PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ADAC mi yoksa ACE mi

bln-55
23 Nisan 2016, 13:13
slm arkadaslar size sormak istedigim bir soru olcak
Pannenhilfe icin ADAC mi yoksa ACE mi tavsiye edersiniz
arabaylan türkiyeye gitmeyi düsünmüyom sadece almanya ve avrupa icin olcak
bu konuda sizlerin görüsünü almak istiyom
simdiden tesekürler ederim

TipiTip
23 Nisan 2016, 14:04
ADAC gerisi boş laf ......

Egal77
23 Nisan 2016, 16:04
ADAC 'den Şaşma derim.

Antakya
23 Nisan 2016, 18:25
ACE' den şaşma, gerisi fasa fiso ve gereksiz yere fazla ödeme denir. Benim param çok benim yerime sen ye demektir.
10 seneden beri ACE üyesiyim ve ADAC' ye 10 çeker.

Mondi67
24 Nisan 2016, 10:30
10 sene adacdaydim yolda kaldimi adac 45 dk önce gelmiyor 2 seneden beri ace üyesiyim evin önünde akü bitmis aceye cagirdim bende inanamadim 10 dk gecmeden ace geldi artik tesedümiydi bäyle cabuk gelmesi bende anlamadim

scamt
24 Nisan 2016, 14:40
bende dusunmuyor degilim 2007 den beri adac uyesiyim ama ACE yurd disi hizmeti verior mu yoksa pahalimi bilgisi olan yazabilir mi ?

coskun
24 Nisan 2016, 16:11
Adac tayim bir kaç sefer isim düştü, bir sikinti yasamadim.

beni_7_in_bitirdin
24 Nisan 2016, 16:57
Bende 1999 dan beri ADAC plus üyesiyim. Şuana kadar hiç sorun yapmadılar. Sadece bekleme suresi genelde en az 45 dakika

bln-55
02 Mayıs 2016, 11:07
sagolun arkadaslar önerileriniz icin ama internetten arastirdim yeni sirket buldum Jim Drive diye uygundu fiyatlari ve pekcok özellilleride var

SesSizliK
02 Mayıs 2016, 12:57
böyle basit konular icin tartisma yapmaya gerek yok adac yada digerleri sonucta yilin 365 günü her zaman kullanilacak bi sey degil ben 9 seneden beri ADAC tayim daha bir kere gerekli oldu vede isimi halletiler yok 3 dakka yokk 5 dakka erken gelmis gec gelmis alakasiz bi konu önemli olan benim maduriyeteimi gidermismi ben ona bakarim.

sonuc olarak kendin hangisini istiyorsan onu yaptir ama forumda istatistik acilsin cogunluk ADAC üyesi cikar büyük ihtimal

OrLoW
15 Ekim 2017, 21:20
Olay bugün oldu aklıma gelmişken yazayım dedim ! Oğlanın arkadaşının arabası bizim mahallede kaldı ADAC aradılar

30 -- dakika geliyoz 45 dakika geliyoruz telefon üzerine telefon, telefon üzerine telefon üstelik küstahın biri çıkmış gelmiyorum demiş tekrar telefon trafigi..

Çocuklar tamı tamına 3 Buçuk saat beklediler işkence gibi, bence araştırılıp daha iyisi varsa değerlendirilmeli şans verilmeli. Benim başıma gelmedi diye gelmeyecek anlamına gelmez

Allah korusun aile çoluk cocuk izine gidiliyor olmadık yerlerde ıssız yollarda dağ başlarında tak kaldı araba zaman kötü o yollarda neler döndüğünü biliyoruz insanların başlarına neler geldiğini duyuyoruz ama benim başıma gelmedi diye kulak kapatıyoruz sallıyoruz bunu biz toplumca yapıyoruz..

O tür yollarda bırakın saatleri her dakikanın bile önemi var. Düşünmek gerek saatlerce kaldın yolda yoldan geçen çakalların mutlaka ilgisini çeker Allah korusun..

bey_tu
15 Ekim 2017, 23:52
ACE Azami müsteri sayisini ulastiklari zaman,
bunlarinda düsecegi durum ayni olur.

kamanli
16 Ekim 2017, 22:30
bence güzel konu düsünmek lazim

Ozanonur38
28 Ekim 2017, 12:35
Ben JimDrive da üyeyim. Memnunum

kafkaf
30 Ekim 2017, 06:17
HUK Coburg‘da kfz Versicherung var, yılda 8-10 € gibi uygun bir fiyata kez schutzbrief yapıyorlar adac yada diğer araba klüblerine çok iyi bir alternatif bence.