PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doppel Din Auto Dvd rückfahrkamera baglantisi

cabbar abi
20 Nisan 2016, 23:13
Arkadaslar araba icin doppel din dvd radyo aldim android sistemli, bu cihaza arka görüş kamerası takmaya çalışıyorum.Sorun geri vitese takınca otomatik olarak görüntü gelmesini beceremedim. Biraz araştırdım, karışık bir işlemmiş yapan varsa anlata bilirmi, teyp çıkışından yapılıyormuş. Ben geri vites lambasından elektirik kısmını hallettim. Ama geriye geçince sadece aux in video kısmına teybi getirdiğimde görüntü geliyor. Radyoda veya sd karttan müzik dinlerken geriye takınca her hangi bir görüntü yok hiç bir şey olmuyor teybe. Bu baglantı için teyp resminin arkasını koyucam bilen varsa yardım ederseniz sevinirim.Radyoda zannedersem REVERSE kablosu olmasi lazim,bendekinde CCD AV IN kablosu yaziyor (kahverengi kablo).

enes67
21 Nisan 2016, 13:23
Slm kardes, hayirli olsun ,
sende ne arabasi var ? hangi Radio var ?
Bende Iso steckerde yani arabanin ceyran kablosunun icinde bir kablo var geri vitese taktigin zaman 12V veriyor ( Multimeter ile ölcmen lazim ) bu kabloyu teyibin pembe kablosu var reserve olabilir ismi , bununla birbirini baglaman lazim .

cabbar abi
21 Nisan 2016, 22:17
Baglanacak kabloyu buldum,bazi radyolarda reverse yaziyor,benim aldigimda CCD AV IN yaziyor tahminen bu kablo isi görecek.