PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW F Serisi Codierung Frankfurt ve civari

Bancek
01 Mayıs 2016, 15:12
Iyi günler Arkadaslar,
BMW F Serisi Codierung Frankfurt ve civari Yardimci olabilirim. DVD yada TV Freischalten
Ben yaptirdim sadece 50€ az kalsin 99 Euroya cihaz alacaktim, oda tek kullanimlikmis son anda bu Arkadasi buldum isteyen olursa..!

Piskopat
01 Mayıs 2016, 21:24
Isteyen olursa direk bana ulasabilir, bizde herangi bir Codierung icin yardimci olabiliriz.
BMW, VW... Herangi araba ne olursa olsun codierung veya Fehlerauslesung Yapariz.
Frankfurt, Mainz ve Mannheim civarinda.
Saygilarla

baymemo
05 Mayıs 2016, 14:19
Selam size Nasıl ulaşabilirim ben Wiesbaden den katılıyorum

Bancek
06 Mayıs 2016, 10:06
Selam,
Araba ney yasi modeli birde ne yaptirmak istiyorsun.

akbaba
06 Mayıs 2016, 19:10
arkadaslar codierung ne oluyor, bende audi a6 var 2007 model, benim ne isime yarayabilir?
navisi mmi 2G bunu 3G yapabilirmi?
veya Bluetooth ile müzik dinleme imkani olurmu?

sswiss
10 Mayıs 2016, 12:55
akbaba codierung programla aracin beynine girme ,aracta olan özeklileri aktif yada deaktif etmeye veya hata silme islemini yapmak.
bende audi a4 var ve forumda paylasilan programla tabi kablosunu siparis ettim yaklasik 3 hafta sonra geldi kablo evet iste o programla benim audi a4 in beynine girdim emniyet kemerini takmayinca uyari veriyordu onu deaktif ettim türkiyeye giderken sehir icinde emniyet kemeri takmiyorduk onun icin ötüp durmasin diye
sonra hani arabaya anahtari koydugunda takodaki ibreler hizli bir sekilde sona gidip geliyor onu aktif ettim .

yani senin arabada bir cok özellik var ve bunlar aktif degil iste onlari aktif edebilirsin yada bir cok özellik aktif ve sende deaktif etmek istiyorsun onlari kendi istegine göre yapar veya yaptirirsin .
Bluetooth ile muzik dinleme ise senin arabada bu özellik varmi bilemiyorum yoksa modül taktiman lazim

arkadaslar codierung ne oluyor, bende audi a6 var 2007 model, benim ne isime yarayabilir?
navisi mmi 2G bunu 3G yapabilirmi?
veya Bluetooth ile müzik dinleme imkani olurmu?