PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ev Bürosu ile Sorun

hagd27
28 Nisan 2016, 20:35
selam arkadaslar benim bir sorum olacakti
sene 2012 mayis ayinda yeni eve tasindim evin bütün boya ve duvar kagidi isini ben üslendim evin tamirhatindan sonra ev bürosunun adami eve bakti, neyse biz tasindik esyalar yerleri yeni serdik(pvc) evde birgün yatik sabah kahvaltiya babamlara gitti kahvaltidan sonra eve bir gittim mutfakda evi pis su dolmus, bütün esyalar batmis neyse evbürosuna söyledim evi bosaltmamiz lazimmis en az 2-3 ay sürür dediler size bir lager verelim esyalari oraya koyun sizde akrabalarinizda kalirsiniz, ben kabul etmedim, haziran ayinda da izin icin bilet almisdim yeni ev ile ugrasamam bana eski evimi verin benim zamanimyok dedim bu yeni evide geri alin dedim bunu kabul ettiler, o sirada benimkücük oglan ufak birkaza gecirdi bu stresle ev bürosu ile ugrasamadim, aldigim esyalarin cogu cöpe gitti bazi esyalarda kellerde cürüdü, neyse 2012 bu yana ev degistirmek isdiyorum ayni ev bürasundan bir türlü kabul etmiyorlar, ben bunlara dava acabilirmiyim gecen zamana karsi olay 2012 mayis ayinda oldu ne yapabilirim