PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Edirne Otoparklı Hotel

asam2
12 Mayıs 2016, 01:11
Ustalar kapıkuleden giriş yapıldıktan sonra Otoparklı uygun Hotel tavsıye edebilirmisiniz Edirne içi de olabilir .

Ve hiç arabada yatan oldumu camlar kapalıyken uyunulurmu arabada ?

V/S
12 Mayıs 2016, 02:55
Edirnede konaklamanuzi tavsiye etmem, ne arabada nede otelde.
Eger yatacaksaniz Gümrükde yatin..daha güvenceli.

Sorun Edirneli yurtasimizdan degil...edirnede yabancilardan
sorun var. Gümrükde kalmak istemiyorsaniz...baska yerde
kalin.

MiAy
12 Mayıs 2016, 07:32
Senelerdir Şaban otelde kalıyorum tavsiye ederim. Edirne'nin içinde kalıyor bu otel , park yerinde bekçisi var. Dediğim gibi ben senelerdir burada kalıyorum bu senede kalacağım. Zaten park yerine girince bir sürü gurbetçi arabası oluyor. Demekki gurbetçiler arasında tanınmış bir otel.
Güzel tatiller dilerim.

http://www.sabanacikgozhotel.com/

asam2
12 Mayıs 2016, 19:44
Teşekkürler ustalar bilgi icin.
Oteli önceden mi ayarlıyorsun usta yoksa oraya vardıgındamı.
Otoparkı acaba yeterlimi yoksa dolma olayı oluyormu sezonda?

MiAy
12 Mayıs 2016, 21:43
Usta,
Önceden orada olacağın tarihi biliyorsan tabiiki önceden telefon edip yer ayırtmakta fayda var. Ben 3-4 gün önceden telefon açıp yerimi ayırtıyorum.
Park alanı bayağı geniş, dolma ihtimali yok gibi bir şey.
Selamlar

bingöllü
13 Mayıs 2016, 09:51
kardesim,
ben genelde devlet misafirhanelerinde kaliyorum. Hem fiyatlari uygun hem de temiz. Hemen hemen her sehirde var. Asagidaki linkte Edirne´deki misafirhaneler ve otellerin fiyatlariyla beraber listesi var.

http://bys.trakya.edu.tr/file/download/56123629/

asam2
13 Mayıs 2016, 19:29
Bingöllü usta buralarda da güvenli otopark oluyormu acaba.

akbaba
13 Mayıs 2016, 20:58
kardesim,
ben genelde devlet misafirhanelerinde kaliyorum. Hem fiyatlari uygun hem de temiz. Hemen hemen her sehirde var. Asagidaki linkte Edirne´deki misafirhaneler ve otellerin fiyatlariyla beraber listesi var.

http://bys.trakya.edu.tr/file/download/56123629/
ustam önceden yer ayirtiyormusun? her zaman yer bulunuyormu?

resadiyeli
13 Mayıs 2016, 21:32
selam,Ben sana edirnede bir yer tavsiye edeyim,Edirnede Trakya üniveristesinin icinde kalinacak yer var,Telefon ediyorsun yer ayirtiyorsun ,araban da kapali park da,cok Temiz odalar ben 4 kisi icin iki odaya 200 lira vermistim kahvaltida icinde idi,24 Saat nöbetci var.

Hokumet
14 Mayıs 2016, 01:45
Arladaslar son 3 senedir ayni oteli kullaniyorum, temiz, kaliteli, ucuz, 2 yetiskin 2 cocuk 220 tl margi hotel, tavsiye ederim, kahvalti da guzel. Sanirim 5 yildiz olmasi gerekiyor.

bingöllü
15 Mayıs 2016, 10:38
ustam önceden yer ayirtiyormusun? her zaman yer bulunuyormu?

güzel kardeşim,

önceden rezevasyonunu yapiyorsun. Genelde bos oluyor, Edirne´de nasil bilmiyorum ama ben mesela izmir´de ayni günün sabahi aramistim aksam icin bos yer vardi. Yani simdiden yer ayirtsan mutlaka vardir, gitmeden evvel de arayip rezervasyonun durumunu ögrenirsin. Genelde araba icin park yeri de oluyor.
Hayirli yolculuklar dilerim

akbaba
15 Mayıs 2016, 16:28
cok tesekkürler bingöllü,senin Edirne icin verdigin link gibi,mesela Izmir-Istanbul Konya veya herhangi bir sehir icin linkler varmi? bunlari internetten nerden bakiyorsun

bingöllü
17 Mayıs 2016, 22:21
cok tesekkürler bingöllü,senin Edirne icin verdigin link gibi,mesela Izmir-Istanbul Konya veya herhangi bir sehir icin linkler varmi? bunlari internetten nerden bakiyorsun

kusura bakma birader, biraz gec cevap veriyorum
ben sehirin ismini + misafirhane yaziyorum, cikan linklere bakip tel aciyorum. Ama asagidaki sayfaya gir, sag tarafta sehri sec ve misafirhaneleri göreceksin. Ögretmen evleri de var ama misafirhaneler daha hesapli oluyor genelde. Gene de telefonda fiyatini sormakta fayda var.

Selametle

http://misafirhaneler.net

akbaba
17 Mayıs 2016, 23:18
cok tesekkürler bingöllü,ben Gaziantep ve Sanliurfa'da ögretmenevinde kaldim ve cok güzeldi.
insallah birde misafirhanede kalirim bu sene.

niobe45
17 Mayıs 2016, 23:44
Edirne de Sultan otelde kaliyordum.Tavsiye ederim .

Cankan14
22 Mayıs 2016, 18:51
bir kac defa otel balta,da kaldim. otoparki gevenli

eskiyaaslan
31 Mayıs 2016, 01:18
uzunkörüde gecen sene kaldim iyi konakladim