PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ucakla Tv Götürmek

xusta
21 Nisan 2016, 13:24
Selamün Aleyküm Arkadaslar Ucakla Türkiyeye Tv götürebilirmiyim duyduguma göre bazi sirketler götürmezmis simdi bazilari niye zahmet cekicen türkiyeden al falan filan ben yeni tv aldim eskisini götürmek istiyorum simdi benim bilmek istedigim 1- ucakta problem olurmu 2- gümrük ne kadar oluyor eger cok gümrük varsa yani pahaliya mal olursa ozaman degmez götürmek istedigim tv 55 inc lütfen bu konuda bilgisi olanlar cevap versin

freeman28
21 Nisan 2016, 13:49
Selamün Aleyküm Arkadaslar Ucakla Türkiyeye Tv götürebilirmiyim duyduguma göre bazi sirketler götürmezmis simdi bazilari niye zahmet cekicen türkiyeden al falan filan ben yeni tv aldim eskisini götürmek istiyorum simdi benim bilmek istedigim 1- ucakta problem olurmu 2- gümrük ne kadar oluyor eger cok gümrük varsa yani pahaliya mal olursa ozaman degmez götürmek istedigim tv 55 inc lütfen bu konuda bilgisi olanlar cevap versin

Aleykümselam usta,
ben kendim bu mart ayında THY ile götürmek istedim kabul etmediler
diğer şirketleri bilemiyeceğim..

Saygılar...

oemer45
21 Nisan 2016, 14:11
malesef artık tv almıyolar geçen sene bende sormadan yeni tv aldım sonra sordum almıyolar sen istersen hangi şirketten bilet alırsan direk uçak şirketini ara sor.

xusta
21 Nisan 2016, 23:09
Sagolun arkadaslar bende öyle yapacam peki gümrük hakkinda bir bilgisi olan varmi sonucda kullanilmis tv eger dedigim gibi maliyeti fazla olursa ugrasmama hic gerek yok yinede tesekkürler.

tolgahamburg
21 Nisan 2016, 23:51
götüre bilirsin thy sor proforma fatura düzenlemen lazım değeri kadar kullanılmış Türkiye varınca gümrük ne uygular bilemeyiz....Almanyada örnek 50 eur ediyorsa 50 eur gümrük öeyebilirsin....kader kısmet risk olmadan hayat yok:)

toganisi
23 Nisan 2016, 21:14
Ben gecen sene Kasim ayinda bir tane Sony LCD götürdüm. Fatura yoktu yanimda. Kayseri havaalaninda bir sorun cikmadi. Bana sordular kaca aldin Tv yi diye, bende 333 € aldigimi söyledim. Bana dediler ki 460 € kadar gümrük alinmiyor. Sadece 12 € TRT bandrol ücreti aldilar. Sirket Sunexpress di. Tv yi mavi(Blaue Sack) sardim. Hicbirsey de demedim burdan sorunsuz gitti.

guengoer52
21 Mayıs 2016, 23:16
THY müsteri hizmetleri yolcu beraberinde bagaja TV almadiklarini söyledi, bunu gözönünde bulundurarak havaalanlarinda magdur olmayin.

Dolunay35
22 Mayıs 2016, 14:55
En sağlıklısı bilet almadan uçak şirketini arayıp sormak lazım,sonra mağdur olmamak için,veya uçak şirketlerinin web sayfalarından da bilgi edinilebilir.

Dolunay35
23 Mayıs 2016, 13:47
Arkadaşlar kusura bakmayın da,bazı konu açan arkadaşlar neden konuyu açtıktan sonra ortadan kayboluyorlar,neden konunun takipçisi olamıyorlar,en azından işini hallettiysen bile,nasıl hallettiğini iki kelime buraya yazsanızda diğer arkadaşlarda faydalansa bari,bu yüzden çoğu konulara cevap vermekte tereddüt ediyorum,çünkü konu açan bir kereye mahsus konu açıyor ve kayıplara karışıyor.

iyi forumlar...