kiralama derim

makkk
20 Haziran 2016, 17:17
Selam fuk_18,
cok metini ettin bu Elite Oto kiralamanin ,
baktim , fena degil ,
kredi karti yok ,deposito yok,
dedigin gibi arabalar da bakimliysa,
ailece basimiz agrimadan izin yapsak yeter.
Son bir sey daha soracagim, arabayi Elite nerde teslim ediyor,
reservasyon alim verim Havaalani yapsam, teslim havaalanindami ,yoksa , havaalanin disinda
benzincide veya buna benzer bir yerdemi yapiyorlar.

saggol,
iyi günler

fuk_18
20 Haziran 2016, 21:42
havalimanindan ciktigin an karton ile ismin yazili onun la karsliyorlar bu taksilerin durdugu yerde havalmianindan cikar cikmaz araca biniyorsun ehliyet ve pasaport resmini cekiyor telefon ile araci teslim eden sonra kontrat imzaliyorsun o kadar ben 22 sinde yine kiraladim sabihadan 2 gun sonra ucuyorum yani yine elit deyim 13 euro ya aldim günlük 1.5 dizel symbol araci ve her almamda sifir km de arac getirdiler

Selam fuk_18,
cok metini ettin bu Elite Oto kiralamanin ,
baktim , fena degil ,
kredi karti yok ,deposito yok,
dedigin gibi arabalar da bakimliysa,
ailece basimiz agrimadan izin yapsak yeter.
Son bir sey daha soracagim, arabayi Elite nerde teslim ediyor,
reservasyon alim verim Havaalani yapsam, teslim havaalanindami ,yoksa , havaalanin disinda
benzincide veya buna benzer bir yerdemi yapiyorlar.

saggol,
iyi günler

aslankral
20 Haziran 2016, 21:56
havalimanindan ciktigin an karton ile ismin yazili onun la karsliyorlar bu taksilerin durdugu yerde havalmianindan cikar cikmaz araca biniyorsun ehliyet ve pasaport resmini cekiyor telefon ile araci teslim eden sonra kontrat imzaliyorsun o kadar ben 22 sinde yine kiraladim sabihadan 2 gun sonra ucuyorum yani yine elit deyim 13 euro ya aldim günlük 1.5 dizel symbol araci ve her almamda sifir km de arac getirdiler

fuk_18
ustam sen onlinemi yoksa telefonlami kiraliyorsun ?
Bende elitden ilk defa eylül icin kiraladim, 3 ay oldu rezarvasyonu yapali Telefonla verdim bilgileri,
17 gün arti HGS parasi 380 Euro verecem, online sanki daha uygun gibi,
sürekli müsterilere herhangi bir avantaj sagliyorlarmi ?
Verbilecegin veya tavsiye edebilecegin bilgiler varmi elit hakkinda ?